Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е усещането да усетиш бебето за първи път?
Какво е суеверието за името на бебето?
Колко време отнема да получите резултатите от БХС?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е усещането да усетиш бебето за първи път?
-
Какво е суеверието за името на бебето?
Суеверието за името на бебето е често срещано сред майките. Много хора вярват, че разкриването на името преди раждането може да донесе неблагоприятни последствия. Това суеверие може да бъде свързано с вярването, че казването на името преди раждането може да доведе до усложнения по време на раждането.
-
Колко време отнема да получите резултатите от БХС?
-
Какви са условията за получаване на обезщетения при бременност и раждане?
-
Какви са изискванията за получаване на парични обезщетения при бременност и раждане в България?

И във фейса бях писала, дъщерята се вози в такава и съм супер доволна. Друга няма и да търся
Аз съм такъв тип, че като си харесам един продукт мога да си карам с него години без да го сменям
Ама не съм ходила още да ги гледам на живо, де...
Бебчо се обажда почти всеки ден 

Но също така има едни приспособления като стъпенки отзад, съм виждала, слагат се на количката, и по-голямото дете като се умори може да стъпи там и да се вози.
не е най-важното, ама като си се наслушал на такива коментари). Другото, което обсъдих с доктора е за нормално раждане след секцио...за съжаление той ме поряза, че изобщо нямало какво да се коментира. Единствената ми опция била отново секцио. (не го каза само заради плацентата превия, а като цяло). Чудно ми стана, защото в Селената принципно всички доктори подкрепят нормалното раждане....Мамите, които първия път са родили секцио, коментирали ли сте това с вашите доктори?