СЕДМОКЛАСНИЦИ - класации, заявления, записвания - седмична (27.06-03.07)

  • 43 275
  • 679
# 195
във Варна явно редът за записване е различен- първо си взехме отпусното от старото училище и с него отидохме да се запишем в новото! добра организация, любезни  и приветливи госпожи, красиво и светло училището от вътре! много съм доволна, дай Боже всичко да върви гладко и безпроблемно и занапред! записани сме! Grinning
Виж целия пост
# 196
Тия у-форми са направо златни, бе.
Аз цялата гимназия изкарах с една престилка за няколко лева.  Simple Smile

Не съм съвсем наясно, но в друга тема от форума  четох, че училището определя само цветовете (жълто, розово, лилаво, синьо) и после родителите ги купуват откъдето решат.  Ако има посочени фирми - те са само за удобство.  newsm78

ПП И аз мисля, че вероятността за грешка (загуба) на заявление за второ класиране е нищожна.
Ако все пак се притеснявате - вземете свидетел (приятел, колежка и т.н.)  Peace
Виж целия пост
# 197
И ние днес подадохме заявление за 2 класиране в 32 СОУ.И аз искам да благодаря на всички, които помагаха и се отзоваваха винаги.След 3 години отново ме чака същото, но този път с младеж. Simple Smile
Виж целия пост
# 198
Здравейте, мами!  Simple Smile Тъй като повечето от вас са майки на отличници, бих искала да ви попитам вашите слънца къде са ходили на курсове по математика. Аз много бих искала госпожата да идва у дома. Моля ви не игнорирайте въпроса ми   Praynig.
При мама, без други уроци, но тя много  ми помогна!
Виж целия пост
# 199
Един въпрос много ме тревожи: класирани сме в желаното от държавните 51 СОУ с паралелка по изобразително изкуство и трябва да се запишем до 1 юли. Обаче сме с висок резултат от изпит в училище по изкуствата и чакаме първо класиране, евентуалното записване за което е между 4 и 11 юли. Имате ли информация как се процедира в тези случаи? Дали трябва да се запишем в 51 СОУ, а ако сме приети на първо или второ класиране в специализираното у-ще да изтеглим документите от СОУ-то? Ще съм безкрайно благодарна ако някой знае как стоят нещата и сподели с мен тази информация.
Виж целия пост
# 200
Един въпрос много ме тревожи: класирани сме в желаното от държавните 51 СОУ с паралелка по изобразително изкуство и трябва да се запишем до 1 юли. Обаче сме с висок резултат от изпит в училище по изкуствата и чакаме първо класиране, евентуалното записване за което е между 4 и 11 юли. Имате ли информация как се процедира в тези случаи? Дали трябва да се запишем в 51 СОУ, а ако сме приети на първо или второ класиране в специализираното у-ще да изтеглим документите от СОУ-то? Ще съм безкрайно благодарна ако някой знае как стоят нещата и сподели с мен тази информация.

Ако става въпрос за училище "Св. Лука", там първото класиране трябва да излезе на 30.06., така че ще имате време да решите дали на 01.07 да се запишете в 51 или в другото
Виж целия пост
# 201
Един въпрос много ме тревожи: класирани сме в желаното от държавните 51 СОУ с паралелка по изобразително изкуство и трябва да се запишем до 1 юли. Обаче сме с висок резултат от изпит в училище по изкуствата и чакаме първо класиране, евентуалното записване за което е между 4 и 11 юли. Имате ли информация как се процедира в тези случаи? Дали трябва да се запишем в 51 СОУ, а ако сме приети на първо или второ класиране в специализираното у-ще да изтеглим документите от СОУ-то? Ще съм безкрайно благодарна ако някой знае как стоят нещата и сподели с мен тази информация.

Ако става въпрос за училище "Св. Лука", там първото класиране трябва да излезе на 30.06., така че ще имате време да решите дали на 01.07 да се запишете в 51 или в другото

Първоначално и на мен задържането до 1 юли ми се стори добро решение, само че дотогава ще се обявяват резултатите, а те все още не означават класиране, първо записване по наредба се извършва между 4 и 7 юли и освен това може да не влезе в списъка на първо, а на второ класиране. Така че изчакване не върши работа. Sad
Виж целия пост
# 202
Тук основно се разписват приетите на първо класиране. Моля майките, които ще чакат второ класиране да се включат с малко инфо и мнения. Ние сме приети в 18-то, но дъщеря ми много се разстрои и не иска да учи там. Може ли някой да сподели за второ класиране какви биха могли да са разместванията и в какъв интервал, защото за желаното училище не и достига повече от 1-ца и се чудим има ли шанс или просто да си се запишем в 18-то.

Винаги има шанс да мръднете нагоре, нали сте подреждали по желаност! В най-лошия случай си оставате в 18-то, а и може детето да има време да свикне с мисълта, че ще учи там. Човек не се оставя, намира начин да се адаптира. Аз бих опитала на второ классиране, пък каквото дойде!
Виж целия пост
# 203
Един въпрос много ме тревожи: класирани сме в желаното от държавните 51 СОУ с паралелка по изобразително изкуство и трябва да се запишем до 1 юли. Обаче сме с висок резултат от изпит в училище по изкуствата и чакаме първо класиране, евентуалното записване за което е между 4 и 11 юли. Имате ли информация как се процедира в тези случаи? Дали трябва да се запишем в 51 СОУ, а ако сме приети на първо или второ класиране в специализираното у-ще да изтеглим документите от СОУ-то? Ще съм безкрайно благодарна ако някой знае как стоят нещата и сподели с мен тази информация.

Ако става въпрос за училище "Св. Лука", там първото класиране трябва да излезе на 30.06., така че ще имате време да решите дали на 01.07 да се запишете в 51 или в другото
Първоначално и на мен задържането до 1 юли ми се стори добро решение, само че дотогава ще се обявяват резултатите, а те все още не означават класиране, първо записване по наредба се извършва между 4 и 7 юли и освен това може да не влезе в списъка на първо, а на второ класиране. Така че изчакване не върши работа. Sad
Записването- да, но класирането излиза на 30.06., след 13 часа - така пише в сайта на училището. Т.е. на 30.06 вече ще знаете дали сте приети там и ще решите къде да се записвате
http://ngpisvetiluka.com/static.html
Виж целия пост
# 204
Да се отчетем и ние като записани. Peace  Толкова ми олекна сред цялото това нервене през годината, та си седнах на открито  с приятелка, хапнах си, наслаждавах се на басейна пред мен и душата ми се отпусна...
Стискам палци на оставащите  на второ класиране  и дано на 04.07 и те са доволни и да имат повод да празнуват с облекчение. Simple Smile
Виж целия пост
# 205
Момичета, нали утре приемат заявления за второ класиране??? В 133 СОУ ще ходим newsm78
Виж целия пост
# 206
Е, ние ще с попотим до другата седмица. А може и на 3то класиране, ако хлапето реши нещо друго.
АК са поканили още деца за прием, ТУЕС и те приеха още, та да се надяваме да мръднем.

За утре само някои училища приемат, едва ли всички.
Виж целия пост
# 207
Е, ние ще с попотим до другата седмица. А може и на 3то класиране, ако хлапето реши нещо друго.
АК са поканили още деца за прием, ТУЕС и те приеха още, та да се надяваме да мръднем.
Е, ще ни зарязвате значи. Тъкмо щях да ходя за патладжани.  Sad А детето се гласеше да намачка котака.  Joy
Виж целия пост
# 208
Няма бе. Аз съм сигурна, че ще сме в един клас.
Виж целия пост
# 209
В понеделник ще затворим страницата 7 клас и ще  запишем дъщеря ми във ФЕГ.
Последния 1 месец често ви четях и всичко споделено тук ми беше много полезно, затова благодаря newsm51 на активно включващите се във форума родители и учители.
Желая успех на децата, които ще участват на второ класиране да стигнат до още по-желана паралелка - и много усмивки и горди родители!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия