Цялата ОКТОМВРИйска дружина се моли за малката Марина - TEMA 9

  • 32 344
  • 738
# 615
black_pearl_30 всеки ден да влизаш тук и да ни споделяш добри новини! днес в профила на ла лече лига, беше публикувана снимка на майка, която кърми недоносеното си бебе! пожелавам ти след някой друг месец да споделиш същата история!
Виж целия пост
# 616
Ох, колко мили думи, които само една майка може да изрече. Black pearl, продължавай да се бориш, няма да е лесно, и дълго ще е, но си струва. Стискам палци:)
Виж целия пост
# 617
Страхотни новини от малката Марина Simple Smile))) всеки ден ще става все по-добре и по-силна и ще се пребори за да порасте на мама принцесата! Продължаваме да ти изпращаме положителна енергия, сили и много кураж!  Тя ще е талисманът на групата, толкова силна и смела! Simple Smile)
Виж целия пост
# 618
моля се за малката Марина Praynig
Виж целия пост
# 619
Браво на малката Марина  Hug Всички се молим за нея и знаем, че ще се пребори за живота си! Тя е малък боец, с огромна воля за живот Heart Eyes Praynig
Виж целия пост
# 620
Момичета, днес се върнах от болницата изпълнена с надежда.
Доктора ми каза, че моята малка Марина е почнала да усвоява храната със сонда и се опитват да я накарат да диша самичка. Има нещо което много ме тревожи. От няколко дни прави гърчове, днес казаха че са понамалели. Казват, че са от кръвоизливите в главичката при раждането. Много се страхувам отностно тези гърчове. Докторите не казват нищо за сега, няма и как да кажат. Прекалено е рано за каквито и да било констатации. Надявам се на чудо и моето момиченце да превъзмогне всички трудности и да порастне здрава и силна. Гордея се  с нея, че се бори- 3 дни в мен почти без вода, 12 часа контракции и 7 дни от раждането й.
Днес взех й взех акта за раждане от общината. Почувствах се по-добре: Моето момиченце съществува!
Нямам търпение утре да си я вида макар за няколко минути за и кажа колко я обичам и че не е самичка! Благодаря ви още веднъж че ме подкрепяте и обнадеждавате. Лека бременност на всички мами и здрави дечица родени навреме! txtloves
Днес си направихме разходка с нашите до Бачковския манастир и запалих една свещичка за здравето на малката и борбена Марина Simple Smile всичко ще е наред всички вярваме в това!
Виж целия пост
# 621
Страхотни новини за Марина, борбена кукла!!! 😍 😘 💜 Дай Боже скоро да си я гушкаш и да се радвате една на друга
Виж целия пост
# 622
Браво на малката бебка, само с хубави новини да ни радваш и то всеки ден защото всички се молим за нея и искаме да знаем как се развиват нещата Simple Smile)
Виж целия пост
# 623
Три дни нямах интернет и чак сега успях да прочета какво сте писали през това време. Историята на black_pearl_30  много ме разчувства. Присъединявам се към молитвите и стиснатите палчета за малката Марина и се надявам с всеки изминал ден новините за нея да са все по-добри  Praynig  Praynig  Praynig
Аз също от около седмица пия желязо - Феро Фолгамма, тъй като хемоглобина ми доста е паднал - 90 е. Док. ми ги изписа 3*1, но аз ги пия 2*1, тъй като на листовката им пише при бременност да не се пие повече от едно на ден (не знам защо има такова разминаване м/у листовката и предписанията на лекарите). Откакто пия желязото обаче и аз забелязах, че ми е лошо на стомаха, имам горчив вкус в устата и ми се гади от време на време, вчера дори повърнах. И преди съм пила същите хапчета, но не са ми действали така. Но така или иначе ще си ги пия, че не е шега работа ниския хемоглобин.
Виж целия пост
# 624
Момичета, днес се върнах от болницата изпълнена с надежда.
Доктора ми каза, че моята малка Марина е почнала да усвоява храната със сонда и се опитват да я накарат да диша самичка. Има нещо което много ме тревожи. От няколко дни прави гърчове, днес казаха че са понамалели. Казват, че са от кръвоизливите в главичката при раждането. Много се страхувам отностно тези гърчове. Докторите не казват нищо за сега, няма и как да кажат. Прекалено е рано за каквито и да било констатации. Надявам се на чудо и моето момиченце да превъзмогне всички трудности и да порастне здрава и силна. Гордея се  с нея, че се бори- 3 дни в мен почти без вода, 12 часа контракции и 7 дни от раждането й.
Днес взех й взех акта за раждане от общината. Почувствах се по-добре: Моето момиченце съществува!
Нямам търпение утре да си я вида макар за няколко минути за и кажа колко я обичам и че не е самичка! Благодаря ви още веднъж че ме подкрепяте и обнадеждавате. Лека бременност на всички мами и здрави дечица родени навреме! txtloves
Днес си направихме разходка с нашите до Бачковския манастир и запалих една свещичка за здравето на малката и борбена Марина Simple Smile всичко ще е наред всички вярваме в това!
Много ти благодаря за жеста. Аз поръчах литургия за здраве на Марина за 40 дни. Вярвам, че Господ е с нас и се надявам!
Виж целия пост
# 625
black pearl 30, чудесни новини за малката Марина, все така да продължават да стават все по-добри и по-добри! Много сили и за двете ви  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 626
black_pearl_30 радвам се за добрите новини Simple Smile Всеки ден влизай да ни споделяш все по-добри новини. Вярвам, че малката ще се пребори и скоро ще се гушка в мама  Hug
Виж целия пост
# 627
Чудесни новини за малката Марина, не спираме да сме с вас и да се молим. Кураж и вяра.
Виж целия пост
# 628
Копирам от ФБ-групата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Здравейте връщам се от ЖК малкия юнак се е обърнал главично тежи 1,000Кг и всичко се вижда нормално мериха ми шиката и е 3 см което е добре за сега За подуването на краката ми даде един спрей и да ям колкото се може по без солно...Контракците който имам са си съвсем нормални и стягането на корема също са подготвителни след като шиката е добре няма опасност за бебо до момента!Следя ни и тоновете и всичко....На ЖК съм чак на 22/8/ чак Взех си и списъка за болницата! Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 629
Izgrqvashto Slance браво на вас. Аз съм чак на 4.08 на ЖК и нямам търпение вече  smile3521   Браво на Марина, да продължава все така и да четем само хубави новини  Praynig Hug 
Момичета само да ви кажа че видях в Айко комплекта с шишетата за новородено на Авент намален с 50% , ако някой се интересува може да погледне  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия