"За" и "против" чалгата

  • 105 768
  • 1 961
# 1 710
Какъв анти-чалгар си ти тогава, Трещерице? Боровинковата водка върви заедно със сушито, сьомгата и Рамщайн в "Комплекта за оцеляване на анти-чалгаря". Гледай Ирис и се учи.
Виж целия пост
# 1 711
Смърди яко , но аз го правя с пилешко и не ми мирише изобщо .
А ако се налага да сядам на маса с компания на пийка и хапка ,едва ли ще избера да поднеса шкембе и да пусна чалгия .
Виж целия пост
# 1 712
Смърди яко , но аз го правя с пилешко и не ми мирише изобщо .
hahaha Шкембе с пилешко месо.
Виж целия пост
# 1 713
Сигурно шкембето е от пиле Crazy.
Виж целия пост
# 1 714
Или сушито.
Виж целия пост
# 1 715
 

   Шкембе от пиле, суши от пиле, сега ако докарате пилето да прилича и на сьомга, боровинковата водка е от мен. Grinning
Виж целия пост
# 1 716
Вземи пилешки гърди, тури им много лимон и може и да мине.
Както е тръгнало, водката трябва да е пилешки бульон.
Виж целия пост
# 1 717
с боровинки и чесънче.
Виж целия пост
# 1 718
Иджялно! Ето, направихме и чалгарско, и нечалгарско меню.
Виж целия пост
# 1 719
Интересно, пилето какво ли шкембе има Crazy? Разбрахме, че не смърди....ама на вкус и вид как ли го докарва Grinning.
Виж целия пост
# 1 720
Интересно, пилето какво ли шкембе има Crazy? Разбрахме, че не смърди....ама на вкус и вид как ли го докарва Grinning.

Не ми казвай, че не се чувала за "воденички". Ако не си, ето, примерно
http://www.gotvetesmen.com/recipes/alphabet_list/index.php?alpabet_list=П&id=4145&name=Pileshka-drob-chorba
Виж целия пост
# 1 721
Не бе  Joy .. Правя бульона с прясното мляко и месото е от пилешки гърди, никакви шкембета няма.
Виж целия пост
# 1 722
Не бе  Joy .. Правя бульона с прясното мляко и месото е от пилешки гърди, никакви шкембета няма.
Хайде да се върнем назад в темата:
Смърди яко , но аз го правя с пилешко и не ми мирише изобщо .
Говорихме за шкембето и чалгата.
Виж целия пост
# 1 723
Абе какво не разбрахте ? Или се правите на луди!? Шкембе чорба , но вместо шкембе ,слагам пилешко месо чисто!
А чалгата си я слушайте вие , аз шкембе мога да ям и на тишина.
Виж целия пост
# 1 724
Абе какво не разбрахте ? Или се правите на луди!? Шкембе чорба , но вместо шкембе ,слагам пилешко месо чисто!
А чалгата си я слушайте вие , аз шкембе мога да ям и на тишина.
То само ти го наричаш шкембе чорба.  Joy Кажи си го направо - пилешка супа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия