С радост най-голяма , аз ще съм февруарска мама !

  • 27 951
  • 741
# 555
При мен пише FPS30D 6.0cm, CRL 0.42cm, има и други букви и цифри, но това са в сантиметри.




Според мен това не са размерите на плода. Има ли буквички GS?
Виж целия пост
# 556
Виж в определената седмица колко трябва да е размера и погледни ако има приблизителна стойност е тя (казвам приблизителна защото едва ли ще е точно същата, да не се притесниш)!
Виж целия пост
# 557
Виж в определената седмица колко трябва да е размера и погледни ако има приблизителна стойност е тя (казвам приблизителна защото едва ли ще е точно същата, да не се притесниш)!

Аз четох в нета за приблизителни размери, но но мога да разбера кои буквички от снимката на видеозона са рзмерите на плода.
Виж целия пост
# 558
Гледам си двете снимки от видезона / от 19 юни и от 1 юли/ и не мога да разбера кои са показателите за размера на плодния сак.... Има едни буквички GS, които първия път са бели  GS:0,43,  а втория път 7,1 мм. Това ли са размерите на плодния сак? При Вас каво пише на снимките за тези показатели /буквички/???

Аз преди малко си взех болничен по бременност и на него е описан размера на плодният ми сак и е отбеляан именно със GS. Taка че смятам, че именно това са размерите на сакчето! Но за съжаление на моите снимки не го пише! Но щом на болничният е описанао размер на плоден сак GS-26mm, значи това са размерите, отбелязано с GS! Simple Smile))
Надявам се да съм  полезна!


А в коя г.с. си?
Виж целия пост
# 559
При мен пише FPS30D 6.0cm, CRL 0.42cm, има и други букви и цифри, но това са в сантиметри.




Според мен това не са размерите на плода. Има ли буквички GS?
Не виждам. Докторът каза, че си отговаря на седмиците.
Виж целия пост
# 560
Според календара, който desiss беше пускала, GS трябва да е плодния сак, а CRL ембриона.
Ето го: http://www.ladypill.com/calendar.php
Виж целия пост
# 561
Момичета,
GS - това са размерите на плодния сак, а
CRL - размерите на плода
Виж целия пост
# 562
Според календара, който desiss беше пускала, GS трябва да е плодния сак, а CRL ембриона.
Ето го: http://www.ladypill.com/calendar.php


Ей, аз сигурно съм много тъпа или не въртя вярно  Joy Joy Joy Joy Joy
Може ли някоя, по-веща, да ми сметне инфото, след като първия ден на последния цикъл ми е 19 май 20104 г, то на какви параметри трябва да отговарям. Благодаря предварително!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 563
Гербер, в коя седмица си? Ако не си знаеш датата на О, то поне според лекаря?
Аз, например, през май месец съм била с толкова късна О, че датата на ПМЦ не играе особена роля!
Виж целия пост
# 564
аз пък винаги съм си брояла г.с. според датата на последната менструация, т.к. не зная кога ми е овулацията Simple Smile
Виж целия пост
# 565
Гербер, в коя седмица си? Ако не си знаеш датата на О, то поне според лекаря?
Аз, например, през май месец съм била с толкова късна О, че датата на ПМЦ не играе особена роля!

Овулацията ми беше на 1.06.
Виж целия пост
# 566
Гербер в 6 седмици и 5 дена си термин 21 февруари Simple Smile
Виж целия пост
# 567
Гербер в 6 седмици 5 ден си термин 21 февруари Simple Smile

Ама аз искам да разбера кплко мм е плодния сак в тази г.с..
Виж целия пост
# 568
При всеки е различно моя беше 1,43 см.а плода 4 мм в 6 седмица точно  Simple Smile
Виж целия пост
# 569
При мен като си наглася кръгчето ми излиза 11мм, края на 7ма седмица ми показва, за след 2 дни вече 15мм. В деня на прегледа ми показва 6мм, според ехографа 4.2мм, т.е. всичко излиза точно по сметките: ), като имам и впредвид, че зачеването е било 4 дни по-късно от това, което ми изчисляват календарите.

Гербер, на мен първия ден от последния цикъл ми е 17.05., термин 21.02., по моите сметки ти си 23.02., а като размери прибл. това, което гледам и аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия