

) и снощи също така малко слузесто седеше. От както се промени консистенцията започна и по често да ака. Преди беше веднъж на 1-2 дена но бая количество, а сега по няколко пъти на ден но по малко. Притеснявам се защо е така и дали е нормално. 
Забелязахме от снощи че също така докато си лежи и си гука нещо сам...говори си, мърда с ръчички, бута играчките които съм опънала над него, като му пусна нещо музикално веднага спира да мърда и се заслушва. А аз само ходя и го дебна да го

Би ли написала малко повече инфо за бебчето за да ви впиша на първа страница.
Дано днес успее да заспи в количката с кош за новородено. Напоследък само с коша за кола успява да спи по време на разходка - човекът не му е интересно да лежи и иска да гледа....
А за мазането имах предвид за всеки случай. Колкото и да го пазя и слагам чадърче все пак слънцето е силно. Знам ли...
Трябва да стоя до нея и да й говоря, иначе става лошо. 

макар че утре май пак ще е дъждовно, така че бързо грабвайте количките и вън


опитва се нещо явно да се завъти и тя не знае накъде
сега я дебна през ноща да не ми спретне този номер, спя на напреки на леглото, да мога да я наблюдавам изкъсо 

Препоръчани теми