С радост най-голяма , аз ще съм февруарска мама !

  • 27 951
  • 741
# 375
Момичета, излезна днешното ЧХГ - 3940, а вчера беше 3316  Simple Smile
Виж целия пост
# 376
Бравоо, спирай с притеснението   bouquet
Добре дошли на новите  Hug
Виж целия пост
# 377
GERBER честито Hug Опитай се да не го мислиш (не, че аз го спазвам, но така е по добре ). Тази лекарка е доста несъобразителна. Успех на прегледа и повече позитивни емоции Hug
Виж целия пост
# 378
Здравейте момичета   smile3525

Благодрая за гостоприемството   love001

Герберче, щом нараства значи всичко е наред! Ако има някакъв проблем, недай Боже, то ЧХГ-то ще намалява, а няма да нарства!
Ето една извадка, от статия за ЧХГ:
Скрит текст:
Трябва да се знае, че ако нивата на ЧХГ не се удвояват, това не означава непременно някакви промени – факторите са различни и многобройни.

 Някои нормални бременности имат доста ниски нива на ЧХГ, въпреки всичко се раждат нормални и здрави бебета

Извадката е от тази статия: http://bremennost.bg/hcg.html


Дафи, сега вече са три за разгрявка  newsm19 Този път се надявам  при теб да мине бързо и неусетно всичко Simple Smile С три си се помъчила - време е за леко бременеене и раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 379
Здравейте, момичета !
Да ви се похваля, вчера и ние чухме сърчице и въпреки голямото изоставане в началото, вчера в 7с6д сакчето и плода отговаряха на 7с3д, което според докторката е добре. Сърчицето видяхме и чухме на коремен ехограф.Изписа ми и дуфастон и аспирин протект, заради предния мисед. На страхотна лекарка попаднах...сигурно ще продължа да си ходя на частно при нея.
Успех на всички, очакваме добри новини  Praynig
Виж целия пост
# 380
Здравейте, момичета !
Да ви се похваля, вчера и ние чухме сърчице и въпреки голямото изоставане в началото, вчера в 7с6д сакчето и плода отговаряха на 7с3д, което според докторката е добре. Сърчицето видяхме и чухме на коремен ехограф.Изписа ми и дуфастон и аспирин протект, заради предния мисед. На страхотна лекарка попаднах...сигурно ще продължа да си ходя на частно при нея.
Успех на всички, очакваме добри новини  Praynig

Суперрррррррррррррррррр  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 381
Здравейте, момичета,
Абе вие как сте,става ли ви лошо? Аз припаднах почти преди малко, хората в банката ми помагаха.
Точно преди това поисках направление за изследвания от личната ми - Бакалова,казах,че ми е много зле, и ми вика,че съм се лигавела и не ми даде Rolling Eyes

ivelinkaaa, ти пък как забременя с презерватив Blush Mr. Green
Виж целия пост
# 382
Герберче, да се похвалиш и ти с добри новини, гледам че се притесняваш  smile3503
И да добавя, за всички, които ги тресе, че нямат симптоми-и аз все още нищичко-нито гърди ме болят, нито ми се гади, нито съм уморена, абе нищо. Да видим докога  Wink
Виж целия пост
# 383
Съни, и на мен на моменти ми пада кръвноо много сериозно и при рязко движение виждам звездички. Кажи и на твойта лична да ти даде направление, а не да ги стиска! Ехх бе, ужасниии.
Виж целия пост
# 384
Gerber,прекрасна новина newsm68.Време е да се поуспокоиш малко(то на думи е лесно и аз съм същата)и да се наслаждаваш на бремеността.
Голямо честито на всички мами чули сърчица newsm51.Нека да е все така, до пухкав финал.
При мен няма друго интересно,по принцип съм вече в 7 г.с и не ми се появяват никакви симптоми.
Иначе в петък(8.07) съм на преглед за сърце и ми малко притеснено.
Хайде, хубав ден от мен мамчета Hug
Виж целия пост
# 385
dafidjel браво за това че си родила 3 дечица, много се възхищавам на жените които устояват и преминават и през тази част от житейския си път. Аз си мисля, че ще гледам да избегна нормалното раждане, първо защото сестра ми ражда със секцио и второ майка ми и двата пъти е имала проблеми и като теб по 18-20 часа мъки и накрая са я и натискали и какви ли не разкъсвания е имала, с треска след това. Вярно че е било преди 30 години всичко, но аз съм с нейните гени и се опасявам, че ще се случат нещата по същия начин и при мен. Има много време до този момент, но ще гледам да направя най-добрия избор за това как да родя. Понякога не вярвам в себе си и си мисля, че ще бъда грозна картинка, че няма да мога веднага да се погрижа за детето си и че ще трябва друг да ми помага и просто се побърквам. Искам да бъда като теб и да мога да мина през тези неща с високо вдигната глава и да си се грижа за детето и да му давам всичко от което има нужда. Успокоявам се с това, че не се раждаме знаещи какво е да бъдеш родител и да гледаш бебе, за това ще разчитам на инстинктите си и дано се справя.
Виж целия пост
# 386
Здравейте, мами, и аз днес си взех направление от личната и в четвъртък съм при гинеколога, в 7 г.с. съм и дано се чуе сърчице. Иначе ме болят гърдите и ми е много омаляло и ми се спи. Днес докато водих малкия на градина имах чувството, че ще припадна  smile3518
Виж целия пост
# 387
Мами,
сега се прибрах от прегледа. Много се успокоих. Май попаднах на моята лекарка най-накрая. Видя жената ембрионален сак и пулс. Отговоря на седмиците. Въпреки че, и тя каза, че е малко. Каза, че ЧХГ-то добре върви. На 8,07 пак съм на преглед. Не мога щое да си събера главата от нервите, в които бях преди прегледа. 45 минути бях в кабинета. Пак ще пиша, само малко да си събера ъкъла.  Simple Smile
Виж целия пост
# 388
Мами,
сега се прибрах от прегледа. Много се успокоих. Май попаднах на моята лекарка най-накрая. Видя жената ембрионален сак и пулс. Отговоря на седмиците. Въпреки че, и тя каза, че е малко. Каза, че ЧХГ-то добре върви. На 8,07 пак съм на преглед. Не мога щое да си събера главата от нервите, в които бях преди прегледа. 45 минути бях в кабинета. Пак ще пиша, само малко да си събера ъкъла.  Simple Smile

Браво Герберче,това да се чува.  bouquet.
Желая ти все такива хубави новини да чуваш! Време е да започнеш да се наслаждаваш. Hug
Виж целия пост
# 389
Мами,
сега се прибрах от прегледа. Много се успокоих. Май попаднах на моята лекарка най-накрая. Видя жената ембрионален сак и пулс. Отговоря на седмиците. Въпреки че, и тя каза, че е малко. Каза, че ЧХГ-то добре върви. На 8,07 пак съм на преглед. Не мога щое да си събера главата от нервите, в които бях преди прегледа. 45 минути бях в кабинета. Пак ще пиша, само малко да си събера ъкъла.  Simple Smile

Браво Герберче,това да се чува.  bouquet.
Желая ти все такива хубави новини да чуваш! Време е да започнеш да се наслаждаваш. Hug



 Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия