С радост най-голяма , аз ще съм февруарска мама !

  • 27 951
  • 741
# 405
Здравейте дами,
аз съм от София на 24 години и вече съм в началото на 8ма седмица - термин 21.02.2015г. Това ми е първа бременност!
Не съм писала досега, но пък съм се информирала от вас (нагло, нагло)!
Имам едно въпросче, пък може да е полезно и за някой друг. Честно да ви кажа не съм убедена нито кой ще ме следи, нито къде ще раждам, като искам препоръка ми казват 1700+..... , а да ви кажа много ми се вижда! Може ли някои от вас да сподели какво е решил и  на какво основание (препоръка, отношение, цена)  и при какви условия (финансови, контакти и др.)
И още едно като ходите на прегледи какво казвате в работата?! Нещо което може и да не знае някоя от вас: ако сте на изпитателен срок (примерно 6месеца от започване), не сте защитена от уволнение, а също така през болничните и отпуските тези 6 месеца спират да текат!
Благодаря мами, успех и живи и здрави дечица ви пожелавам!



Desss, за следене с 2 ръце и с най-чиста съвест препоръчвам д-р Елена Крачунова, която работи в болница Св. София, намира се на бул. България, посока кв. Бояна/Витоша (естествено за тези, които им е удобно и им е близко). Болницата е частна, но работят със ЗК, което улеснява нещата, там също може и да се ражда по ЗК, но НАПЪЛНО ИЗКЛЮЧЕНО при Д-Р МАЗНЕЙКОВА! - Ако я видите БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ!. Тя уморява родилки и бебета - има доста смъртни случаи при нея! Ако не се падне тя на смяна в родилното и сте осигурени по ЗК - нямате никакъв проблем, раждането ви е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО!
Виж целия пост
# 406
Здравейте момичета, включвам се и аз в очакването на февруарче  по мои изчисления термина трябва да ми е на 28ми февруари, сега имам момченце на шест годинки –Николаз
Виж целия пост
# 407

Герберче, много се радвам за теб, много Hug




  bouquet Благодаря за подкрепата   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 408

Гербер много се зарадвах като изчетох постовете ти,и да знаеш,че съм те мислила днес Laughing.


Много благодаря, много на всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 409
Добър вечер момичета!   bouquet

Каминка, Дес -  добре дошли!  Grinning

Герберче, браво миличка!!! Знаех си, че всичко ще е наред! Много се радвам за теб и вярвам, че всичко ще си върви като по вода до края !!! Сега не мисли за нищо и се наслааждавай на бременността!!!  Hug Hug Hug

 lilss.94, за тази Мазнейкова и аз съм чувала потресаващи неща!!! Как може все още да е лекар просто ума не ми го побира!!!!  Close Close Close Иначе за болницата не знаех, че е безплатно, при все и че е частна. Аз още не съм го мислила много много, но като цяло може би ще се насоча към Надежда. Лежах там януари и съм изключително доволна от всичко - болницата е много хубава, персонала е безкрайно отзивчив, а лекарите - невероятни професионалисти!!! Не искам да звучи като реклама, но съм възхитена наистина!!! Иначе тогава като сума за раждане от една мама научих, че е 1750лв., но не знам колко е достоверно това.
Виж целия пост
# 410
Smehuranka   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 411
Добър вечер момичета!   bouquet

Каминка, Дес -  добре дошли!  Grinning

Герберче, браво миличка!!! Знаех си, че всичко ще е наред! Много се радвам за теб и вярвам, че всичко ще си върви като по вода до края !!! Сега не мисли за нищо и се наслааждавай на бременността!!!  Hug Hug Hug

 lilss.94, за тази Мазнейкова и аз съм чувала потресаващи неща!!! Как може все още да е лекар просто ума не ми го побира!!!!  Close Close Close Иначе за болницата не знаех, че е безплатно, при все и че е частна. Аз още не съм го мислила много много, но като цяло може би ще се насоча към Надежда. Лежах там януари и съм изключително доволна от всичко - болницата е много хубава, персонала е безкрайно отзивчив, а лекарите - невероятни професионалисти!!! Не искам да звучи като реклама, но съм възхитена наистина!!! Иначе тогава като сума за раждане от една мама научих, че е 1750лв., но не знам колко е достоверно това.

Smehurankaka, остави това на страна, че все още е лекар - БОЛНИЦАТА Е НЕЙНА, което е по-шокиращо! В началото се бях замислила дали изобщо и за следене да ходя там, но се престраших.
Виж целия пост
# 412
Леле момичета, започнах да не понасям кучето си и то по-точно не нея, ами смрадта й (извинявам се за израза, но наистина си е СМРАД). Постоянно пръцка, а на мен ми се повдига супер много от тази нейна миризма .. Sick Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 413
Аз съм ходила за една процедура при док Мазнейкова и мога да кажа, че ми я бяха препоръчали като специалист,но освен грубо отношение и много сълзи не получих друго. Не съм чела нищо за нея, но имах доверие на лекарката си когато каза че тя е най- добрата. Но не мисля че бих повторила при нея. Има много груб език, който може да нарани много , особенно когато си бременна, а аз тогава бях   Sad

Иначе аз ходя сега в Щерев при една много мила и след като съм бременна, добра докторка. След предната загуба доста се травмирах и двете заедно го преодоляваме. Мисля, че при нея ще си раждам. Но не съм гледала за цени. Искам да видим пулс после БХС и ФМ и след 20 седмица ако всичко е ок, ще почна да му мисля. До тогава не мисля че има смисъл да си блъскам главата при положение, че днес съм бременна а утре може и да не съм.
Виж целия пост
# 414
Здравейте, момичета. Честито на всички с добри новини от прегледите днес.  Добре дошли на новите момичета - лека и безпроблемна до финала  Hug

Гербер, знаех си че всичко е оки, много се радвам за теб  Hug

Съни91, като те слушам и виждам че си от Варна май си при моя док  Mr. Green  А за направление за ПКК няма смисъл да ходиш, като те регистрира док се пускат задължително

За раждане гледам сте говорили - не е нужно нормалното раждане да е дълго и болезно - аз родих за няма и час без да кажа ох, без никаква упойка и без грам проблем....да може би съм изключение, но може и вие да сте от тези изключения  Peace

Аз не смея да се похваля, но днес съм значително по - добре и още не съм  Sick 

А за ФМ някой питаше - прави се между 11 и  13 седмица  Peace
Виж целия пост
# 415
Аз съм ходила за една процедура при док Мазнейкова и мога да кажа, че ми я бяха препоръчали като специалист,но освен грубо отношение и много сълзи не получих друго. Не съм чела нищо за нея, но имах доверие на лекарката си когато каза че тя е най- добрата. Но не мисля че бих повторила при нея. Има много груб език, който може да нарани много , особенно когато си бременна, а аз тогава бях   Sad

Иначе аз ходя сега в Щерев при една много мила и след като съм бременна, добра докторка. След предната загуба доста се травмирах и двете заедно го преодоляваме. Мисля, че при нея ще си раждам. Но не съм гледала за цени. Искам да видим пулс после БХС и ФМ и след 20 седмица ако всичко е ок, ще почна да му мисля. До тогава не мисля че има смисъл да си блъскам главата при положение, че днес съм бременна а утре може и да не съм.

Нито отношение, нито професионализъм са на ниво при нея. Naughty Аз съжалявам, че се съгласих със следящата ме лекарка (Елена Крачунова), д-р Мазнейкова да ми прави изследванията за синдром на Даун и още 2 други, които са към края на бременността и се чудя дали не е късно да се откажа от Мазнейкова и да избера друг лекар, дори и да не е в същата болница.. Thinking
Виж целия пост
# 416
Аз не я препоръчвам, даже напротив. Просто споделям опита си с нея. И като гледам как си настроена от сега, по-добре я смени, за да си спокойна. Това са си важни изследвания и е хубаво да имаш доверие на този, който ги прави, за да се довериш и на резултата от тях.
Виж целия пост
# 417
Аз преди няколко години гледах едно интервю с известна дама( не мога сега да се сетя коя точно беше), която разказваше как именно заради тази въпросна лекарка е загубила бебето си. А, Весела Нейнски беше.
Виж целия пост
# 418
Аз не я препоръчвам, даже напротив. Просто споделям опита си с нея. И като гледам как си настроена от сега, по-добре я смени, за да си спокойна. Това са си важни изследвания и е хубаво да имаш доверие на този, който ги прави, за да се довериш и на резултата от тях.

Мила, не ме разбра, знам че не я препоръчваш, а аз споделям мнението ти и те подкрепям с 2 ръце! Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 419
 
Аз не я препоръчвам, даже напротив. Просто споделям опита си с нея. И като гледам как си настроена от сега, по-добре я смени, за да си спокойна. Това са си важни изследвания и е хубаво да имаш доверие на този, който ги прави, за да се довериш и на резултата от тях.

Мила, не ме разбра, знам че не я препоръчваш, а аз споделям мнението ти и те подкрепям с 2 ръце! Simple Smile Hug
Аз само да си кажа Hug Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия