Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е усещането да усетиш бебето за първи път?
Какво е суеверието за името на бебето?
Колко време отнема да получите резултатите от БХС?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е усещането да усетиш бебето за първи път?
-
Какво е суеверието за името на бебето?
Суеверието за името на бебето е често срещано сред майките. Много хора вярват, че разкриването на името преди раждането може да донесе неблагоприятни последствия. Това суеверие може да бъде свързано с вярването, че казването на името преди раждането може да доведе до усложнения по време на раждането.
-
Колко време отнема да получите резултатите от БХС?
-
Какви са условията за получаване на обезщетения при бременност и раждане?
-
Какви са изискванията за получаване на парични обезщетения при бременност и раждане в България?
но май е време да започна да ползвам нещо, май кожата ми е станала доста чувствителна.
!
Аз затова казвам, че има и 20 и 30 за деца. А за другото - подкрепям с две
Дано да е на баща си кожата, защото той е доста светъл, със светла коса и пъстри очи, светла кожа, но от типа, която покафенява хубаво с тен
дано не е пуканка като мама, която кафенее само след като е била поне 3 седмици на море 
Мъжка майка пак в отбораа
Ако съм с момиче вярно, ще имаме голям избор от гаджета май
Записах се в темата за VBAC, там има много материали по този въпрос, постоянно ровя и чета. Моят доктор още не е отварял тази тема, само в началото като се записвах и ми правеше личния картон, попита за първото раждане какво и кога е било, при което аз вметнах с усмивка, че искам този път да е нормално и той само се усмихна. Предполагам, че още е рано да се говори за това
Та сега редовно го "заплашвам", че щом ще имаме син, ще е целият на мен - светла кожа, светла коса, може и едни зелени/сини очи да му докараме, че майка ми и брат ми са с такива, шанс има