Цялата ОКТОМВРИйска дружина се моли за малката Марина - TEMA 9

  • 32 344
  • 738
# 645
black_pearl_30, съвсем скоро ще си я гушкаш тази бързорана.  Hug

Galkaa23_SF., мен също ме боли, както и ябълките на бедрените кости от лежане. Ама така ще е като ни тежи, а тялото ни не е свикнало...
А дали ще става по-зле?.. Сигурно.. и май няма как да се пооблекчи освен лежането настрани... пфф... Confused Sad
Виж целия пост
# 646
колко хубави новини за малката принцеса  Heart Eyes дано само такива новини публикуваме от тук нататък-хубави и прекрасни ... Praynig
Виж целия пост
# 647
Еми аз пък никакъв дискомфорт не усещам от бременността. Коремът не ми тежи, нищо не ме боли, като цяло се чувствам както преди, само с едно човече, непрестанно щъкащо в мен Grinning Дано всичко така да продължи, че вече съвсем ме хваща страх.
Виж целия пост
# 648
Еми аз пък никакъв дискомфорт не усещам от бременността. Коремът не ми тежи, нищо не ме боли, като цяло се чувствам както преди, само с едно човече, непрестанно щъкащо в мен Grinning Дано всичко така да продължи, че вече съвсем ме хваща страх.
Радвам се за теб,късметлийка,дано си така до  края!  newsm10
Виж целия пост
# 649
black_pearl_30 страхотни новини. Браво на Марина, че продължава да се бори. Дано и занапред да ни радваш с хубави новини покрай нея.

valen_tina_171 да ти кажа с първата си бременност и аз бях така. Много леко я изкарах - нито ми тежеше, нито ме болеше. Препусках като кон и ако не беше корема никой не можеше да каже че съм бременна. Сега обаче незннам защо, но все нещо не ми е угодно - тежко ми е, уморявам се бързо, болят ме кокали, задник и все. Пръхтя като някое животно. Може и да е от сезоните - Рая ми е пролетно бебе и съответно бременността ми беше от края на лятото (в малките месеци) и зимата. големите месеци все още не бяха станали жеги.
Абе ще го избутаме - то почти не остана време.
Виж целия пост
# 650
Еми аз пък никакъв дискомфорт не усещам от бременността. Коремът не ми тежи, нищо не ме боли, като цяло се чувствам както преди, само с едно човече, непрестанно щъкащо в мен Grinning Дано всичко така да продължи, че вече съвсем ме хваща страх.
Радвам се за теб,късметлийка,дано си така до  края!  newsm10
Благодаря ти, дано да е така до финала. На всеки пожелавам това.
tuci, честно да ти кажа, живот и здраве, подозирам, че ще ми се върне тъпкано с второто Grinning
Виж целия пост
# 651
Влизам само да кажа колко много се радвам за малката Марина. Нито за миг не съм си помислила, че няма да се справи  Heart Eyes Не съм спирала да мисля за вас и цялото ми семейство и прияетели ви изпращат цялата си положителна енергия  Hug
Виж целия пост
# 652
Добро Утро , момичета !
Поръчах си това спално комплекче : http://www.stilago.bg/club/chicco-studiomoderna-1225839-s/bianch … on-logo-12242043p
  и две бодита , надявам се да ми свършат работа.
Вече си имаме и количка : http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=678 , бежава ( може да не е много практична , но я взех доста изгодно и не можах да се въздържа)  Laughing

Виж целия пост
# 653
Добро Утро , момичета !
Поръчах си това спално комплекче : http://www.stilago.bg/club/chicco-studiomoderna-1225839-s/bianch … on-logo-12242043p
  и две бодита , надявам се да ми свършат работа.
Вече си имаме и количка : http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=678 , бежава ( може да не е много практична , но я взех доста изгодно и не можах да се въздържа)  Laughing


Добро утро,честито и със здраве да си ги ползваш,количката съм я виждала на живо и е мн красив модел!А за дрешките май искат рег.,за да се разгледа Sad
Виж целия пост
# 654
да , трябва да се регистрираш , но има и код DECA  за 10% отстъпка
Виж целия пост
# 655
Здравейте,имали мами раждали секцио със спинална упойка???
Виж целия пост
# 656
Здравейте,имали мами раждали секцио със спинална упойка???
Моя приятелка във вторник ще е секцио със спинална Praynig
Виж целия пост
# 657
Galkaa23_SF. , мисля, че движението може само да облекчи болките, но тъй като аз трябва да лежа и нямам спасение... Засега само смятам да си купя един люлеещ се стол, поне да намаля лежането.

lar28, харесала съм си абсолютно същата, но просто не ми е по джоба. С много здраве да си я ползваш!

И аз на тези жеги не мога да трая. То дори не е така жега, а ми е задушно непрестанно. Иначе и моята бременност беше лека, докато не се появиха контракциите и не започна голямото лежане. Така че радвайте се на подвижността си и ви пожелавам така докрая!  Flutter Flutter


 
Виж целия пост
# 658
А някоя от вас смята ли да ходи на Отворените врати в Окръжна болница? Видях, че са на 30ти и с приятеля ми ще ходим.
Виж целия пост
# 659
А някоя от вас смята ли да ходи на Отворените врати в Окръжна болница? Видях, че са на 30ти и с приятеля ми ще ходим.

За Пловдив ли става въпрос? Аз мисля да ходя  на 30-ти с още 2 бъдещи мами ще се запишем в понеделник, но не в Окръжна, а в Хирургиите на Пещерско шосе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия