от нас с Бобо.
!




Свеки не съм виждала от месец и ми е многоооо кеф.




, много се забавлява диването в него, ето такова е


Направо ми се искаше да подложа чашка и да я чакам малката, но с втория колектор се получи - точно след като се събуди рано сутринта, така че ти препоръчвам този вариант като успешен.

Пък като порастне, да парви каквото иска.
С колектора е много удобно, особено сега, като е горещо. Слагате колекторчето и оставяте малкото да си стои по голо дупе докато не свърши работата.
Поне при нас, когато сложим памперса в-у колектора, начинанието се проваля.





А на снимките сте ми много сладички
Бързо да се оправяш, че Монката има нужда от теб А на свеки не и се връзвай, пращай я да пътува и си гледай семейството. Ох, и аз ще ставам свекърва, дано не ми изпие чавка мозъка и да не тормозя децата, както ни тормозят нас 



И най-важното е, че педи изобщо не знае какви ги върша, иначе ще ме
Ама ако я чакам нея ще сме захранени за гимназията
Днес дадох картоф с тиква и след 2 часа имахме едно много гъсто аки колкото малка дренка и твърдо,дано до довечера да има хубаво ако
Ще опитам тези дни да въведа и пюре от круша,но трябва да поизчакам малко,че днес въведох тиква и трябва да минат няколко дни.Много целувки на Вили
Дано бързо да се оправиш и да не е нещо сериозно


- оххх представям си какво шоково състояние е настъпило
силни
на Вили и мама.


дано летците да са по-послушни, температурите да падат, зъбки да излизат бързо и без мъки, ако някой съм пропуснала се извинявам...
ние с нашето хранене, не знам какво направихме, но в момента сме на режим кърмене и хапване на месно-зеленчуково пюре към 12 ч - не изяжда повече от 100 гр, без да трябва да бутам и затова след това я кърмя, после пробвам плодово пюре към 15-16, не ще, после пробвам млечна каша, не ще и сме само на това пюре...купешки пюрета не й харесват, а аз реших да не я бутам насила и да не се правя на маймуна...та се чудя какво да правя...с този темп не знам дали изобщо ще заместим хранене преди годинката...а ме е страх да не й давам мляко, че нали бавно растем ( а и детето си иска, къде от глад, къде от навик)...

сега вече си знам , вързан е постоянно , било шезлонг , стол за хранене или количка .
,обаче се започна едно дърпане , извиване , как ще свикне не знам 
имаме направления за коремен ехограф и Сиана е вече 67см и 7300... Междудругото ни казаха, че има къса юздичка на езичето и трябва да й цепнем, защото няма да може да казва Р - и аз не мога също... И се чудя дали да я мъча... Препоръчани теми