Лято, плаж, море, а ФЕВРУАРЧЕТО расте ли, расте!

  • 25 823
  • 708
# 180
Аз раждах и двата пъти с епидурална упойка, сега, за ужас на мъжа ми, смятам без упойка. Не ме е страх, засега поне  Laughing, дори често си представям раждането и нямам търпение да дойде февруари и да си гушкам бебчето. Особено като ми е лошо, ами омръзна ми все нещо да ми е лошо, да се жалвам и оплаквам и да ходя с изтормозен вид. Както казвах на децата, нямам търпение да дойде септември, не заради учебната година, ами да се чувствам добре и отново свежа и енергична+коремче! Simple Smile
Виж целия пост
# 181
AMAEBG,на мен дрехите за бременни на  H&M  ми харесват  Peace

http://www.hm.com/bg/subdepartment/LADIES?Nr=4294928768#page=0&Nr=4294928768
Виж целия пост
# 182
Аз си взех едни дънки и един панталон от H&M, доволна съм Simple Smile
Виж целия пост
# 183
Аз първия път раждах с епидурална..всичко ок, само дето не можех да си контролирам мускулите та за малко да стане фал... и сега съм в чуденка дали със или без..има време до февруари

А за дрешките... колко ви разбирам момичета...особено за офис дрехите.
в предната тема повдигнах този въпрос.. и да ви кажа намерих една модна къща, където нешата ми изглеждат ок, днес чакам да ми пристигнат ризка и пола и ще споделя като качество как са. Иначе са си по-офис дрешки. http://bg.mailaonline.com/

не знам защо 90% от дрехите а бременни са много спортно ориентирани..
Виж целия пост
# 184
Ех, момичета, пожелавам ви след няколко месеца и ние да изглеждаме толкова женствени и свежи колкото мацката в сайта Grinning
Е, малко е кльощава тази, ама нищо Grinning
Виж целия пост
# 185
Аничка, тествах табличката за пола. За първите две деца ми позна. Сега ми показва момиче. Понеделник съм на ФМ и ще видим дали ще ми кажат пола. С миналата бременност по това време вече го знаех, но все пак тогава бях при Марков Simple Smile

Аз откакто съм бременна пък обичам всички Heart Eyes. Станала съм по-чувствителна и се разплаквам по няколко пъти на ден (когато нямам публика), но не съм нервна или избухлива. С предишните бременности пак бях много чувствителна, но и доста по-зла отколкото сега.

На мен и при двете ми предишни раждания ми слагаха епидурална упойка. Не съм губила чувствителността си. Така я дозираха първия път, че си усещах напъните. Втория път толкова бързо се развиха нещата, че не ме хвана изобщо и се наложи да ме приспят, за да ме зашият. Определено не се замислям изобщо дали пак да си поискам. Като сравнявам двата пъти, първият ми се струва песен Simple Smile. Станното е, че когато раждах за първи път бях тотално спокойна, а втория път умирах от страх. Сега пак съм спокойна (засега).
Виж целия пост
# 186
И аз съм доста спокойна и блага хахах, е на моменти се изнервям доста за супер дребни неща, но са рядкост като цяло.

Аз раждах без упойка и сега живот и здраве пак ще съм така, раждането ми беше  мечта - но ще ви разкажа по подробно като наближи, че сега ми е твърде рано да мисля и говоря за раждане  Mr. Green
Виж целия пост
# 187
Здравейте мили мами. Моят термин е на 15 февруари , първа бременност. От София съм .
Виж целия пост
# 188
Здравейте момичета, аз ходих на скрининг изследване в София при д-р Стратиева. Останах много доволна от вниманието и! За мен беше неописуемо изживяване да наблюдавам бебчо толкова дълго време. Каза ми и пола. Ще си имам момченце Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Здравей Мария, добре дошла Simple Smile и лека бременност!
Виж целия пост
# 190
Dessi Честити сини гащи!  stork-boy
Дано да е била сигурна АГ , да няма изненади после.  Wink

Нали не сте забравили утре да ми стискате всички възможни палци за изпита ми по кормуване . От сега ми се е свил корема от притеснение , а не знам утре как ще съм  Confused , все едно е кой знае какъв изпита ....  newsm01  

Виж целия пост
# 191
Да ти е живо и здраво юначето, Деси! Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Dessi Честити сини гащи!  stork-boy
Дано да е била сигурна АГ , да няма изненади после.  Wink

Нали не сте забравили утре да ми стискате всички възможни палци за изпита ми по кормуване . От сега ми се е свил корема от притеснение , а не знам утре как ще съм  Confused , все едно е кой знае какъв изпита ....  newsm01  

Мерси! Остани възможно най-спокойна на изпита, че човек понякога само от притеснение прави грешки. Всичко ще е наред. Ще ти стискаме палци  Simple Smile
Виж целия пост
# 193
Да ти е живо и здраво юначето, Деси! Simple Smile

Благодаря!
Виж целия пост
# 194
Добре дошла на новата мама  bouquet.
koricimu успех утре на кормуването,стиска палци Peace.
Деси,честити сини гащи smile3525 stork-boy 1stroller
По таблицата ми излиза момиче,пък да видим newsm78
За раждането,еми първото ми мина без упойка,поради простата причина,че отидох и нямаше време да ми я сложат,оказа,че се разкритието ми е голямо и в крайна сметка родих има няма за час без проблем.А за сега изобщо не съм мислила,дали ще искам всъщност упойка,по скоро не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия