Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
До каква възраст е подходящо да говорим на децата на бебешки език?
Какви са последствията от използването на бебешки език?
Какви са съветите на майките за ефективна комуникация с децата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
До каква възраст е подходящо да говорим на децата на бебешки език?
Мненията в дискусията варират, но повечето хора смятат, че използването на бебешки език не е подходящо след определена възраст, обикновено след първата година. Според тях говоренето на „истински“ език помага на децата да научат правилната артикулация и словесно изразяване. Темата включва опасения, че продължаващото използване на бебешки език може да попречи на развитието на детето.
-
Какви са последствията от използването на бебешки език?
-
Какви са съветите на майките за ефективна комуникация с децата?
-
Има ли изключения в правилата за бебешкия език?
-
Как реагират родителите на използването на бебешки език от други хора?
...и мен много ме дразни това говорене в множествено число,но понякога се усещам,че го правя
...




