



Децата, които обичат тиква няма да го подминат без овации. Иначе кг е около 5-6 лв. и го намерих в Метро.
мислех че , ще остане и за мен но всичко се изяде . Акото и при нас в началото беше така , много твърдо , но се оправи , дай тиква ако не си давала досега , при нас много добре се отрази .
......, аз давах по около 180 - 190 гр . пюре , но ЛЛ каза че е много да го намаля на 150 гр . за ядене . Кърмиш ли след това....




Посмяхме се с лекарката, ама то хич не е смешно това, удар щях да получа.
Маймуна. Слуша я , гледа гърлото, уж е здрава.
.




, та не се "бутайте" при дребните
.

. Къпането е същата работа , стои си седнал в коритото и се чуди как да хване душа 



но главно си искаме само цицка, особено на плажа. В последно време е особено ревлива, не иска да седи сама, не мога до тоалетна да отида. Четох че това било скок в растежа, дани да мине скоро. А заради зъбите май се приспиваме по час, задреме ми в ръцете, само да допре глава на матрака и рев и пак от начало.
като казах кученце - подариха ни онова на Фишър Прайс,.много му се кефи 
И вече се надигаме от количката- возим се странно на една страна подпрени на лакът и главата извън количката, за да се вижда всичко, ако не е в тази поза- естествено по корем и пак главата е навън. 

Вече започвам да се притеснявам с това бунтуващо се коремче,а хем давам пробиотици...
Препоръчани теми