Лято, плаж, море, а ФЕВРУАРЧЕТО расте ли, расте!

  • 25 823
  • 708
# 225
При д-р Михова.Д-р Персенска ми даде три имена и аз си избрах нея.Обадих се в понеделник и ми записаха час веднага.За цена не съм питала!

И аз като теб д-р Персенска ми даде имената на Михова и Чачева, но като се обадих в понеделник се оказа, че няма свободни часове и за двете до 13.08...та се намери час за 01.08 за д-р Георгиев. Май спамим тук в темата и ако няма проблем може ли да ти пиша на лични?
Виж целия пост
# 226
Petqpv Прави се хромозомен анализ от кръвта на майката за Даун,Патрикс,Едуардс и други хромозомни аномалии,този тест също разкрива и пола на бебето и резултатите от него дават 95-97% точен резултат,не са едно към едиколколкоси а са да или не.
Виж целия пост
# 227
Petqpv Прави се хромозомен анализ от кръвта на майката за Даун,Патрикс,Едуардс и други хромозомни аномалии,този тест също разкрива и пола на бебето и резултатите от него дават 95-97% точен резултат,не са едно към едиколколкоси а са да или не.

Къде го направи този тест и колко струва?
Виж целия пост
# 228
Някой има ли проблем с главоболието....хора буквално не е спирала да ме боли главата 20часа пих един парацетамол....нищо  #Cussing out ходих до аптеката да питам нещо друго за бременни не съжалявам това е   ooooh! Tired не издържам , не се лигавя болката е много неприятна и постоянна...дори си мисля, че повръщането днес беше от главоболие не от друго.
Някой страда ли и как се лекувате като тъпия парацетамол вообще е толкова слаб, че специално за глава хич не действа  #2gunfire
Виж целия пост
# 229
Някой има ли проблем с главоболието....хора буквално не е спирала да ме боли главата 20часа пих един парацетамол....нищо  #Cussing out ходих до аптеката да питам нещо друго за бременни не съжалявам това е   ooooh! Tired не издържам , не се лигавя болката е много неприятна и постоянна...дори си мисля, че повръщането днес беше от главоболие не от друго.
Някой страда ли и как се лекувате като тъпия парацетамол вообще е толкова слаб, че специално за глава хич не действа  #2gunfire

Аз имах едно почти постоянно главоболие преди около месец и пробвах с парацетамол, но не ми минаваше.Питах доки и тя ми каза че за глава всичко мога да пия - пих аналгин само веднъж и ми мина, а от тогава не ме е боляля главата
Виж целия пост
# 230
Здравейте момичета, днес  имах работа до Пазарджик до фонд земеделие и направо полудях, връщаха ме 100 пъти за много тъпи грешки, които все намираха при следващото  ми връщане, та доста се натоварих, прибрах се и веднага в леглото.Утре съм на преглед и се моля всичко да е наред.И аз от 2дни имам главоболие, но нищо не съм пила , днес като ходих до личната я накарах да ми премери кръвното и беше 120/80 идеално.Браво за хубавите резултати Hug
Виж целия пост
# 231
Petqpv Прави се хромозомен анализ от кръвта на майката за Даун,Патрикс,Едуардс и други хромозомни аномалии,този тест също разкрива и пола на бебето и резултатите от него дават 95-97% точен резултат,не са едно към едиколколкоси а са да или не.

Къде го направи този тест и колко струва?

Аз живея в Англия,тук струва £600 ,разбрах че и в БГ го предлагат и е около 2000лв с точност не знам.
Виж целия пост
# 232
Някой има ли проблем с главоболието....хора буквално не е спирала да ме боли главата 20часа пих един парацетамол....нищо  #Cussing out ходих до аптеката да питам нещо друго за бременни не съжалявам това е   ooooh! Tired не издържам , не се лигавя болката е много неприятна и постоянна...дори си мисля, че повръщането днес беше от главоболие не от друго.
Някой страда ли и как се лекувате като тъпия парацетамол вообще е толкова слаб, че специално за глава хич не действа  #2gunfire

Аз имах едно почти постоянно главоболие преди около месец и пробвах с парацетамол, но не ми минаваше.Питах доки и тя ми каза че за глава всичко мога да пия - пих аналгин само веднъж и ми мина, а от тогава не ме е боляля главата


Моите лекари казаха никакви аналгитици само парацетамол  newsm78 ??? Защо такова разминаване  #Crazy
Виж целия пост
# 233
И на мен ми казаха НИКАКВИ хапчета, дори и парацетамол не, само мокра кърпа на челото. Но пък баща ми ми донесе няколко шишета лековита вода от Велинград и като ме заболи си мия очите и слепоочията - помага!
Виж целия пост
# 234
Момичета, единствено парацетамола е позволен и то при нужда, аналгин и аспирин в никакъв случай.....както и всички разтворими...... ако се налага се пие чист парацетамол  Peace

Светле, спокойно навреме ще си прави се между 11 и 13+6  Peace

Браво на всички получили добри резултати  Hug  Ей, тези момчета доста дръпнаха днес  Mr. Green

Виж целия пост
# 235
Честито на всички с толкова хубави резултати! И късмет на всички с предстоящи прегледи. Моят е другата седмица на 8-ми, тогава ще съм в 11 седмица и 2 дни.  Още не съм решила дали да си пускам БХС, не вярвам на статистики, но в крайна сметка ще се доверя на доктора, зависи какво види на ехографа Simple Smile
За раждането, аз няма какво да му мисля. Ще трябва да съм секцио по медицински причини, само упойката не знам каква ще е.
Моят корем е доста пораснал. Не се скрива под никакви дрехи, но вече не се и опитвам да го крия Simple Smile. Всички около мен знаят за бременността, а пък толкова време я чаках, че ми се струва глупаво да я крия, не вярвам и в суеверия. Добре че е лято, рокличките са перфектни, иначе не мога да вляза в нито един от панталоните си. Май ще трябва да се ходи на пазар  Laughing
koricimu, успех на изпита утре! Всичко ще мине чудесно!
Виж целия пост
# 236
Честито на разбралите пола!  Hug
Kraskas предишната бременност 3 м бях с главоболие - ежедневно. Не пиех нищо. Търпях, нооо нямах дете и можех. Ако сега някой ме накара да търпя - е няма да е. Стига ми вряскащото и мрънкащото  3 годишно, че и главоболие да търпя.

За корема - моят е огромен, особено след късния следобе. Сега дори едва се изкъпах, усещам го сякаш ми е опъната кожата до максимум и ще се пръсна. Ужасно е! Тия втори бременности няма начин да бъдат скрити!
Виж целия пост
# 237
Мами, започнахте ли да мислите кое първо ще купите и кога?
Виж целия пост
# 238
Моят преглед  ФМ мина днес сутринта , според  д-ра всичко е наред с бебчето и размерите .Отказах БХС  и той се съгласи . Ще дам глас за момиченцата -  не е 100% сигурно но каза 80-90%. Rolling Eyes
Ооооо личи ми коремчето и още как . Embarassed
Предния път раждах с епидурална упойка , сега незнам още ми е рано  го мисля. Peace
Главоболие имах много време , не пих нищо защото не трябваше дори и парацетамол да вземам ,  от днес вече имам разрешение да го пия  , ама пък главоболие няма и по - добре де . Laughing
Огестана го доизпивам и  приключвам с него , а включваме витамини . утрогестана ще го продължа още известно време .
koricimu, успех на изпита утре!Стискам палци . Praynig
Добре дошли на новите присъединили се бъдещи февруарки   bouquet
Виж целия пост
# 239
За раждането надявам се да не се обърка нещо и да е като предния път нормално и бързо Simple Smile
Кое ще е първото нещо което ще купя? Предния път в 7-мия месец купихме шапчица, бях чела че е хубаво, но вече съм забравила какво точно беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия