Перилни препарати и омекотители - 23

  • 55 784
  • 733
# 405
Kato e podobno na "na6eto",za6to pi6e WHITE ?
Njama po-malki. I dori ne izliza skapo za na6ite standarti. 79 dk. Edin lev e okolo 3,80 dk. Edno prane izliza okolo 30 na6i stotinki.Ama e na promocija.
Виж целия пост
# 406
По същите причини, поради които на немския Персил пише universal - традиции, пазарни нагласи и т.н.
Виж целия пост
# 407
По същите причини, поради които на немския Персил пише universal - традиции, пазарни нагаси и т.н.

Blagodarja.Spesti mi edna tejest v bagaja.Misleh,4e e ne6to "po-taka" i po-dobro ot na6eto.No 6tom ne e-da ne se nadjava da go makna ottam  Joy
Виж целия пост
# 408
Didnik, ПАК! Над мен тегне доматено проклятие! Честно, не помня досега да съм имала подобен проблем - имам стари тениски и те не са лекьосани. Или тази година розовите домати са подобрени със специален оцветител, или нещо препаратите ми не струват.
За съжаление не мога да изпитам анти-леке ефекта на слънцето, щото у нас слънце нЕма и за цяр (север сме) и остава да разчитам на конвенционалната химия и молитви Grinning
Виж целия пост
# 409
Какво да правя с петна от лак за нокти?
Сложих им от ензимния препарат за петна, не мръднаха.
В момента ги пера.

Някои петна изчезват от слънцето - други не.
Виж целия пост
# 410
Ензимен препарат няма да помогне, разбира се, защото ензимите действат върху петна с органичен произход. Лак за нокти се премахва с лакочистител или някакъв вид разтворител.
Виж целия пост
# 411
Аз лак за нокти досега не съм успявала да премахна или поне не напълно.Синът ми намаза една бяла риза с лак,третирах я с лакочистител и с най различни препарати,но така и не се махна напълно,избледня,но пак се виждаше.
Виж целия пост
# 412
И аз така. Търкам веднага с лакочистител, но лака прониква в тъканта завинаги.
Виж целия пост
# 413
Дали проникването не е заради търкането?
Пробвала ли си така: слагаш два-три пласта домакинска хартия под петното и покапваш леко с лакочистител, а отгоре попиваш с още домакинска хартия? Би трябвало лакът да се разтвори, а хартията да го попие.
Виж целия пост
# 414
Аз си изчистих пералнята вече,водата вече не е кална,но яко хлорирана  #Crazy
Виж целия пост
# 415
Didnik, ПАК! Над мен тегне доматено проклятие!
Милата...разсмя ме,честно... Laughing
Опитай със Спот.
Вярно,смърди гадно,но пък досега нямам неизпрано петно с него  Peace
Скрит текст:
Има го и под формата на спрей и не струва скъпо.
Виж целия пост
# 416
И мен Спот ме е спасявал досега,особено от разни маркери и флумастри по покривките  Joy
Виж целия пост
# 417
Тео бебе и фулмастри изпира идеално без предварително третиране.
Виж целия пост
# 418
И аз съм отчаяна.
Уж толкова ми харесаха капсулите, прането ухаеше добре, обаче сега свалям сухите дрехи и по навик пак ги душа. И усещам онази тинестата миризма, която ми се появява винаги с течен препарат! Ще ги изтрая капсулите да ги свърша и спирам с експериментите.
Прах и това е.
Снощи пуснах профилактика с прах за бяло.
Виж целия пост
# 419
Девичка, смей се на воля, и бездруго станах нарицателно в темата. То си е за смях. Вече подозирам свръхестествена намеса  Crazy
Благодаря за снимката на Спот - не знаех как изглежда. Ще го потърся, явно няма да стане иначе.

Л'Агент, писала съм и друг път - при мен също определени тъмни памучни дрехи миришат, когато ги пера с течен препарат, но не и с прах. Съчувствам ти, но с облекчение разбирам, че не съм единствена (гледай сега да не те погне доматеното проклятие и тебе!) При мен е така дори когато току-що съм врътнала профилактика със специализирания препарат.

Гес, може ли малко от твоята експертиза? Гледах реклама на Тема скин лавинг, в която се казва, че имал съставка, непозволяваща задържането на прах в тъканите. Работи ли наистина или е трик? Вносните прахове имат ли такава съставка? Темата как изпира, ако вече си я ползвала? А откъм състав как е - щадяща, агресивна?  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия