Абе да си е хранила нейните деца с каквото си иска, за твойто ти решаваш
Докато има кърма -кърми си. Ако спре, бързо ще се научите на АМ 
аз имам малко проблеми с лявата гърда запушени канали и възпаление да чукна на дърво само 37.2 дигнах повее не 3ти ден днес е видимо и осезаемо по добре
)) захранването върви страхотно , зъби много ни мъчат ие ужас давам Дентокинд да го успокой от болката пак върна буденето в 2 и в 4 после чак 10 за хранене
)
.Беше спряла ,но от скоро пак започнаха ревовете.А пък като ми види гърба-леле мале големи крясъци.Аз както ви бях я бях научила на възглавница на крака да я приспивам-спрях преди месец.Обаче искам сама да се приспива-с латерната на става,да и пея от разстояние не става,давам и кърпички да си ги търка в лицето пак не става(тя обича така-така заспива,но не се приспива така)И вече незнам

И все пак си мисля, че няма да пуснат на пазара потенциално опасна бебешка храна, не знам. Моя логика, но все пак, нали уж има някакви стандарти. Пък и честно казано, ако почна да му треперя за всичко, няма да му излезе края. (Не че храната е малковажен фактор, напротив) Май малко по-циганската се отансям напоследък към нещата аз. Ама нали и аз съм майка-калпазанка...
Ама търкалял се по земята и ли лапал ръцете... ми че то бара навсякъде тва дете, и пак си лапа ръцете. Можеш ли да го спреш, ми кажи. В 100% от времето? Няма как.
Пък и знае ли човек, от къде ще му дойдат витамините
Но да, веднъж и аз реагирах по-остро, като започна да облизва дръжките на пейката в парка. Неприятна история, ама пък на него му харесваше, явно. 

Една мама ми каза, че много се приспивало бебето й, като го гали по коремчето. Кой знае колко в случая не мога да помогна, защото моя юнак си заспива самичък откакто се е родил. Та не ми се е налагало да търся пинизи за приспиване, но това е, което мога да споделя от опит и това, което съм чувала. Дано да е моментно и бързичко да мине.
И всички да имаме едни щастливи и озъбени дечица много скоро. 
Събуди се снощи към 2:30 да цокне 30мл мляко и пак заспа. Голям
е. Просължава да се буди нощем, и имам чувството, че вече не го прави толкова от глад, а сякаш по навик. И много скоро ще са ни изгризани решетките на креватчето. Ама с такъв апетит ги ближе, хапе и ръфа, че да ти се прииска и ти да опиташ
Днес пак ще хапваме Пащърнак. Май ни се харесва, и тъкмо се зарадвах, че по половин пюре (Хип) изяждаме на хранене, и бързо слезнах на земята, като започнах да чистя лигавника и шезлонга след хранене. Ми то половината е размазано по лигавника, дрехите, шезлонга, мен...
Ама карай, само дето с тоя темп, скоро няма да заместим хранене. Пък се чудя и дали да замествам изобщо хранене. Мойто педи, казва, че преди годинката, млякото трябва да си остане основна храна (дори и изкуствено да е хранено детето) а пюренцата са само за да се запознае с новите вкусове. "Кебапчета, кюфтета и пържоли може да яде цял живот, но кърмаче не може да е винаги", така казва тя. Като гледа, нямаме и особен интерес към "новите вкусове" и докато се храним с пюре, започва да плаче и да си иска млякото. И си изяжда цяла доза. Без значение колко пюре е ял. Вече и аз не знам какво да го правя, много злоядо май ще е, ама да видим. Та, това от нас сега. 
Ако някоя мама няма кенгуру ... и не се притеснява от ВУ
Където е подлеза на бул. Гоце Делчев за входа на Южния парк - има една ВУ на 100-тина м. от там на самия булевард в един дълъг блок, та аз си взех Бейби Биорн за 4 лв., а не знам дали имате идея, че се водят едни от най-добрите и са доста скъпи ... имаше още 2 такива и още 3 на Чико
със здраве да си го ползвате
да се явим малко и ние.Още сме си в Търново и от телефона малко трудно пиша.Гери вече прави опити да пълзи и да седи седнала.Започнахме да хапваме млечна каша банан и много и хареса.Обаче напоследък се събужда по няколко пъти през ноща и като и дам водичка заспива.....незнам жегата ли или още един зъб.Новото при нас е че незнам как се научи да свири и е много смешна:-D. ЛЕКА И СПОКОЙНА ВЕЧЕР ОТ НАС @-}--
, че от тези зъби ни се беше позагубил.
Писна ми вече. Утре пак на лекар. Как (и защо) я вдига тая Т не мога да си обясня. Имам съмнение, че скоро ще ни избива (най-накрая) зъбчето. С първото пак беше така, само че с доста по-висока Т. Днес я поддържа все над 38, 38,5 до 38,8. Давах Нурофен, Панадол, Хексалгин, каквото ми каза педито. И ако трябва (дано не се налага
) пак ще свалям цяла нощ с оцетни компреси
само и само да падне гадната Т. Вие какво давате за Т? На нас Панадола хич не ни я сваля... и свещичките Еферелган, и те не ни я свалят.
Иде ми да се гръмна вече. Все месец боледуваме, все нещо има...



Отива ми някакси на инфекция, дано да не е де. Утре педи ще каже най-добре. 
Това Бейби Тан много ми харесва 

Случка от преди малко - сложила съм я да спи, както обикновено на средата на спалнята. Аз си стоя в хола и я чувам, че промрънка нещо. Отивам да я видя, а тя се въртяла и премятала по спалнята и я заварвам в момент "аха" да падне от спалнята, на ръба беше а дупето половината извън спалнята, както и едното краче
. Беше са толкова пъргави, че няма как да ги оставиш сами. Моя как се движи на кълбета
падам. Грам не му идва на идея да лази, но за това пък по гръб,по корем и се върти като пумпал и се придвижва
Като се върнем от педито, ще докладвам положението. Благодаря на всички мами за подкрепата
Препоръчани теми