Слънчеви лъчи озаряват ФЕВРУАРСКИТЕ очи

  • 24 183
  • 736
# 555
Здравейте, момичета! Нещо много сме се умълчали напоследък!
Болните да се оправят, зъбчетата да изкарват най-накрая и да не мъчат повече бебоците- на всички много  Hug Hug Hug от нас с Бобо.
magig, ако имаш Дуфалак - дай на бебчо около 5 мл.- все пак ще реши проблема по-добре от мушкатата, които и аз не подкрепям- а за Дуфалак педи ми е казала. Иначе наистина ще е така- те тези храни ги дават за затягане, как няма да се запекат бебоците. И Бобо беше така и все още някой път има трудности, затова в следобедната каша давам разхлабващи плодове- круши, сливи, тиква. Ти тиквата можеш да я сложиш и в зеленчуковото пюре. Иначе за авокадото и аз му се чудя- обаче то това е нещото, което се дава в сурово състояние- поне така четох и нещо ми с дърпа още. А праза и аз съм го набелязала, ама за другата седмицата, че тази ще са ни много новостите и да не му изтърва края- ще минаваме на изворна вода, ще минаваме на 2-ка АМ, аааааааа и почнахме месо- днес яде заешко.
И дано ви развеселя малко- вчера насред Морската градина Бобо беше гол по памперс само- то толкова топло беше, а чичо и татко искат цаца да ядат. И така Бобо голичък за компания.
Лек ден на всички и още веднъж много  Hug Hug Hug!
Виж целия пост
# 556
Здравейте!
 При нас нищо ново. Жегата продължава да ни мъчи и кърменето е веселба. Дано всички болни се оправите бързо! Снимките с бебоците и семействата са супер!
magyg  за запека аз мисля, че е по-добре да се даде сок от диня, веднага ще се регулира само детето. Лично съм се убедила в това.
Хубав и прохладен ден, мами и бебоци!
Виж целия пост
# 557


Маги Нядявам се скоро тревогите ти да се решат. Praynig
Впрочем картоф и морков поотделно запичат. При нас до 4-5 дни не беше акал от една такава комбинация и давах пюре от круши и вече редовно имаме наакан памперс. Другият вариант на мушкатото е да пъхнеш връхчето на термометъра и за минута-две има ако. Hug
Безобидничка Дано е малка повредата и скоро да си гушнеш каката. Praynig
Фрауст Важно е да се забавлявате с бебето инак и с лъжица може да се превърне захранването в кошмар. Hug
Кръстева Ох милата. Hug Свеки не съм виждала от месец и ми е многоооо кеф. Party
Мама на Димитко и Дуче Дано да поспите тази вечер. Praynig
Гери Ако се получава да изместиш режима бъди постоянна и ще стане за постоянно. Peace
Например Вили спи сутрин час-два след сутришното ставане и ако го изкарам на разходка после не ще и целия ден отива на кино.
Sahasrara Виж не съм сигурна за авокадото, но е доста богат на различни витамини, желязо и т.н. Предполагам, че може да го въведеш след ябълката и крушата. Blush
Тачи Бил е само за снимка голичък Бобо. Heart Eyes

Ние сме добре. Днес взех колектори за урина и в сряда ще се боря. Mr. Green
Виж целия пост
# 558
Здравейте момичета!
Пак изостанахме много с материала, успявам някак да ви прочета, но за писането-трудно. От една седмица все да ви пиша какво купихме на малката и все не стигам.
Нали ви питах за кошарките, честно да ви кажа не мен всички ми се сториха еднакви в магазина и си избирахме по цвят, но ми направи впечатление, че са много твърди "матраците" към тях и взехме един сгъваем(нали ще я ползваме само за игра), ето такава е
само че е бежова на цвят, тук изглежда сива

купихме и столче за хранене и ми е много удобно, само в него се храним вече
Скрит текст:

имаме си вече и бънджи и голямо подскачане пада   jumpuu, много се забавлява диването в него, ето такова е
Скрит текст:

Много съм доволна от покупките, вече спокойно я оставям да си играе в кошарката с играчките, тя си се търкаля вътре, играе си и от време на време драска по мрежата като някое диво зверче да излезе  Joy

Спокойни бебчета  Hug
Виж целия пост
# 559
Мами, мерси за съветите за авокадото, ще видим какво ще става. Simple Smile

Феичке, с колекторите беше борба, да ти кажа - първото пишкане се състоя извън колектора!  smile3521 Направо ми се искаше да подложа чашка и да я чакам малката, но с втория колектор се получи - точно след като се събуди рано сутринта, така че ти препоръчвам този вариант като успешен. Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Eвенце, чудесни покупки. Да си ги ползвате със здраве  Hug
Sahasrara , номера с термометъра на мен ми се наложи веднъж да го прилагам на малкото. Ефект има почти моментално. И, да кажем, че не е особено вредящ. Въпреки, че тия упражнения не са ми много по сърце, понякога се налага. В смисъл, не ща да му навирам някакви неща в дупето, милото.  Sad Пък като порастне, да парви каквото иска.  Confused
За колекторите да кажа, понеже имам вече богат опит Grinning С колектора е много удобно, особено сега, като е горещо. Слагате колекторчето и оставяте малкото да си стои по голо дупе  докато не свърши работата. amiiii Поне при нас, когато сложим памперса в-у колектора, начинанието се проваля.
Виж целия пост
# 561
Mama_na_Dimitko, може би точно за това първият път не беше успешен, бяхме си с пелената отгоре, а втория път малката беше голичка и стана работата. Може би нещо се размества, знам ли и аз... Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Писах, писах....нещо стана и изчезна, хайде пак наново ooooh!

Феичке, харесва ми заглавието на новата тема, гласувам ЗА Peace

Мама на Митето, ох, и тази нощ сте се измъчили, дано излиза вече това зъбче и да не тормози повече детето Hug

Дуче, ми играе му се на детето и му е смешно, к'во като на мама и се спи и било нощ Joy

Безобидничка, няма ли кой да погледне джипа и да го оправи евентуално, за да може да се махнете малко от тая мръсна и задушна София Sad

Кръстева, въпреки че съм фенка на червеното, новият ти цвят е супер и ти отива Hug А на снимките сте ми много сладички Heart Eyes Бързо да се оправяш, че Монката има нужда от теб А на свеки не и се връзвай, пращай я да пътува и си гледай семейството. Ох, и аз ще ставам свекърва, дано не ми изпие чавка мозъка и да не тормозя децата, както ни тормозят нас Praynig

Маги, това с мушкатото си е вид клизма и може да свикне така, после да има по-големи проблеми с изхождането. Моркова запича, да. Бих те посъветвала да въведеш слива или круша, за да можеш да урегулираш нещата в такива моменти, или както Гери е казала, глицеринова свещичка Peace

Гери, е как да не ти завиди човек. Ние ако спим повече от 10 мин през деня си е постижение Joy

Евенце, честити придобивки, със здраве да си ги ползвате Hug

Ох, завиждам ви за захранването. Вече мислите какво месо да вкарате, за авокадооо... ние ако продължаваме в този дух, ще мисля за месо в предучилищна най-рано ooooh! И най-важното е, че педи изобщо не знае какви ги върша, иначе ще ме #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ама ако я чакам нея ще сме захранени за гимназията Whistling
Виж целия пост
# 563
Благодаря ви за съветите HugДнес дадох картоф с тиква и след 2 часа имахме едно много гъсто аки колкото малка дренка и твърдо,дано до довечера да има хубаво ако

Цветенце,за съжаление проблемите ни няма да се решат,но се надявам нещата да протекат максимално леко за всички SadЩе опитам тези дни да въведа и пюре от круша,но трябва да поизчакам малко,че днес въведох тиква и трябва да минат няколко дни.Много целувки на Вили

Безобидничка,дано ви се оправи скоро колата и отидете при вашите малко да си починеш

Кръстева,
прекрасни сте,хубава почивка сте направили Simple SmileДано бързо да се оправиш и да не е нещо сериозно

Гери,дано бебчо си спинка така добре и да влиза вече в добър режим

Елефтерия, вие още само на картофче ли сте.Картофът действа ли запичащо?

Хайде мами чао засега.Ще се включвам при първа възможност
Виж целия пост
# 564
Ох да ви се оплача. Следобед отиваме в стаята на майка, че е най-хладна и има една сравнително тиха уличка ( като изключим следобедното кафе на съседките и дружина полска постоянно пияни в другите съседи) и си спим, аз до бебето плътно и чета книжка. Хубаво, ама от къде се появиха двама юнака на 7-8 години и като почнаха да ритат с футболна топка по гаража където пък е кучето и съответно врявата голяма, а кучето се съдира да лае. Всичко това става точно под нашата стая. Ставам аз и отивам да им кажа да отиват в другия край на улицата, че има бебе и ще го събудят. Докато кажа това Вилито се търкулва и пада по глава на пода. Shocked Толкова бавно ми се стори всичко. Рев голям, но като юнак бързо се оправи и успях да го утеша. Вече и ние сме летци! Whistling
Виж целия пост
# 565
Благодаря ви, момичета за комплиментите  Hug
Свеки скоро ще й тегля една българска и да хваща пътя за гората, на мен нервички не ми останаха вече с нея да се разправям, ама все тя, няма да ви натоварвам допълнително с моите глупости Peace
Flower-че  Heart Eyes - оххх представям си какво шоково състояние е настъпило ooooh! силни  Hug на Вили и мама.
Онзи ден мъжа ми хвана малкия на ръба на спалнята за гайките на дънките му, направоооооооо ooooh!
Виж целия пост
# 566
Кръстева Мерси много  Hug
Ох вчера говорихме точно за това с едни приятели. Оказа се, че в Пирогов редовно има такива "летци"  Rolling Eyes
Да се похваля, че днес дадох зелена пиперка и цялата я изяде Вилката с огромен кеф. За първи път ни се случва. Mr. Green
Виж целия пост
# 567
Какво затишие беше настанало и изведнъж дойде понеделник Simple Smile

Много хубави снимки, честити придобивки Simple Smile дано летците да са по-послушни, температурите да падат, зъбки да излизат бързо и без мъки, ако някой съм пропуснала се извинявам...

Аз, понеже видях, че днес е ден за мрънкане и бързам да се включа  Joy ние с нашето хранене, не знам какво направихме, но в момента сме на режим кърмене и хапване на месно-зеленчуково пюре към 12 ч - не изяжда повече от 100 гр, без да трябва да бутам и затова след това я кърмя, после пробвам плодово пюре към 15-16, не ще, после пробвам млечна каша, не ще и сме само на това пюре...купешки пюрета не й харесват, а аз реших да не я бутам насила и да не се правя на маймуна...та се чудя какво да правя...с този темп не знам дали изобщо ще заместим хранене преди годинката...а ме е страх да не й давам мляко, че нали бавно растем ( а и детето си иска, къде от глад, къде от навик)...
Някой може ли да сподели схема за хранения за кърмено бебе? Сега като ви чета се чудя дали да не започна по някое време пак да захранвам с по лъжичка две, ама тя ябълки, круши, сливи, праскова, банан опита...а за кашите  newsm78
Аз си мислех сутрин плодово, после обяд месно-зеленчук, след това към 18 каша, ама тя не е съгласна и съвсем се обърках. Вода, сокове не пием, едвам в последно време се лъже малко АМ да пие, ама аз хич не искам да й давам, но иначе друго не пие от биберон...въобще както в началото ми тръгна лесно кърменето и нямаше проблем, сега имам чувството, че нищо не правя като хората, а и свеки не е от голяма помощ, а друг педиатър няма наоколо  Cry Cry
Или да си го кърмя детето, да му давам да яде колкото иска и да видим тя сама кога ще реши да яде повече?
Виж целия пост
# 568
Ох и ние сме в групата на летците , чак ми се реве  , да помрънкам и аз малко.
Малкия падна от дивана снощи , а само за секунда го изтървах от поглед  smile3511

поплака си малко , но по скоро се стресна от моя вик  #Crazy сега вече си знам , вързан е постоянно , било шезлонг , стол за хранене или количка . Naughty ,обаче се започна едно дърпане , извиване , как ще свикне не знам
 За капак и ЛЛ ми се скара , май го прехранвам моя юнак , изяжда 190 гр пюре за обяд ,ама проблема е че след около 30 - 40 мин. си търси и гърдата  Embarassed , ще намаляме дажбата няма как .
Виж целия пост
# 569
Здравейте момичета, Joy
Аз нямах много време за писане, тъй като бях тотално окупирна от моята госпожица, но за щастие нашия татко най-накрая се прибра след 2 седмици извън вкъщи и аз най - накрая си поех въздух!!
  Надявам се зъбоникненето, температурите, нервните малчовци да са попазминали и да се чува само щастливо буботене!!!
Ние вчера бяхме на ваксина и кръвни изследвания и всичко ни е в норма  Peace имаме направления за коремен ехограф и Сиана е вече 67см и 7300... Междудругото ни казаха, че има къса юздичка на езичето и трябва да й цепнем, защото няма да може да казва Р - и аз не мога също... И се чудя дали да я мъча...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия