Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръчителните честоти на фетален мониторинг по време на бременност?
Какви са препоръките за грижа за кожата по време на бременност?
Каква е препоръчителната честота на нанасяне на корема по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръчителните честоти на фетален мониторинг по време на бременност?
Честотата на феталния мониторинг по време на бременност може да варира в зависимост от индивидуалните обстоятелства. Обикновено първият фетален мониторинг се извършва между 18 и 22 седмица, за да се провери здравето на бебето. След това обикновено се препоръчва повторно фетално наблюдение в периода между 28 и 30 седмици. В случаи на допълнителни проблеми или рискове лекарят може да препоръча по-чести мониторинги.
-
Какви са препоръките за грижа за кожата по време на бременност?
По време на бременност е важно да използвате безопасни за бебето продукти за грижа за кожата. Препоръчват се естествени масла като масло от какао или бадемово масло за хидратация и предотвратяване на стрии. Трябва да се избягват продукти с вредни химикали или парабени. Редовното овлажняване може да помогне за поддържане на еластичността и предотвратяване на стрии.
-
Каква е препоръчителната честота на нанасяне на корема по време на бременност?
Препоръчително е редовно да се прилага крем върху корема по време на бременност, предпочитано след душ, като се използват специални овлажнители и продукти за предотвратяване на стрии. Различни продукти като масла, лосиони и кремове могат да се използват за грижа за кожата. Важно е да редувате различни продукти за по-добри резултати.
-
Каква е препоръката за избора на дрехи за бебета?
-
Какви са симптомите на гадене и киселини в стомаха по време на бременност?

Тя се разправя, че първото дете не го наричала по име до 6-тия му месец, щото не било кръстено на нея
Всъщност обвинява мм, че си е развалил семейството заради мен и че апартамента и детето му били отишли по дяволите. А ние когато се запознахме, той беше в напреднал развод, който приключи месец по-късно, но според нея, ако не бил ме срещнал, щял да се оправи с жена си и да си живее в апартамента, а не сега да живее "немил-недраг" в моя. 
Моята е от обратния тип - първо внуче й е, но тя е много досадна и прилепчива и притеснителна, че чак ми бърка в здравето
Живее и работи в Италия, но звъни всеки божи ден, ама всеки, и ако някой не вдигне...ЛЕЛЕ, започва да звъни на другия и да изпада в истерия как този, който не вдигнал, сигурно му се е случило нещо лошо, в най-добрия случай е катастрофирал
Ние държим на личното си пространство много. И щом едната страна - нашите, се съобразяват, това трябва да важи в еднаква степен и за другата страна. Майка, не майка, има нещо, наречено тактичност и дискретност, от което явно някои хора са оперирани....Веднъж например звъня в 23:00 ч. някъде...ние правим секс...аз викам вдигни й и й кажи какво правим, за да се засрами малко...Милото й вдига и й казва, тя "А извинявай маме, аз да видя какво правите"..но продължава "Е кажи маме, как сте, какво правите?"
ЕМИ КАКВО ПРАВИМЕ...Насоли я малко и не звъня от срам 3 дена цели
Значи разбирам я сестра ти...Не че съм груба или невъзпитана, но ми се случва да си изпусна нервите, защото говориш, говориш, обясняваш, ама то край няма...При колко "Добре ли сте, да не сте катастрофирали" или "Ма защо не ми вдигате, добре ли сте?" в 11 ч. вечерта ще стиснеш зъби? 10, 100, 1000? Ние сме заедно от 7 години и това е от първия месец. Не се славя като търпелив човек, но за това, което съм изтърпяла, трябва да ми дадат златен медал.