Много мина и мъничко остана до АВГУСТовска среща най-желана!

  • 28 860
  • 727
# 180
elliee зависи какво разбираш под "скоро". Сестра ми ми казва- 2 седм съм имала най-много. Аз на толкова се и надявам- да влезна в 37 поне. Ти си една седм. преди мен, така, че спокойно- нали в 37 ще ти е секциото? Hug
Виж целия пост
# 181
Мен ме пуснаха вкъщи да пазя леглото.Ще пия Салбутамол и Магнерот 4×2 .В четвъртък ще ходя да ме видят пак.Благодаря на всички за палците Simple Smile

На Shaktigirl i na xxxyyy и тук пожелавам  бързо нормализиране на положението Hug
Виж целия пост
# 182
Ох не ,пиша,пиша и си изтрих поста,ужас.Хайде пак. ooooh! Blush

Привет мами!
Надявам се ,че сте добре ,а на тези от вас които са в болница стискам палци всичко да мине леко! Hug
Ana-Sofia Много сладко клипче си споделила,благодаря!  Heart Eyes
Наистина времето си тече и вече всичко придобива много реални измерения.Скоро ще си гушим бебоците и ще сме най-щастливите мами на света! Heart Eyes
Ние с бебка сме добре.Чакам си прегледа на 8-ми.На няколко пъти ми став зле от жегата и като влизам в магазин и няма свеж въздух,но като си полегна съм като нова. Simple Smile
От няколко вечери имаме нападения от огромни пеперуди и буби и съм пратила мъжа ми на мисия да поръча два комарника за спалнията и детската стая,че не се търпи вече.Само пищя и го викам за помощ,човека сигурно си мисли ,че раждам!  Grinning Интересното е ,че миналата година не е имало толкова гадинки,но пък и без това трябва да сложим за бубка.
От утре започваме да пазаруваме всичко по списък,много се вълнувам.Днес ще ходим да подновим част от  гардероба на дъщерята на мъжа ми и така.Започнахме с големия шопинг.  Crazy Flutter
Желая ви един спокоен и слънчев ден!  Hug Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 183
Минах през ЖК - всичко е наред, бебето си избързва колкото и преди, не повече. Всичко ми е в норма и АГ-то ме похвали за иетата и каа да продължавам така. Иначе с темповете на растеж до сега сме го били докарали до 4 кг, та ми предложи да го предизвикаме по-рано за да не стане вече прекалено голямо. Той ще е в отпуска от 11 до към 20 и някой Август и като се върне направо да го вадим. То моя термин е 26-ти и не ми се струва кой знае колко избързването де. Нещо като цяло не ми допада идеята обаче. Не мис е иска да го предизвикваме, ама пък може да се измъча после. Та сега се размислих дали да г опредизвикаме по-рано за да родя вагинално или да изчакам термина че и след това докато му се доизлиза и да го вадим секцио  Thinking. Ама то и това си е намеса. И аз не знам какво искам - хем да е голямо бебето, хем да си се роди на термин,ч е и след това, хем да е нормално раждане, пък и да не се мъча.......
mama irina Предполагах, че пак си нанякъде за да не пишеш толкова време Simple Smile. Не съм се консултирала още с ендокринолог, че нали ме нямаше миналата седмица, но мисля да го направя тази. Тъкмо ми е време за ТСХ и ФТ4, като ги пусна и направо ще ходя и за тях да разпитам, че не знам след раждането какво се прави, как се пият лекарствата и прочее....
KameliyaKo добре дошла! Кога ти е термина и аз съм в края на Август?

xxxyyy кофти е с тия системи, ама и това ще мине. Hug
Виж целия пост
# 184
Здравейте, момичета! Аз да питам нещо - като клекна и започва нещо да ме придърпва все едно е в шийката. Това какво може да е - да не е бебето, което е слязло надолу? Иначе днес една позната ми каза - Къде е тръгнал да ходи твоят корем - слезнал е надолу. Може би бебето слиза и се притиска вече. Аз иначе глася багажа вече за родилното - на бебето е готов, само памперси останаха и се чудя 1 - ца или 2 - ка да взема, а моят днес мисля да го наглася. Купих си един пакет лигнин, но мисля че е много малко и се чудя дали да не си взема още. В четвъртък сме на ЖК и ще видим колко е пораснала бебка. Иначе много рита и се върти.
Виж целия пост
# 185

KameliyaKo добре дошла! Кога ти е термина и аз съм в края на Август?


На 21.08 е, все си мисля,че ще родя по-рано, но трябва да стискам поне до 10ти август, защото лекарят, който съм си избрала (проф.Николов) ще е в чужбина през първата седмица на август. Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Като ви чета как какзвате,че коремите са ви се смъкнали направо се чувствам като за септемврийската група Simple Smile Аз моя миналия път не помня да съм забелязала да слиза надолу и изобщо не си го представям как става номера. Иначе Ifchetu според мен който и размер да решиш да вземеш няма да сбъркаш. Ако не си сигурна си вземи малък пакет за болницата само и по него ще прецениш дали и за вкъщи ще си на същия номер или на другия. Аз с моето бебе изобщо не се чудя  направо си почвам с 2-ка и след това бързо-бързо тройка.
Виж целия пост
# 187
mama irina един единствен път сме говорили с доктора и тогава каза в 37-а. Пък и вече ме вика всяка седмица, като нищо ще си е след 2 седмици...треска ме тресе. Пък и аз не знам от кога съм така. Примерно от около 2 с. усещам едни пробождания в серклажа, може да притиска долу, знам ли. Като отида в четвъртък ще си искам преглед.
А пък и с първата бременност моята шефка все ми казваше, че го нося ниско това бебе. Може и това да го нося ниско, аз нищо не разбирам.
Виж целия пост
# 188
steli_3, ето това се казва трик! Ще го опитам и аз. Предполагам ги подреждаш на равна повърхност една върху друга?

ymemansi, честита ти количка! Да я ползвате с много здраве!

Аз също не качвам последната седмица на кг, а обиколката ми е вече 112  Shocked

Pelteshka, нямаш ли програма за ръчно пране?

mama irina , направо си отличник с тези обиколки! Аз се интересувам от промоцията, благодаря!

MiraBurg , лек път и да пишеш после!

KameliyaKo, добре дошла!

Ifchetu , 1ниците са от 2-5, 2ките от колко кг започват?

Успех на всички по болниците и домашното лечение!

Аз вече втора нощ имам мощни стягания на корема, като всичко започва от областта на яйчниците, качва се нагоре и за секунди получавам пронизваща болка в кръста. Снощи към 2 часа започнах да ги засичам и бяха на 5-7 минутки, с продължителност около 30-40 сек.(онова приложение на телефона е чудесно!) И двете нощи в един момент заспивам и после през деня дори и да имам някакво неразположение са безболезнени втвърдявания на корема. Направо ми е гадно да наближи вечерта. И сега умувам дали да се обадя на лекарката.

Поради ниската активност напоследък в темата и като видях 25 нови отговора реших, че имаме нови бебета.
Виж целия пост
# 189
fiona, обади се на лекарката. Аз бих звъннала на секундата, ама съм си паника.
Виж целия пост
# 190
fiona 2 - ките са от 3 до 6 кг. и според мен е хубаво да се обадиш и да идеш даже да те видят да нямаш и разкритие след тези чести контракции.
Виж целия пост
# 191
Ели искай си преглед- то и без това вече си е време да ти направи- да види как е серклажа . И на ехо-то главичката колко е ниско. 2 седм. и аз мисля да устискаме още  Wink

fiona , контракции си имаш, че и на често - звънни да те види док. И моя док.каза, че вечер се усилват и е точно така.
Имаме и едно пътуване до Свищов този уикенд, още няма как да решим със сигурност ще пътувам ли и аз. Нямам представа и какво е състоянието на  пътя до там  Thinking Знам само, че е на 240км от София.

Преди малко простирах една пералня дрешки- голяма емоция си е  Blush
Виж целия пост
# 192
Абе имам си аз програма за ръчно пране ама нали съм си стриктна и чета етикетите.... Mr. Green.......беше ме страх нещо от центрофугата да не стане......свекито помогна жената изпра на ръка всичко под зоркия ми поглед по едно време се усетих, че дудна повече от нея  Joy ама съм доволна Simple Smile


ПП
Да ви кажа като започнахме да перем количката и се замислих колко малко време остава......а ММ само знае "Жена спокойно то до август си има сума време"

Да се похваля на обедната почивка ходихме да видим квартирата ще се наложи да почистя малко, но е доста добре вече нямам търпение да се нанесем Simple Smile
Виж целия пост
# 193
Мама Ирина не е лош пътя до Свищов, аз май месец идвах на София и то с автобус и издържах, но тогава бях в началото на 7 - мия месец. Сега си е малко по - трудно пътуването, имайки предвид че навлизаме в 9 - тия месец
Виж целия пост
# 194
Ifchetu, благодаря! Аз помня, че имаше някой от този край на България!  Hug

Аз от пътуване не съм се спряла много в последния един месец  Embarassed, но след разрешение на док. Сигурно реванширам за първите 5 месеца лежане  Confused

Pelteshka, всичко пера в пералнята аз, имам програма ръчно и отделна фино пране. Като пусках тапицерията на столчето нагласих центрофугата на мин., но като я извадих подгизнала я върнах обратно и врътнах на 800 оборота- нищо и няма.
 Купих и ново зимно чувалче за количката. Имах 2, но съм ги дала на приятелки. Обаче новото е със супер дебела вата и се чудя да го пера ли и да прибирам или като му дойде времето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия