Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания и проблеми, обсъдени по време на дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с подготовката за раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания и проблеми, обсъдени по време на дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с подготовката за раждане?
-
Какви са някои от преживяванията, споделени във връзка с болничния престой и операциите?
-
Кои са препоръчителните висококачествени чуждестранни продукти за бебешка козметика?
Дано всичко е наред и имаш още време до срещата с бебето. Но може да си се преуморила и затова да се е случило, ако се е случило. Нали ти казаха да лежиш? Непослушна бременна
Той док ме предупреди, че няма да е в следващите дни след последния преглед, че главичката не била още толкова близо.....та позна де

, знам ли къде ще ми е акъла а после като с изтърсим цялата фамилия тука какво ще се яде). Да се похваля взехме корито, което се оказа не толкова лека задача, защото брат ми ни дадоха една стойка, за която се оказа, че вече няма корита и по някакъв късмет намерихме в хиполенд последна бройка такъв модел, че и на всичкото отгоре и си го харесах
Притесних се, нали не означава, че ще раждам скоро?