Цялата ОКТОМВРИйска дружина се моли за малката Марина - TEMA 9

  • 32 344
  • 738
# 600
leksita, това "мазното" не са води. Най-вероятно е лукерията - нормално е да го има след 5-6 месец. Това е слуз, която спомага вагиналното раждане и е белезникава, кашеста леко кисела по състав, без особен мирис. Водите просто няма как да ги сбъркаш, по-бистри са от урината и абсолютно течни - ще попият веднага в бельото и няма да го усещаш "мазно". Когато от теб изтичат води ще го усетиш като изчуркване, което не можеш да спреш като се стиснеш (за разлика от чуркането). Моите на нищо не миришеха, просто бистри води. Тапата е гъста слузеста маса, аз моята си я описвам като дългичък гол охлюв, леко жълта на цвят с кафеви нишки (вероятно стара кръв). Може и да не падне цялата напълно, но когато изпада нещо такова от теб няма как да не го забележиш. За отлепянето наплацента - не знам ти колко обилно си кървяла, че да го помислят за раничка, но на мен като ми се отлепяше плацентата кървенето беше като по време на цикъл.
На твое място бих си лежала до дупка. Дано съм била полезна.
Ckharisma, какво се оказа, че е секретът?
Виж целия пост
# 601
bubolechence, то не беше точно секрет, а съсирена слуз тъмно кафява. Като твърдо желе. От вчера изпаднаха няколко и се панирах на макс. Моят доктор каза, че това е секрет от серклажа, който се е събирал и сега изпада. Кафяв е защото е стар, на 10тина дни. Пусна ми ЦРП и се оказа завишено, което говори за някаква инфекция в организма и ми изписа отново антибиотик и противогъбични глобули.
На ехографа се вижда мърдащ бебко, нормална задна плацента, води в норма, шийка 3см, след зашиването, общо взето уж наред. Но не спират страховете ми за миг.  ooooh!
  bouquet Хубав ден на всички!

black pearl  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 602
Аз пък тази сутрин се събудих рано рано от болки в стомаха и започна едно повръщане и диария и адски болки високо в корема. Ама аз си знаех, понеже ми се е случвало и друг път че съм си раздразнила гастрита та ходих до личната и ми изписа но шпа и деган. Цяла сутрин ме болеше така стомаха ама всеки път така силно ме боли ( посления път беше миналата година ама е дооста гадно ).
Аз пия желязо - Малтофер 2 по 1 .Дъвчащи са но не е гадно, даже е сладко като ефизола за гърлото.
А фолиевата киселина си я пия, още от началото като пиех Огестан сега си го продължавам и така  Peace
Дано има хубави новини за Маринка  Praynig
Виж целия пост
# 603
Tancheto23, аз имах чисто черна диария от Малтофера. Чета тук, че желязото предизвиква запек, при мен беше точно обратното и ми го спряха.
Оправяй се бързо!   bouquet
Виж целия пост
# 604
Момичета, днес се върнах от болницата изпълнена с надежда.
Доктора ми каза, че моята малка Марина е почнала да усвоява храната със сонда и се опитват да я накарат да диша самичка. Има нещо което много ме тревожи. От няколко дни прави гърчове, днес казаха че са понамалели. Казват, че са от кръвоизливите в главичката при раждането. Много се страхувам отностно тези гърчове. Докторите не казват нищо за сега, няма и как да кажат. Прекалено е рано за каквито и да било констатации. Надявам се на чудо и моето момиченце да превъзмогне всички трудности и да порастне здрава и силна. Гордея се  с нея, че се бори- 3 дни в мен почти без вода, 12 часа контракции и 7 дни от раждането й.
Днес взех й взех акта за раждане от общината. Почувствах се по-добре: Моето момиченце съществува!
Нямам търпение утре да си я вида макар за няколко минути за и кажа колко я обичам и че не е самичка! Благодаря ви още веднъж че ме подкрепяте и обнадеждавате. Лека бременност на всички мами и здрави дечица родени навреме! txtloves
Виж целия пост
# 605
  black_pearl_30, много се радвам на положителните новини които споделяш. Не спирай да вярваш, както всички ние тук вярваме, че момиченцето ти ще се възстанови  Hug. Следващото ти включване да е с още добри новини. Много въздушни и виртуални целувки за Марина   love001  love001  love001 newsm51
Виж целия пост
# 606
black_pearl_30, Продължавам да стискам силно палци и да се моля за теб и Марина. Дано новините да са все по-хубави оттук нататък и искрено вярвам, че проблемите за момента ще бъдат преодолени.
Виж целия пост
# 607
Момичета, днес се върнах от болницата изпълнена с надежда.
Доктора ми каза, че моята малка Марина е почнала да усвоява храната със сонда и се опитват да я накарат да диша самичка. Има нещо което много ме тревожи. От няколко дни прави гърчове, днес казаха че са понамалели. Казват, че са от кръвоизливите в главичката при раждането. Много се страхувам отностно тези гърчове. Докторите не казват нищо за сега, няма и как да кажат. Прекалено е рано за каквито и да било констатации. Надявам се на чудо и моето момиченце да превъзмогне всички трудности и да порастне здрава и силна. Гордея се  с нея, че се бори- 3 дни в мен почти без вода, 12 часа контракции и 7 дни от раждането й.
Днес взех й взех акта за раждане от общината. Почувствах се по-добре: Моето момиченце съществува!
Нямам търпение утре да си я вида макар за няколко минути за и кажа колко я обичам и че не е самичка! Благодаря ви още веднъж че ме подкрепяте и обнадеждавате. Лека бременност на всички мами и здрави дечица родени навреме! txtloves

Чудесни новини от малката Марина  Hug Hug Hug Hug Hug нека продължава във същия дух и дано тези гърчове са времени само и дано отминат бързо  Hug Hug Praynig Praynig Praynig

Виж целия пост
# 608
black_pearl_30, какви са тези гърчове? Я да ги изгониш като отидеш да я видиш! Чудесно е, че малката се бори с всички сили, само един силен организъм ще премине през това. Всеки ден да ни носиш само хубави новини и така, докато малката Марина не е изписана и вече я гушкаш.  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 609
Браво на малката силна Марина.Ще продължаваме да стискаме палци да се оправи ... Hug Hug
Виж целия пост
# 610
Момичета, днес се върнах от болницата изпълнена с надежда.
Доктора ми каза, че моята малка Марина е почнала да усвоява храната със сонда и се опитват да я накарат да диша самичка. Има нещо което много ме тревожи. От няколко дни прави гърчове, днес казаха че са понамалели. Казват, че са от кръвоизливите в главичката при раждането. Много се страхувам отностно тези гърчове. Докторите не казват нищо за сега, няма и как да кажат. Прекалено е рано за каквито и да било констатации. Надявам се на чудо и моето момиченце да превъзмогне всички трудности и да порастне здрава и силна. Гордея се  с нея, че се бори- 3 дни в мен почти без вода, 12 часа контракции и 7 дни от раждането й.
Днес взех й взех акта за раждане от общината. Почувствах се по-добре: Моето момиченце съществува!
Нямам търпение утре да си я вида макар за няколко минути за и кажа колко я обичам и че не е самичка! Благодаря ви още веднъж че ме подкрепяте и обнадеждавате. Лека бременност на всички мами и здрави дечица родени навреме! txtloves
Благодарим за пожеланията! А докато четох поста ти ме побиха тръпки от вълнение,ацки мн се радваме за малката бебка,да всичко ще се оправи!Продължаваме да се молим за Маринка! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 611
black_pearl_30 вярвам, че малката ще се пребори! стискам палци!

Виж целия пост
# 612
black_pearl_30, чудесни новини за малката Марина!
Пожелавам ти все по-хубави и занапред и скоро да я държиш усмихната в ръцете си!  Hug
Виж целия пост
# 613
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig С теб и бебка сме  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 614
Благодарим ти за пожеланията! И всеки ден все по-хубави новини да ни съобщаваш и скоро да си прибереш малкото съкровище вкъщи. Стискаме палци и се молим за Марина!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия