АЗ ЛИ СЪМ ПЪРВОТО "АПРИЛЧЕ"

  • 26 384
  • 692
# 585
Здравейте мадами Heart Eyes
Аз вече не издържах и с последни сили се замъкнах днес до спешния кабинет в МД. Не ми обърнаха кой знае какво внимание (не че очаквах друго). Питаха ме дали искам да пробвам домашно лечение или направо да ме настаняват. Разбира се исках домашното и познайте какво е то - Деган Flutter. Та си тръгнах с една рецепта за Деган с уговорката ако не подейства след 1-2 дни направо ме приемат. Но ако не подейства след 1-2 дни сигурно ще отида другаде.
Виж целия пост
# 586
Здравейте мадами Heart Eyes
Аз вече не издържах и с последни сили се замъкнах днес до спешния кабинет в МД. Не ми обърнаха кой знае какво внимание (не че очаквах друго). Питаха ме дали искам да пробвам домашно лечение или направо да ме настаняват. Разбира се исках домашното и познайте какво е то - Деган Flutter. Та си тръгнах с една рецепта за Деган с уговорката ако не подейства след 1-2 дни направо ме приемат. Но ако не подейства след 1-2 дни сигурно ще отида другаде.

Мила, ти направо се измъчи, в крайна сметка като трябва влез в болница за да те включат на някоя друга система, да те подсилят, че да не стане по-лошо.
Аз пък съм другата крайност, само се чудя какво да си хапна.
Виж целия пост
# 587
Да, определено нещата отиват натам. Просто така представиха днес ситуацията, сякаш няма значение дали ще остана или не. Сигурно решиха, че преувеличавам
Виж целия пост
# 588
Ейми по добре отиди другаде където ще има отношение към състоянието ти. Не съм от София, но може момичетата от там да ти препоръчат някое друго болнично заведение. Дано да се оправиш по бързо.  bouquet
Виж целия пост
# 589
Подаръче, много съжалявам - дано момичетата с опит ти подскажат правилното средство и дано това неразположение премине скоро!
Точно да се похваля, че съм намерила лек на моите безумни болки и се оказа, че не съм:))
Интересното е, че вече двама лекари ме гледах на ехограф, днес и вагинален, и свиват рамене само. Вторият ми предписа бусколизин.

Може ли да се пие бусколизин според вас вместо но шпа?
За бусколизин съм чувала,че  е противопоказен при бременност,но все пак ти е предписан от лекар,може би аз трябва да си сверя часовника.  newsm78
Виж целия пост
# 590
Karina81 това не е вярно бусколизин,папаверин и но шпа са позволени по време на бременост! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 591
Минавам на папаверин, стискайте ми палци!!!
 Hug и спокойна вечер, дано ви е хубава и безболезнена! Hug
Виж целия пост
# 592
Аз от тази вечер смуча Исла Мус... Нещо ме боли гърлото и май тръгвам да се разболявам, утре ще си направя един ударен витаминен коктейл, дано ми се размине.

И да се "похваля" - въпреки че дори един път не си топнах дупето в морето, май си докарах гъбички (както винаги). Утре ще питам лекарката дали мога да си взема клотримазол.
Виж целия пост
# 593
 amy_lee опитай в Тина Киркова.
Стискам палци на всички, по бързо да минават болежките и да се радваме на бременността  Praynig  Hug
Виж целия пост
# 594
Ейми, въобще не се притеснявай, но е хубаво, както е казала Мацето, да идеш за някоя системка. Бебето в никакъв случай не страда, то се храни от твоите запаси. Моят синковец нищо не беше "хапнал" първите четири месеца ... Освен това първата ми бременност беше много тежка, но за сметка на това раждането беше песен /това е за успокоение на всички повръщащи  Hug/!
РоЗи, ами то е хубаво да ти вземат цитонамазка първо. И аз имам и утре ще чакам доктора да ми каже как да ги лекувам. Предният път имах в осми месец - слагах си глобули и се мажех с Канестен ...
Иначе на мен ми взеха кръв, урина и цитонамазка. За повръщането докторът ми изписа едни детски свещички Вомакур и витамин В6. За сега имат ефект, ограничавам се с 2 повръщания на ден, а някои дни дори пропускам!
Много се радвам, че има и доста момичета, които съвсем съзнателно са се решили на трето детенце! Браво!   bouquet
На мен утре сутрин ще ми правят натоварване с глюкоза, че кръвната ми захар била 6 /при условие, че и аз почти нищо не ям и само за месец съм свалила 5 кила/!  newsm78
Виж целия пост
# 595
     А сега да попитам,колко мами от вас са от София и при кой лекар ходите,в коя болница...?
    Ох,напоследък съм доста разсеяна,и май не съм се и представила до този момент,за което се извинявам,но...по-добре късно отколкото никога,та аз съм на 33 г. имам един голям мъж на 11 г. и сега съм съвсем в началото на бременността си,доказана от три положителни теста и няколко дни закъснение на МЦ. Още не съм ходила на лекар,планувала съм го за следващият петък,дано всичко е наред  Praynig  Лекарката при която ходя е д-р Джонгова от медецински център ЛОРА,ако имате някакви впечетления от нея,ще се радвам да ги споделите Simple Smile
      И накрая, би било редно да ви пожелая ДОБРО УТРО и Хубав уикенд!   food010

Karina81, аз ходя при д-р Джонгова и много съм доволна от нея, но за съжаление НЕ работи със ЗК. Поради тази причина мисля да я сменям и само се ослушвам за мнения на съфорумките кой АГ препоръчват. Иначе по последна информация д-р Джонгова изражда в 1-ва АГ "Св. София" (бившата Тина Киркова) и раждането струва 1400лв.
За сега съм се насочила към Токуда при д-р Кирякова или д-р Лазарова. Раждането там без посочване на екип е 800лв (+300лв за бебето), а с посочване - 1500лв (+500лв за бебето). Ще се радвам да чуя и други отзиви..  Peace
Виж целия пост
# 596
Хоп, Здравейте! След "вълнуващи" изживявания с една "лекарка", мисля, че вече мога да се запиша и аз..... въпреки, че за момента само Точицата се вижда.. след около 2 седмици ще ходя за сърчицето. На 15-ти август видях Точката и док. ми каза, че е на 4 седмици и 5 дни.... Вече сме 6-та седмица.. Надявам се да се стърпя до към 8-мата (а то фактически, дали няма да се види и по рано  Thinking ), защото от бързане да ида на лекар.. само ме стресираха и притесниха, но сега спокойствието е пълно! Sunglasses
Виж целия пост
# 597
     А сега да попитам,колко мами от вас са от София и при кой лекар ходите,в коя болница...?
    Ох,напоследък съм доста разсеяна,и май не съм се и представила до този момент,за което се извинявам,но...по-добре късно отколкото никога,та аз съм на 33 г. имам един голям мъж на 11 г. и сега съм съвсем в началото на бременността си,доказана от три положителни теста и няколко дни закъснение на МЦ. Още не съм ходила на лекар,планувала съм го за следващият петък,дано всичко е наред  Praynig  Лекарката при която ходя е д-р Джонгова от медецински център ЛОРА,ако имате някакви впечетления от нея,ще се радвам да ги споделите Simple Smile
      И накрая, би било редно да ви пожелая ДОБРО УТРО и Хубав уикенд!   food010

Karina81, аз ходя при д-р Джонгова и много съм доволна от нея, но за съжаление НЕ работи със ЗК. Поради тази причина мисля да я сменям и само се ослушвам за мнения на съфорумките кой АГ препоръчват. Иначе по последна информация д-р Джонгова изражда в 1-ва АГ "Св. София" (бившата Тина Киркова) и раждането струва 1400лв.
За сега съм се насочила към Токуда при д-р Кирякова или д-р Лазарова. Раждането там без посочване на екип е 800лв (+300лв за бебето), а с посочване - 1500лв (+500лв за бебето). Ще се радвам да чуя и други отзиви..  Peace

Да,наясно съм,че д-р Джонгова не работи със ЗК,но спокойствието и доверието което е изградила в мен е безценно,а това е най-важното за един успешен финал Simple Smile Благодаря за отговора,поне се оказа,че  има и други мами доволни от лекарката Hug Хубава нова седмица желая на всички! Много сте мили и прекрасни,радвам се,че ще си бременеем заедно!
Виж целия пост
# 598

РоЗи, ами то е хубаво да ти вземат цитонамазка първо.

Знам, но понеже още не съм се записала при Кирякова - нямаше удобни за мен часове, реших да Отида при една друга, профилактично. Та се надявам ако не излекувам то поне да успокоя положението.
Виж целия пост
# 599
С предната бременност освен на ЖК ходих последните месеци при д-р Гагова в Шейново. Тя обаче 2 дни преди да родя излезе в отпуск и аз интуитивно реших да не се обаждам на заместничката и и всъщност родих без екип (в моя случай имах късмет и всичко мина бързо и леко). Отделно и в Марковс ходих на Фетална морфология - една в 13 и една в 21 седмица. Сега се записах за Фетална във Фемина при доц. Димитрова, защото в Марковс никой не вдигаше телефона дни наред. За следене извън ЖК още не съм решила, не съм сигурна и къде ще раждам и дали ще е с екип или без. Върти ми се пак Шейново, все пак ми е познато всичко, а и нямам лоши спомени и преживявания първият път (даже напротив), но този път ще видя как стоят нещата с избор на акушерка в Шейново - някой ако има инфо да пише моля Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия