Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! ! Тема 32

  • 74 207
  • 735
# 450
Дaно зaщото съм много притесненa и сaмо зa него мисля Sad
Виж целия пост
# 451
Разбирам те, но е излишно. Слушай лекарите, ходи на профилактинчи прегледи и всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 452
Здравейте,
аз пак се включвам.
Сега въпросът при мен е дали да направим първо висока конизация и ако не е изчистено да направим премахване тогава и на матката. Лекарите се опасяват, че може да има разсейки и затова искат за по сигурно директно всичко да се махне, но някак не виждам логика заради съмнение да се маха всичко, а да не се опита първо с конизация.
Има ли начин да се прегледа преди или след конизацията за разсейки?   Confused
Виж целия пост
# 453
Не знам какво да ти кажа, но стискам палци да оздравееш бързо.
Виж целия пост
# 454
Офито, може би на пет-скенер би могло да се видят евентуални разсейки. Не съм лекар, правя предположения. Доколкото знам във Варна дават по-бързо часове за този скенер, който може да засече образувания в много ранен стадий.
Пожелавам ти да вземеш най-доброто решение.  Hug Консултирай се и с друг лекар. В Плевен при проф. Горчев ходи ли?
Виж целия пост
# 455
Може ли да ви попитам момичета какво мнение имате спрямо ваксините за HPV  вируса?
Има ли някоя от вас спадаща към високорискувата група и как успявате да се отървете от мисли само по този вирус, защото аз няма няма и пак за него мисля  Sad А и работя в здравно заведение и общо взето имам професионално изкривяване май  Shocked
Виж целия пост
# 456
след бипсия какъв ти беше резултата аз мисля че според  биопсията може да се разбере дали може да има ежентуални разсейки newsm78 
Виж целия пост
# 457
ЗНадя, май наистина имаш професионално изкривяване  Hug Ами ти може да си генетично предразположена към доста болести, ако тях ги разбереш и за тях ли ще се тревожиш постоянно. Я си гледай живота и не се психирай сама.  Peace
Виж целия пост
# 458
Мaй си прaвa kashmir  Hug , и нaистинa съм се филмирaлa и психясaлa  Praynig
Виж целия пост
# 459
да се включа и аз  Laughing а, дали трябва да мислим да не излизаме на улицата да не ни блъсне някои камион   #Crazy Stop
Виж целия пост
# 460
Дa тaкa е fatma_79@mail.bg . Но просто искaх и aз дa попитaм зa мнения и aко имa някой с висок риск дa ми сподели, извинявaм се , aко съм покaзaлa притеснението си. Дa и лекaри ми кaзaхa, че излишно се притеснявaм, но просто явно ми трябвa мaлко време, зa дa се aбстрaхирaм от тaзи мисъл  newsm78
Виж целия пост
# 461
напълно те разбирам всички тук сме почти сгазили вследствие от този мръсен вирус но има нещо важно дори и да го имаш ако организмът ти е силен тоест имунната система си ти работи както трябва го унищожава незнам на колко си но ако си малко по млада имаш 90 на 100 шансът ако ги имаш високорискувите да си ги  #2gunfire Hug
Виж целия пост
# 462
На 27г., ами незнам колко ми е здрав имунитета, да не се хвал, но не съм от хората, които се разболяват мн често Simple Smile А и сега гледам да наблягам на плодове и зеленчуци, да не спазвам диети, към които се бях запътила, за да сваля кг от раждането  Stop  Grinning
Виж целия пост
# 463
ами ако искаш за твое успокоение можеш да си пуснеш тест за високорисковите ама според мен ако всичко ти е наред няма смисал  Stop
Виж целия пост
# 464
nonsense    в плевен не съм ходила. до края на седмицата ще обиколя още няколко доктора и ще взема решение.

fatma_79@mail.bg   ами и след биопсията не може да се прецени според лекарите. има риск ако се направи само конизация да останат разсейките и да засегнат повече органи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия