КГБ = Клуб на Готините Баби - 147.

  • 50 938
  • 734
# 630
               Шпунц,благодаря за поздравите! Все се питам как помниш всичко и нито веднъж не ме забрави! Laughing
                

              
 Аз май тази нощ ще броя оФцете,защото полегнах уж малко да си отпочина и......се събудих преди десетина минутки! Embarassed
И аз броя овци и таласъми....
 Ама Дидия ,не забравям твоя рожден ден ,върнах се година назад да сверя и видях ,че двама празнувате у вас.
Във фейса Цветина  е написала за теб искрени и верни неща.

Мила Дидия честит юбилей,много здраве,много късмет ,да си обичана от Драго,внучетата,дъщерите и зетьовете,защото такава грижовница заслужава да и се отвърне със същото внимание и уважение и ти го получаваш.Честит голям юбилей!
Да си на 60 не е лесно, трябва да обичаш и да се грижиш за толкова много хора, но точно това те прави значим. Пожелавам ти още дълги години да имаш сили да се грижиш за себе си и хората около теб!
.

Виж целия пост
# 631

Дидия, честит юбилей! Желая ти много здраве и късмет!

Виж целия пост
# 632
Дидиа, честит юбилей!   bouquet
Да си жива и здрава, по-малко тичане между етажите и щастие с любимите деца и внуци!

Виж целия пост
# 633
ДОБРО УТРО ГОТИНИ !!! Hug Hug Hug




ДИДИ, ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ !!!!
ДНЕС Е ТВОЯТ ГОЛЯМ ПРАЗНИК- 60 - ГОДИНИ РОЖДЕН ДЕН !!!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ ЗДРАВА И НАЙ-ОБИЧАНАТА МАЙКА , СЪПРУГА И ЖЕНА , А ТИ ГО ЗАСЛУЖАВАШ !!!
МНОГО СИЛИ,ДЪЛГОЛЕТИЕ И ВСЕ ТАКА ЖИЗНЕНА И ВСЕОТДАЙНА !!!
ОЧИТЕ ТИ ОТ РАДОСТ ДА ГРЕЯТ ОТ УСПЕХИТЕ И ЩАСТИЕТО НА ДЕЦАТА И ВНУЦИТЕ ТИ !!!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК !!!






МОМИЧЕТА МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ КЪМ НИКИ !!!

КАРИ Hug ИСКРЕНО СЕ МОЛЯ ,ДА ИМА МИР И СПОКОЙСТВИЕ ПРИ ВАС !!!

СПИРАМ , ЧЕ ТРЪГВАМЕ  КЪМ БАЛКАНА. БАГАЖА ВЕЧЕ Е В КОЛАТА.
ПРЕГРЪЩАМ  ВИ И ВИ ЦЕЛУВАМ ВСИЧКИ ,МИЛИМОИЧКИ ПРИЯТЕЛКИ. ЩЕ МИ ЛИПСВАТЕ НЯКОЛКО ДНИ .
ВЕСЕЛИ ДНИ !!!  love001  love001  love001  love001 Kissing Heart Kissing Heart sun sun sun
Виж целия пост
# 634




Честит юбилей и от мен ,това 60 години си е направо топка за търкаляне отвсякъде,обло и мекичко.Догодина съм аз...Живот и здраве само да е всички да се ткъркулнем и  продължим напред,заедно с близки и познати,приятели и неприятели даже...И да има любов под небето,пък кой към когото може да я чувства...и мир нека има.
Весел празник !
Виж целия пост
# 635
              Шпунц,Римар,Айша,Луси,Борянка ,благодаря ви от сърце за поздравите!Обичам ви и се радвам,че ви имам! Hug
              Днес явно ще ми е ден плачлив! Laughing Откакто съм си отворила очите /а това е преди малко,че който брои оФците се успива  Embarassed/ все роня бисери! Wink
              Поднасям ви скромна виртуална почерпка с обич!


Виж целия пост
# 636
Всичко е любов,приятелко...не беше баш тъй песента ,ама така ще е
Виж целия пост
# 637
Здравейте.
Не съм чела, от миналата вечер, ще  гледам да наваксам.

Честит празник, мила Диди!
Желая ти много здраве, много радост и щастие!
Обичта, която раздаваш около теб, да ти се връща двойно и тройно!
Хубав празничен ден и наздраве!
Виж целия пост
# 638
Сигурно много празници съм пропуснала...
Да са живи и здрави всички!

Обаче Дидия я "хванах" навреме.

Честит юбилей, Дидия!
Да си жива и здрава, щастлива и късметлива! Да се радваш на живота и на обичните си хора!

  bouquet
Виж целия пост
# 639

Добър ви ден, любими! Ето съм пак аз, пак за малко, но при вас...

Диди, честит ти юбилей!Първо  бъди много здрава!
Желая ти от сърце да бъдеш все така обичана и винаги
така да обичаш и да си всеотдайна към любимите си хора, както досега!


Наздраве и не забравяй, че жената и на 60 си е жена - нежна, знаеща, и е "просто чудо!"




Мамси, миличка, прегръдка от мен! Важно е, че си имала такъв Човек до себе си!  Hug

Шпунци, приятно да е изкарването ви на морето!  Hug

Луси, да е жив и здрав зет ти и все така грижовен и любящ!  Hug

Иви, следващото посещение дано и аз се доредя до среща!  Hug

Фло, прекраснице, както винаги се справяш отлично с внучета, обучение, готвене и т.н. битовизми! А за заразния ти позитивизъм да не говоря!  Hug

Танитка, виждам, че си влязла в "релси" отново и както винаги!  Hug

Жабче, видях снимки на Краско във фейса и отново ти казвам, че е супер!  Hug

Кари, не те оставям на последно място, защото не те мисля, напротив, мисля те и стискам силно палци този ужас в който сте попаднали бързо да свърши! Дано, дано, дано! А пък вие направо се пренесете в скривалището поне за сън, то вие сигурно и го правите, де. Много поздрави на момчетата, на мамчето и татко им, за теб много, много прегръдки!  Hug


Пиша разбъркано и хаотично, но не мога да вляза в ритъм още. Пък и днес в хотела е пълно с народ, навсякъде щъкат дечица и аз гледам да не преча много.

Исках да ви кажа колко много хора ми липсват тук, във фейса само надниквам и не съм чела подробно. Липсва ми отдавна Тути, и Фури, и още куп момичета, които отдавна не са влизали при нас, в мамата и дано при тях всичко да е наред!  Hug Hug Hug Очаквам ги с огромно нетърпение!   bouquet

И накрая да ви почерпя скромно за РД на моята мама. Да ми е жива и здрава и да се слушаме още много години напред!


Виж целия пост
# 640
Привет девойки мили Hug
Между разопаковане на багажи,пранета,кухнята която"с нетърпение ме очаквала,че много се била затъжила. за всичко и по думите на малкия,вълшебната супа на баба,която е произведение на изкуството ,цитирам," и разбира се за разнообразие бързи спускания към скривалището ден се преполови Simple Smile
Още съм с айпеда че тук работи климатика а аз сега  съм и полегнала срещу новините,та не мога да пусна картинки,но от все сърце ти пожелавам мила Дидия,дълъг живот,крепко здраве,непресъхваща енергия и винаги да си обичната съпруга,майка и баба,които всички търсят и обичат безкрайно  Hug Hug Hug
Маринка,да е жива и здрава майчицата ти и още дълги години да ви радва
Да са живи и здрави и зетьовете на Люси и Дидия,да се обичате и винаги взаимно уважавате Hug  Praynig
На всички ви мили приятелки хубав,спокоен уикенд Praynig Hug
А на нас тишина.По южните райони където горките жители вече дълги месеци почти не напускат бомбоубежищата,а дечицата почти не виждат слънчев лъч има вече и жертви Sad
Виж целия пост
# 641
Луси,Дидиа,честит рожден ден на зетьовете ви!Да са здрави,обичани,щастливи и да са им пълни портфейлите!
http://pozdravka.org/wp-content/uploads/2013/10/p-muzhchine2.gif
 Маринка,честит празник на майка ти! Да е жива и здрава,да е щастлива,да се радва на деца,внуци и правнуци!
http://f17.ifotki.info/org/d594ce4289c08eb7f00b6103af8717a35cf7ef186765627.jpg
 Дидиа,честит юбилей! Желая ти да си все така усмихната,енергична и неуморана,да имаш дълъг и щастлив живот и да радваш децата и внуците си с твоята всеотдайност!
http://storage4.album.bg/559/rozovi_rozi_a36ae_29505929.jpg

   Кари,добре завърнала се у дома! Дано да спре този ад,да заживеете спокойно.Не съм ти казвала,за да не те плаша,но всеки път стискам палци когато пътуваш...
   Вчера не можах да побликувам,а днес изобщо не можах да вляза в мамамта.Но виждам,че и вие сте имали такъв проблем.
   Светле,мисля си за теб,колко ти се струпа изведнъж! Но дано вече всичко да е наред!
   Щпунц,видях снимките.Хубави деца,усмихнати и слънчеви.А за тоалетите на черешката нямам думи-принцеса!
   Луси,преминали сте страната,заедно с облаците.Това време полудя,май няма да имаме лято.Всеки ден -дъжд,ето сега вече се готви да завали.
   Танита,браво на близнаците! Вече са големи и ги вълнуват други неща.Но,почнат ли да гонят гаджетата,не вярвам да се въртят в кухнята.
   Борянче,аз се търкалям от преди 60-така  Joy
   Джили,издаде ли сладура?/по опис Joy/
   Айша,Янче,Римар и всички останали неспоменати- Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 642
Честито на всички  празниците им ,живи  и здрави да са майките,те ни правят силни ,те ни лекуват...изкушавам се да сложа нещо за майките, да разсея тъгата,дето ни налегна...борбата за живот продължава,няма да предаваме доброто...

Цитат
На мама
Деца
когато сме,
деца когато имаме,
от мъка или щастие
когато ни боли-
неволно търсим майките.
От мама сила вземаме.
Тя всичко с нас-
единствена-
до сетен дъх дели.
 
На ласки сме преситени,
но търсим,майко,ласката
на дланите ти грапави.
И в твоите очи
пречистваме се, майчице.
Пред тебе пада маската.
Горчилката натрупана
при тебе не горчи.
 
Че всичко ще е хубаво
у тебе зрее вярата
и тихо носиш болката,
която с теб делим.
За злото и доброто ни
пак твоя в нас е мярката
и ти намираш билката,
с която се церим.
Виж целия пост
# 643
и още нещо ,което наистина си заслужава ,преди малко е публикувано от автора борислав петров
преди 2 часа
ПЪТ

Не късай със живота връзката,
дори и малко да си жив,
на щастието вратовръзката
сложи и без да си щастлив.
Безценната любов на хората
не идва с бягство и протест,
така ще победиш умората,
дори с един последен жест.
Раздай любов на най-далечните
звезди от твоя календар,
повярваш ли, че си обречен,
то значи, че си вече стар.
На твоята веранда гълъби,
щом още идват за обяд,
то значи имаш още дългове
към тоя недовършен свят.
Мълчат най-страшно неразбралите,
когато пееш за любов,
буди със стихове заспалите,
дори за смърт да си готов.
Ранен от злоба и от съскане,
не питай кой е прав и крив.
На красотата вратовръзката
сложи-и без да си красив.
А в края твоята история
ще спре за тъжния финал,
но ти ще станеш част от хората,
защото всичко си им дал
Виж целия пост
# 644
 Яжка нас с Ивлин ни валя вчера и вървяхме с облаците.
 Боряна точно в десятката улучи с тези стихове.
Мамси и Римарче,имали сте истински мъже  до себе си.Поклон.
Затова сте запазили силата си инепадате духом. Възхищавам ви се.
 Кари нека тишината от вас е нарушавана само от детски смях,пеене на птици и  морските вълни. Praynig Hug
 Луси и по полека на вилата ,пази се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия