Дидия, мила, честит юбилей!

Бъди здрава, винаги слънце пътя ти да грей,
винаги птичето на късмета на рамото ти да пей,
винаги вятъра на щастието косите ти да ветрей,
винаги големият ти дом да ти е най-сигурния кей,
нека днес душата ти да ликува, да се смей,
нека днес вино и бира, като река да се лей,
защо ти празнуваш шейсетгодишен юбилей!
Весел празник!
Наздраве!


Маринче, честит рожден ден на твоята красива мама!

/видяхме се на Хюндай/
Да ти е жива и здрава, да ви се радва и гордее с вас!
Весел празник и наздраве!


Кари,

При нас има вятър и плажа ни избяга!
Аз пък станах рано, замесих бухтички по-голяма доза, с които младежта закусва чак в 11 часа, вечер стоят до късно и сутрин си поспиват, преди малко пак хапнахме по две-три и днес обяда се провали, направо ще вечеряме!

Хубав ден на всички, на Кари и мирен!






Не ми е от приоритетите. А като се прибирам за едното спане, хич не ми пука - няма кой да го види.




