СЕДМОКЛАСНИЦИ втори етап на класиране - седмична (04.07-10.07)

  • 36 223
  • 588
# 180
ganis, възможно е за някои професии, но не и за всички,  да е в 9 , но не и след 9, както пише авторката на поста.

А за свидетелствата за 8 клас, къде ги дават на 30??? При нас във всички училища се дават на 15.06. Дори и на 30 да ги вземат, приемът започва в началото на юли. Или става въпрос за 8 клас в ПГ? За тях не съм сигурна дали учат до 15 или 30 юни. Ние нямаме специалност след 7 клас в нашето училище.

Джемма, говорим за свидетелства след 8 клас, издадени в ПГ (поне аз така разбрах). Визираме 9 клас.
Виж целия пост
# 181
ganis, възможно е за някои професии, но не и за всички,  да е в 9 , но не и след 9, както пише авторката на поста.

А за свидетелствата за 8 клас, къде ги дават на 30??? При нас във всички училища се дават на 15.06. Дори и на 30 да ги вземат, приемът започва в началото на юли. Или става въпрос за 8 клас в ПГ? За тях не съм сигурна дали учат до 15 или 30 юни. Ние нямаме специалност след 7 клас в нашето училище.

Джемма, говорим за свидетелства след 8 клас, издадени в ПГ (поне аз така разбрах). Визираме 9 клас.

Извинявам ти се:) Сега прочетох поста- след 9 клас. Наистина не е вярно. Всички специални предмети в ПГ започват старт в 9 клас.

Виж целия пост
# 182
Значи ако е от ПГ е възможно закъснение,  тъй като не се предвижда кандидатстване по принцип. Но пак при настояване на родителя, директорът би трябвало да разреши издаването в срок, без забавяне. А ако ще се премества, а не кандидатства на общи основания, то тогава не гони срокове. Ако има място в паралелката с приравнителни изпити може да се премести по всяко време. Аз съм провеждала такива тази година през втори учебен срок за ученичка, която дойде в паралелка с прием след 8 клас, от паралелка в ПГ с прием след 7 клас.
Но при нас е малък град, има места в паралелките и не е проблем преместването. В София вероятно всичко се запълва и затова всеки бърза да се запише колкото се може по-рано. Нещата са донякъде несравними.
Виж целия пост
# 183
32,8 за 2АЕГ, при това за момичета ми звучи невероятно.... и на мен ми е интересно да видя статистиката.
Дъщерята след първоначалната еуфория от второто класиране ни измъкна аванс от обещаната паричната награда и хукна да си купува книги. Още от началото на втория срок, когато й казахме, че ще й дадем 200 лева, ако я приемат, прави едни дълги списъци с книги, които иска и само редактира и добавя Laughing 

Браво на детето! Само за книги нямам лимити, но не сме от най-четящите.

Абе и аз нямах, но като започна да ми измъква през 2-3 дни по 15-20 лева Laughing и въведох системата - давам джобни и тя, ако иска да си ги събира за книги, пък ако иска да ги харчи за глупости. Не че се оплаквам, радвам се много, че чете! За това съм се борила със зъби и нокти докато беше малка.
Виж целия пост
# 184
Май само аз не съм обещавала нищо конкретно и скъпо  за прием. Rolling Eyes Моите нямат и особени искания. За изненада им спретнах двудневно ходене (следващата седмица най-вероятно, заедно  с приятелско семейство, ако ми се реализират плановете) в увеселителен  комплекс  до Брезник. Има и аквапарк с всичките му атракциони, и картинг, и стреляне с лъкове, и мятане на ножове, и пейнтбол. Мисля, че хем ще се зарадват, хем ще е изненада, което за мен е по-ценно от нещо, предаврително уточнено. А по-големите суми пазя за наесен, за  два комплекта учебници, само тези по езика ще докарат с помагалата  близо 5 стотака, отделно и  за другите учебници  за 3 на брой гимназисти, за  курсовете по БЕЛ за матура на каката. Някои ще почивате до номер 2 или 3, други обаче автоматично минаваме на следващ етап от септември, със съответните му терзания  и финансови товари.... hahahaКой както се уредил, както се казва.
Виж целия пост
# 185
Статистиката за Пловдив :

http://www.riobg.com/news/read/id/1001
Виж целия пост
# 186
а за Софияяяя?!?!
Виж целия пост
# 187
 Simple SmileИма ли някой детенце, записано в София, 7СОУ-ЧЕ- АЕ, НЕ,БЕЛ ?
Виж целия пост
# 188
А по-големите суми пазя за наесен, за  два комплекта учебници, само тези по езика ще докарат с помагалата  близо 5 стотака

Русалке, това ме съсипа  Shocked. Не са ли ви останали от каката? Няма ли борса за употребявани?

Да разкажеш после за Брезник  Hug
Виж целия пост
# 189
Simple SmileИма ли някой детенце, записано в София, 7СОУ-ЧЕ- АЕ, НЕ,БЕЛ ?

Darmi, моята дъщеря е в този клас. Гледам, че имаме родителска среща на 11.09.2014 Simple Smile.
Виж целия пост
# 190
За изненада им спретнах двудневно ходене (следващата седмица най-вероятно, заедно  с приятелско семейство, ако ми се реализират плановете) в увеселителен  комплекс  до Брезник. Има и аквапарк с всичките му атракциони, и картинг, и стреляне с лъкове, и мятане на ножове, и пейнтбол. Мисля, че хем ще се зарадват, хем ще е изненада, което за мен е по-ценно от нещо, предаврително уточнено.
За KONZA става дума, нали? Страхотно си го измислила - там е супер! Убедена съм, че останат доволни. Нашият татко "лови" и риба там, /само дето и в развъдник  не може да хване  Laughing/
Виж целия пост
# 191
За изненада им спретнах двудневно ходене (следващата седмица най-вероятно, заедно  с приятелско семейство, ако ми се реализират плановете) в увеселителен  комплекс  до Брезник. Има и аквапарк с всичките му атракциони, и картинг, и стреляне с лъкове, и мятане на ножове, и пейнтбол. Мисля, че хем ще се зарадват, хем ще е изненада, което за мен е по-ценно от нещо, предаврително уточнено.
За KONZA става дума, нали? Страхотно си го измислила - там е супер! Убедена съм, че останат доволни. Нашият татко "лови" и риба там, /само дето и в развъдник  не може да хване  Laughing/
Сега погледнах този комплекс и изглежда супер! Много добра идея наистина! Сигурна съм, че много ще се зарадват и забавляват децата!
Виж целия пост
# 192
А по-големите суми пазя за наесен, за  два комплекта учебници, само тези по езика ще докарат с помагалата  близо 5 стотака

Русалке, това ме съсипа  Shocked. Не са ли ви останали от каката? Няма ли борса за употребявани?

Да разкажеш после за Брезник  Hug

По съответния език няма как да са употребявани. Един комплект с всичките помагала е към 170 лв...
Виж целия пост
# 193
За изненада им спретнах двудневно ходене (следващата седмица най-вероятно, заедно  с приятелско семейство, ако ми се реализират плановете) в увеселителен  комплекс  до Брезник. Има и аквапарк с всичките му атракциони, и картинг, и стреляне с лъкове, и мятане на ножове, и пейнтбол. Мисля, че хем ще се зарадват, хем ще е изненада, което за мен е по-ценно от нещо, предаврително уточнено.
За KONZA става дума, нали? Страхотно си го измислила - там е супер! Убедена съм, че останат доволни. Нашият татко "лови" и риба там, /само дето и в развъдник  не може да хване  Laughing/

Aха, точно за там. Grinning С риболова определено обаче няма да се пробваме.

Антеа,  каката беше по други учебници. Това е първото. Но и да беше по същите - пак не става. Втората употреба за учебниците по езика в 8 клас   не е вариант.  Не само в учебните тетрадки, но и в учебниците се пише, при това доста - попълват се упражнения, пишат се цели текстове.. Peace Иначе бих имала много варианти да се снабдя с използвани на далеч по-прилични цени.  И като умножа цените на 2 учебника, на 2 учебни тетрадки, на съответните помагала за текуща работа през годината и за подготовка за НВО по 2  и сумата наистина стига цитираната, колкото и да не ми харесва. Peace Добре че поне речници има в изобилие у нас..
Виж целия пост
# 194
В 2аег е прието момче с бал 32.8 в руската паралелка, а не момиче. На познати дъщерята има бал 33.9 и не й е стигнал за нито една паралелка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия