Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с жената, която сподели за кръвоизлива и ужасяващото си преживяване?
Какви са мненията за д-р Димитър Марков, д-р Димитър Славчев и възможностите за записване при тях?
Какви са мненията за ядрено-магнитния резонанс по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с жената, която сподели за кръвоизлива и ужасяващото си преживяване?
-
Какви са мненията за д-р Димитър Марков, д-р Димитър Славчев и възможностите за записване при тях?
Във форума се споменава, че д-р Димитър Марков е в отпуск до 15 август. Има различни мнения за него, като един потребител твърди, че е бил записан при брат му, а друг съветва да опитате да се запишете за преглед в средата на месеца и предлага да се обадите в началото на седмицата. Форумът споделя мнения за д-р Димитър Славчев, като един член изразява доверие в него, тъй като смята, че той правилно идентифицира проблемите и предлага правилните решения. Други съветват как да се запишете за преглед при него, като един член препоръчва да се обадите и да опитате да се запишете за събота вместо петък.
-
Какви са мненията за ядрено-магнитния резонанс по време на бременност?
-
Какви са мненията за резултатите от биохимичния скрининг (БХС) и как се тълкуват?
-
Кога обикновено се усеща бебето по време на бременност?
Това с термина си е голямо налучкване. Днес и аз ходих на ранен скриининг. На прегледа доктора каза, че всичко е ОК и ще е момче 
А за термина - приетия е този според Ц, по него те водят, това колко върви като размер не се зачита, защото е много относително, зависи от измерването на лекаря и всеки път може да е различно
не се прави на 4D а на обикновен видеозон нали?
Каза че такова понятие няма, това се нарича скрининг, който протича като най-обикновен преглед, при който се измерват някакви неща, от които само NT записа в листа за БХС и размерите на плода. И при мен го прави в режим 2D

