





Върнахме се преди малко от педито. Всичко е наред - зъбче е. И не едно, ами 2 наведнъж. И двете отдолу, което е малко странно, но пък на нас специално, кое ли ни е като хората...
А аз толкова му гледах венците, нищо не видях. Ама доки като го натисна, че като взе да му свети в устата с едно фенерче, шок и ужас, ами че те вече прозират през венеца тия ми ти бели зъбчета
... Какво съм гледала и аз, не знам. Каза за сега да давам само Нурофен, и да редувам с Панадол и Хексалгин (вечер), за да поддържаме Т ниска. Каза, че до утре, вдругиден зъбче/тата ще пробие/ят и край на Т-та
Ох, олекна ми малко, реших, че пак сме лепнали някой модерен вирус, че пак да се тъпчем с АБ.
Днес малко по-добре сме вече, сутринта имаше малко Т, дадох Нурофен и до сега (да чукна на дърво) още не се е вдигнала. Та, така. Чакаме и дано скоро да се свършва всичко. И дано да не е с всички зъби така, че ще си изскубя косата докато изкараме всичките 20 зъба. 
Сега ще си проличи, колко съм разбрала
Аз давах млечна каша на Слънчо, но става на бучки, каквото и да я правя. Сега давам на Хип Мека ябълка и съм мн доволна, а и малката я хапва с удоволствие
Гърлото ме боли, главата също. Чакаме гости, а хич не ми е до гости. Малкта снощи мн трудно заспа и получих нервен срив, като че ли. То хем ми беше мн зле, а тя пищи ли пищи, върти се, мрънка. Добре, че заспа накрая, че мн ме стегна шапката по едно време.
Сега ще пробвам да кача нашата снимка, пък да видим 
От има няма 10 път стана 



Пу-пу,да не са им уроки 


Такава количка исках и аз сега за лятна, но никъде я нямаше налична


Много хубаво семейно селфи и прекрасно гъзарче
А новият цвят ти стои повече от добре 
Аз лягам докато мога,че знам ли..пълнолунието не и влияе добре на Бобка



.При нас няма нищо ново,освен ,че вече изцяло заместихме адаптираното с кисело мляко.Малката се чувства много добре според мен,дори през нощем вече не се храним.Събужда са ,пие малко водичка и после пак сън.Засега всичко е ок.Зъбки още не ни мъчат,ама като чета при вас как е
Дано по-бързо ви излязат и без много мъки и температури.Хайде до после,майчета



и да ги почна всичките. Познайте от кой ще започна /от свекито/
- много неприятно. Дано да запали по-скоро джипа и да идеш да се разсееш малко от ежедневието.
- ами хайде дано по-бързо да ви изникне зъбчо и да не ви мъчи и двамата така по цели нощи 
- Благодаря ти
Та не мога да се включа по темите с пюретата и лъжиците.






!
, да видим да не ми излезе през носа после. Искам да му сменя режима и дано успея, че до сега ми спи сутрин по 2 часа , после следобед евентуално още един и хич не е добре така. Искам сутрин да е 1 час и после от 2-3 часа да си поспи тези 2 часа. От 2 дена успявам така, да видим дали ще успея да е за постоянно
.
. Абе готина мацка си си да ти кажа 
, че си е хубаво малко да се махнете от София. Ако не, за утеха ще дойда при вас в петък
.
Препоръчани теми