
И ако вече ползвате такава каква е тя има голям избор и не знам към каква да се ориентирам ?
И ако вече ползвате такава каква е тя има голям избор и не знам към каква да се ориентирам ?

и разбира се твоята лична карта
преди да се подадат документите



няма такъв смях! 
Не ще и не ще да стигне до кръста и това е. Запецна посредата на баджаците и до там.
не смея и да се пробвам хаха
) http://www.podkrepazakarmene.com
С каката имахме и беше супер.Та реших и този път да взема.Вече и по модерна,дето се люлее сама ,с музика.Първите пъти седеше само за 5 минути и почваше пак да се дере,но малко по малко свикна и сега й е голям кеф.Тя спокойна и весела,на мама й почиват ръцете и може да свърши всичко из къщи 
чуднаааааа.Аз там я приспивам 
Повръщане,температура,болки в коремчето,но мина 
Препоръчани теми