Лято, плаж, море, а ФЕВРУАРЧЕТО расте ли, расте!

  • 25 823
  • 708
# 165
Ивелинка, ще ми бъде интересно да пуснеш откъса. А ако ти се четат още такива разкази, има в маймунската тема  Grinning
Виж целия пост
# 166
Според този календар, аз съм момче!  Grinning
Виж целия пост
# 167
Аз също, а децата на колежката ми са момичета (Красимир и Живко) Mr. Green  Laughing
Виж целия пост
# 168
На мен ми излезе момиче, още не знаем, но аз си мисля, че ще е момче.
 
Ивелинка, ще ми бъде интересно да пуснеш откъса. А ако ти се четат още такива разкази, има в маймунската тема  Grinning

Като ми я върнат, ще го напиша. Една приятелка я държи от Нова година в нея...  Naughty
Виж целия пост
# 169
По тази таблица ми излиза момиче , а за сина ми излезе вярно . Wink
Със солта сестра ми ме насоли преди няколко дни  и аз и се чудих , не вярвам на такива работи - момиче се  падна пак  . Laughing
Каквото е бебчето няма значение само да е живо и здраво .  Peace
Утре съм на ФМ и доста ми е притеснено . Confused
И на мен ми е доста издут корема ама не само вечер  Embarassed
Спя   по корем , настрани  както дойде само , че  доста леко,  будя се от най - малкото движение или шум и ставам по тоалетна незнам по колко пъти  на вечер  Rolling Eyes
Предния път фолиева киселина пих до края на седми месец .а сега на Огестана пише  дори и в периода на кърмене се пие .Каквото каже д-ра това ще е .
Виж целия пост
# 170
Аз също, а децата на колежката ми са момичета (Красимир и Живко) Mr. Green  Laughing

Хехе според едно изследване точността е само 75% Simple Smile

А вие как сте с настроението? По принцип съм най-спокойния човек, сега обаче явно хормоните са ми се разбеснели, защото от около седмица-две всичко ме дразни и много лесно се разпалвам. Колегите даже почнаха да ме избягват  Laughing
Виж целия пост
# 171
mims 05, на мен ми солиха главата предния път - бяхме се събрали на двора на моето село и всички знаеха освен мен, посоли ми майка главата и аз се почесах по носа и всички изпаднаха в луд смях - момче било - познайте кой се смя няколко месеца по късно когато се роди дъщеря ми  hahaha 

По тази таблица Вики също е момче  Mr. Green

Моето повръщане се завърна  Sick  беше отминало и бях щастлива, а сега отново, едва хапвам нещо и после отива в тоалетната  Sad

Габриел, успех за прегледа утре и те чакаме с добри новини  Hug
Виж целия пост
# 172


А вие как сте с настроението? По принцип съм най-спокойния човек, сега обаче явно хормоните са ми се разбеснели, защото от около седмица-две всичко ме дразни и много лесно се разпалвам. Колегите даже почнаха да ме избягват  Laughing
[/quote]

Добър вечер дами  Hug
Чета Ви с интерес всеки ден този път ме изненадахте мнооого сте изписали Браво  bowuu  bouquet

Относно настроението  #2gunfire #2gunfire ужасно. Всички ме дразнят и всичко. Нямам настроение за нищо. Станала съм голям хейтър  Sunglasses Stop  и не знам как ме търпи приятеля ми,защото отнася най- голямото хейтване вечер след работа представям си колко е готино, но не мога да го контролирам сериозно ужасна съм. При мен аз започнах да избягвам всички преди да ме изгорят на клада  Mr. Green
Виж целия пост
# 173
Успех на прегледите утре  Hug
Виж целия пост
# 174
Здравейте мацки. Бях при док днес. Всичко е наред, доста е рано, но ми каза, че според него ще сме със сини гащи: )
За настроението - и аз се определям като хейтър, определено не съм добра компания  Crazy   Laughing  на 08.08 съм на скрининга, записах се при док. Стратиева от мц Св. Петка.
Лека нощ от мен   bouquet
Виж целия пост
# 175
Включвам се към хейтърие! Много ме дразнят неща, от най-малкото, дърля с ена всички...роднини, близки..не ми пука кой какъв ми е. Минава ми бързо. Предния път не бх така - кротичка и тиха. Сега ще им го върна!  #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 176
Аз пък напротив станала съм по-спокойна, по-позитивна, понякога изкривявам много и си го изкарвам единствено на ММ (ама ще ми прости Peace)
Виж целия пост
# 177
Добро утро,

Че съм агресивно настроена, спор няма, но гледам да се държа на разстояние от всички. Не искам да се затормозявам и себе си и околните, и беборана.

Кажете хубав магазин за бременни, мнг ми е трудно да си намеря дънки, туники и панталони (най-вече) гледах в онлайн магазините .. и о, Господи, не стига, че изглеждат ужасно,не стига че са грозни и от изкуствени материи направени, ами са и скъпи. Това е безобразие. Няма една свястна офис дреха (за съжаление в офиса имаме дрескод, който не ми позволява дънки и по спортни дрехи).
Виж целия пост
# 178
И на мен ми е проблем това облекло  ooooh!
Също работя в офис и почвам да се чудя какво да нося . Лошото е  ,че живея в малък град и няма такъв магазин . Ще пътувам специално до съседен град да търся дрехи за бременни  ooooh!

И аз се забелязвам ,че съм малко по хейтърски настроена , но понякога пък съм с адски приповдигнато настроение . Ходи ги разбери тия хормони .... на приливи и отливи  Laughing
Виж целия пост
# 179
Съни, не се притеснявай толкова за раждането. Аз съм с доста висок диоптер на едното око и въпреки това родих 3 деца нормално. Е, с епидурална накрая първия път и другите 2 със спинална, но това се наложи, защото вече нямах сили накрая и не издържах на болките. Иначе мислех да рждам без упойки.
Но при всеки е различно! Има жени, които раждат много бързо. Аз не съм от тях. Може би поради това, че обичах много да спортувам при раждане всеки път ми съобщават - сакрализирана шийка на матката. Това означава, че бебето иска да излезе, но шийката не се отпуска, а се стяга.
Важното е да е добър екипа, при който ще раждаш, за да реагира адекватно на създалите се обстоятелства.
Дафи,  bouquet много си мила,
А на теб коя упойка ти "допадна" повече. Аз най не харесвам тези упойки,дето все едно частта от тялото не е от теб..

Иначе и аз се изнервям често, само приятелят ми е толерантен май Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия