Слънчеви лъчи озаряват ФЕВРУАРСКИТЕ очи

  • 24 183
  • 736
# 540
Добро утро!



Мама на Димитко Дано ви пробие скоро и второто зъбче. Praynig
Елефтерия С това преобръщане до тоалетната не мога да отида. Вики обаче и тя като Вилката само бели замисля. Hug
Гери И ние имаме ситни пъпчици от претопляне. В тази жега е невъзможно да не се претоплят, хубаво поне че не са новородени. Crazy
Безобидничка Честита раничка. Аз физически вече не ставам за тези раници, много тежи бебешкото дупИ. Laughing

Нашият татко замина на палатки и цяла вечер ме побърка котката. Отскоро спим в хола, където и тя спи защото е по-хладно и снощи имаше цяла вечер любовно МЯУ. Ставам наплясквам я и пак същото. Сега чакам ММ да му сипя сол на главата, че ме остави така. Imp
Виж целия пост
# 541
Очаквам предложения за ново заглавие на следващата тема, както и снимки на февруарчета омацани с пюренца. Praynig

Моето предложение:
В песни и игри се захранват ФЕВРУАРЧЕТАТА ни!
Виж целия пост
# 542
Аууу чудесно звучи новата темичка, Flower-че. Скоро ще те снабдя и със снимков материал Simple Smile
Докладвам.  Sunglasses Върнахме се преди малко от педито. Всичко е наред - зъбче е. И не едно, ами 2 наведнъж. И двете отдолу, което е малко странно, но пък на нас специално, кое ли ни е като хората...  Thinking  Joy А аз толкова му гледах венците, нищо не видях. Ама доки като го натисна, че като взе да му свети в устата с едно фенерче, шок и ужас, ами че те вече прозират през венеца тия ми ти бели зъбчета  tooth... Какво съм гледала и аз, не знам. Каза за сега да давам само Нурофен, и да редувам с Панадол и Хексалгин (вечер), за да поддържаме Т ниска. Каза, че до утре, вдругиден зъбче/тата ще пробие/ят и край на Т-та  Peace Ох, олекна ми малко, реших, че пак сме лепнали някой модерен вирус, че пак да се тъпчем с АБ.  Crazy Днес малко по-добре сме вече, сутринта имаше малко Т, дадох Нурофен и до сега (да чукна на дърво) още не се е вдигнала. Та, така. Чакаме и дано скоро да се свършва всичко. И дано да не е с всички зъби така, че ще си изскубя косата докато изкараме всичките 20 зъба.  newsm17
Хубав ден от нас, мами и сладки мушмуроци  love001
Виж целия пост
# 543
Почти безобидна Благодаря за помощта за качване на снимки  newsm51 Сега ще си проличи, колко съм разбрала  Embarassed

ta4i74 Честито зъбче!  Simple Smile Аз давах млечна каша на Слънчо, но става на бучки, каквото и да я правя. Сега давам на Хип Мека ябълка и съм мн доволна, а и малката я хапва с удоволствие  Simple Smile

За пюретата на Ганчев, разнесе се слух, че са открити пестициди в партидата със срок до 2015 г. Не се знае, колко е вярно. Според мен, ако се пита в аптеката, ще кажат със сигурност дали е така, защото неминуемо ще се изтегли партидата от търговската мрежа и няма как да не знаят аптекарките.

Аз съм болна нещо  Weary Гърлото ме боли, главата също. Чакаме гости, а хич не ми е до гости. Малкта снощи мн трудно заспа и получих нервен срив, като че ли. То хем ми беше мн зле, а тя пищи ли пищи, върти се, мрънка. Добре, че заспа накрая, че мн ме стегна шапката по едно време.

Феичка, заглавието е чудесно.   bouquet Сега ще пробвам да кача нашата снимка, пък да видим  Praynig

http://prikachi.com/images.php?images/885/7528885O.jpg


 smile3532 От има няма 10 път стана
Виж целия пост
# 544
Привет, момичета  Hug
Вече съм на линия. Свърши "почивката" и днес след обед се прибрахме.
Изкарахме си добре, но до плажа не посмяхме да идем, че върлува страшен вирус /диария и повръщане с Т/ та по цял ден бяхме по моловете и по разходки.
Общо взето си изкарахме много добре.
Едвам ви изчетох, но съм много уморена и няма да отговарям на всяка една по отделно /знам, че ще ме разберете/  Hug
Черпя ви със едно семейно селфи http://prikachi.com/images.php?images/735/7529735p.jpg
и с едно фото на малкото ми гъзарче http://prikachi.com/images.php?images/736/7529736z.jpg
Виж целия пост
# 545
Привет,момичета! smile3525
Благодаря ви за подкрепата след случката със свеки и Бобче! Hug

Включвам се чак сега, защото малкото зверче ме побърква тези дни. Стане ли време за сън се изприщвам, изпотявам и имам нервни пристъпи вече  Laughing Снощи се присппивахме от 19:30 до 21:30, в 23ч стана да яде - заспа в 23:30 и ооооооооооооот 2:30 до 6 се е хилила в тъмното, реве за сън, хили се, реве за сън. И като и кажа "Боряно!" и тя се залива от смях (у,че смешно име сме избрали  Laughing) Та така...не знам какво я мъчи и защо не иска да спи...
Копчелино,Мама на Димитко,Нели, страхотни дечица  Heart Eyes Пу-пу,да не са им уроки  Simple Smile
Елефтерия, представям си я Викито как "слиза" от шезлонга и лежи под масата и се смея  Laughing Пъргавелка малка  Heart Eyes
Тачи, честито зъбче на Бобо! tooth
kazushige, много сладка омазана муцунка  Heart Eyes Такава количка исках и аз сега за лятна, но никъде я нямаше налична  no Simple Smile
Феичке, заглавието е много готино. Със снимковия матРИАл сме готови, само трябва да го кача и да пратя  Simple Smile
Кръстева, добре сте се завърнали  Hug Много хубаво семейно селфи и прекрасно гъзарче Simple Smile А новият цвят ти стои повече от добре  thumbsup newsm03

Пожелавам ви спокойна нощ!  HugАз лягам докато мога,че знам ли..пълнолунието не и влияе добре на Бобка  Laughing  smile3507
Виж целия пост
# 546
Добро утро, мами.  morning
 Странно тихи сте от вчера...  newsm78  Wink
Снощи и ние изкарахме дълга и безсънна нощ. Голям зор с тия зъби. Заспива, след половин час се буди с писъци. Не дава нищо да влезе в устата. Явно много го боли. Но не сме вдигали Т цяла нощ, което е добрата новина. Но, милото, много се измъчи. Чак сутринта към 6 заспа, горкичкото. И още спинка. Няма ли вече да избиват тия зъбки, че да се поуспокои детенце малко, все се питам. И като знам ,че съм безсилна да му помогна...  smile3538 Weary
И на разходка не смеем да излезем. Тук върлува някакъв летен вирус. Натръшка всички дечица, дето илизаме на разходка с тях. И мамите включително. Та общо взето, стоим си вкъщи и се киселим. Сега може да ида да подремна и аз малко, защото съм изцедена.
Хубав ден на всички мами и бебчета
Виж целия пост
# 547
Добро утро.Наистина нещо ни няма в последните ден-два newsm78.При нас няма нищо ново,освен ,че вече изцяло заместихме адаптираното с кисело мляко.Малката се чувства много добре според мен,дори през нощем вече не се храним.Събужда са ,пие малко водичка и после пак сън.Засега всичко е ок.Зъбки още не ни мъчат,ама като чета при вас как е Cry Cry CryДано по-бързо ви излязат и без много мъки и температури.Хайде до после,майчета Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 548


Много неща исках да коментирам, но ми е едно скофтено ... Извинете ...

... и да помрънкаааам  Embarassed

Скрит текст:
Тръгнахме уж на гости при мама и да си взема голямата, че не съм я виждала вече месец и половина ... и джипа изгасна и не поиска да се включи ... Уф ... Сега не знам кога ще пътувам, а толкова ми се искаше да се махна от София за 10-тина дни ...
Виж целия пост
# 549
Здравейте, момичета smile3525
Наистина се е стихнала темата.
Аз съм малко болна, на антибиотик от днес и дано не успея да заразя и малкия.
Ходих днес в поликлиниката хем на лекар и да ми кажат изследванията на Мони как са /контралните за 6ти месец/ и всичко е наред Praynig
Днес хич ме няма, дали от неразположението дали нещо изпушвам, ама ми идва да взема  #2gunfire и да ги почна всичките. Познайте от кой ще започна /от свекито/
Та така... и аз се оплаках.

Безобидничке  Heart Eyes - много неприятно. Дано да запали по-скоро джипа и да идеш да се разсееш малко от ежедневието.
Благодаря ти за сладоледчето, много ми се хапва, но от вчера съм край с калориите и дадох начало на хранителния режим и сутрешното бягане. Станах в 6 да бягам и сега ако хапна сладолед ще съм мнооооооого много гузна  Laughing
Мама на Димитко  Heart Eyes - ами хайде дано по-бързо да ви изникне зъбчо и да не ви мъчи и двамата така по цели нощи Hug
duceto  Heart Eyes - Благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 550
Здравейте! Минавам за бързо, поизчетох назад колкото можах...
Днес водих бебка на консултация и ваксина. Не плака много. А е пораснала с два сантиметра и 500 грама - сега е с мерки 67 / 7100.
Спрях се на захранване, водено от бебето и върви сравнително бавно, а и е голяма мацаница. Доста е забавно. Wink Та не мога да се включа по темите с пюретата и лъжиците.
Купих си едно приспособление с формата на цвете за варене на пара и стават доста добре зеленчуците с него. Каквото остана от бебка, хапнах с удоволствие.WinkWinkWink
Спрях да преварявам водата преди седмица. От тук нататък мисля само да филтрирам. А чакам и един уред за правене на сребърна вода в домашни условия.
Виж целия пост
# 551
Здравейте, мами! Simple Smile

Не се включвах уикенда и информацията ми дойде множко, та не знам дали ще мога да спомена всичко, което исках, но!

Най-напред да поздравя мамите с прекрасните снимки (и селфита) - супер сте!  Hug

На болните от сърце желая да оздравяват бързо, че тъкмо времето се оправи и става повече за разходки и почивки.

Безобидна, пожелавам ти скоро да се оправи положението и браво за находката! И ние имаме едно кенгуру от Магазини Мания и досега я нося малката в него, нищо че е 6.5 кила вече. Simple Smile

FrauSt, много благодаря за идеята за сребърната вода! Ние имаме вкъщи такъв, но никога не съм се замисляла, че може и за бебе да става.

Ние да се похвалим - днес трети ден сме на пащърнак и малката се спуква да яде, толкова е лакома, че е трудно да се опише! Ще имаме материал за новия колаж, което ми напомня да кажа, че много ми харесва идеята на Феичка за новата тема!   bouquet
Мисля утре да пробвам авокадо! Някоя от вас пробвала ли е? Извинявам се, ако сте писали, но не помня, а ми се струва, че е леко революционно за трета храна, та затова ще съм много благодарна, ако споделите.

Много приятен следобед от нас и  Kissing Heart!
Виж целия пост
# 552
Привет мами Simple Smile

Аз ви чета отгоре-отгоре,но ми е много сдухано от няколко дни.Имаме си семейни проблеми вкъщи с майка ми и баща ми и ми пуши главата отвсякъде.Същевременно се опитвам това да не се отразява на Дари и ММ,но не знам до колко се получава.
Имам едно въпросче - в петък дадох картофче с морков на Дари за пръв път.После давах и в събота и неделя,но от събота рано сутринта не е акала.Днес и дадох картоф с тиква уж да регулираме положението,но да ви питам вие как процедирате в подобни ситуации.Майка ми и няколко още познати ми казват листо от мушкато леко да сложа в дупето,но на мен много не ми се иска
Виж целия пост
# 553
здравейте и от мен.
Аз днес някакъв бонус имам, малчо спи за 2ри път днес Simple Smile , да видим да не ми излезе през носа после. Искам да му сменя режима и дано успея, че до сега ми спи сутрин по 2 часа , после следобед евентуално още един и хич не  е добре така. Искам сутрин да е 1 час и после от 2-3 часа да си поспи тези 2 часа. От 2 дена успявам така, да видим дали ще успея да е за постоянно Simple Smile.

Кръстева много сте готини, а този цвят много ти отива Simple Smile. Абе готина мацка си си да ти кажа  Wink


Sahasrara и аз се чудя  дали да пробвам с авокадо и праскова тази седмица. Но аз съм давала доста видове плодове и зеленчуци. Ти за трети вид май е малко рано.
Извадих си един праз лук от градината и мисля да му направя пюренце тези дни.

Mama_na_Dimitko  бързо да излиза, че знам какъв зор е . Ние чакаме включване от 2рото , да видим кога ще е.

Безобидничка дано заминете  Hug, че си е хубаво малко да се махнете от София. Ако не, за утеха ще дойда при вас в петък Simple Smile.

хубав ден от нас  Hug
Виж целия пост
# 554
magyg  аз лично не слагам такива неща, малко ми се струва щуротия да слагам некви мушката там.
В началото ще е така, ние бяхме така 2 седмици и после се орегулира и си започна сам да ака.
Имаш глицеринови свещички. Ако 3 дена не ти се изака на 4 ден му сложи една и готово. БЕзобидни са и не се привиква.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия