Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 22 051
  • 757
# 540
Благодаря ви, момичета  Hug
Каквото трябва от мен да направя - направих. Сега само мога да чакам... Мисля, че всичко ще е наред  Hug

Кифче, честит ти Кинг  Grinning
Видя ли, че в МБ са пуснали "Джойленд"?  Heart Eyes Не знам ти дали я чете? Аз я поисках, но още не съм я получила ...
То каквито и горещини да има вече, края на лятото си идва... да не кажа дойде  Laughing
Ама каквото - такова  Hug Още една седмичка ми остава, броя дните  Crazy

Точ, ще очакваме снимки  Heart Eyes

Слив, как е зайо? Адаптира ли се вече?  Grinning

За срещата утре сме - Кали, Вени, Вив, аз, Слив , Скарамуш, Петяя
Нези ?, Рейн ?, Мона Лиза ?  Мариша ?
Пропускам ли някого?
Виж целия пост
# 541
ДУ Hug
Нези, мила Hug, чудесна новина, пожелавам всичко да е наред и да си имаш едно здраво и хубаво внуче и да сте здрави всички покрай него! Такава млада и красива баба!
Нелко, много красива и нежна е Деси! Да ви е жива и здрава, да има късмет в живота и да е щастлива!
Стана ми мъчно за котето, щото си помислих за моят син, той обожава котки и ако разбере ще бъде съкрушен Rolling Eyes
Сливче, много хубаво зайче Crazy
Точ, добре си се завърнала Hug, да ти е жив и здрав зетят!
Миж, я не се ядосвай, всичко ще се оправи някак, не си разваляй съня Hug
Зори, как си?
Кифче и ти се надявам да си добре Hug
Девичка Hug
Скарамушче, добре дошла Hug, не е само при теб и на мен лятото не ми се ходи на работа Laughing
Кости, теб те знам как се казваш  Wink Hug
Надявам се да не съм пропуснала някой Thinking

Хубав ден на всички ви!
Виж целия пост
# 542


"Изглежда толкова трудно, когато гледате какво ви очаква и толкова лесно, когато го направите!" - Робърт Пърсинг

Добро утро и от мен, прекрасен петък на всички  Hug

Миж  fingerscrossed

Точ, да е жив и здрав зетят!

И лято и зима все си лягам по нощите...стъмни ли се и се събуждам  Joy
Виж целия пост
# 543
...
Видя ли, че в МБ са пуснали "Джойленд"?  Heart Eyes Не знам ти дали я чете? Аз я поисках, но още не съм я получила ...
То каквито и горещини да има вече, края на лятото си идва... да не кажа дойде  Laughing
Ама каквото - такова  Hug Още една седмичка ми остава, броя дните  Crazy
...
Искаш ли я Джойленд, мога да ти я дам като я прочета?
Какво е събитието след седмица newsm78
Виж целия пост
# 544

Добро (сънено и мързеливо  Rolling Eyes ) утро, момичета! Simple Smile Да ви е хубав денят!

Мижж, ще дойда на срещата утре, да. 12:00 или 12:30 беше?
Виж целия пост
# 545
Добро утро,

  animal037 Минавам на бегом. Много работа тези дни и само ви чета. Нямам време да пиша,но не ви изпускам от погед.
Нези, страхотни новини. Живи и здрави.

За срещата утре и аз мога да дойда, да ви видя.

Бягам, че ДДС-то само няма да се направи Simple Smile Хубав ден .   bouquet

Виж целия пост
# 546
Гиговче, благодаря ти.  "Джойленд" съм я чела, беше ми я давала Вени  Hug
Радвам се, че ще мога да си я имам в ел. вариант  Simple Smile
След седмица излизам в отпуска за две седмици  Mr. Green

Срещата е утре в 12,00ч в "Хепи" на "Раковска"   bouquet

Седем сме сигурни за момента  Simple Smile
Виж целия пост
# 547
Кинг  и аз го имам. Ако някой го иска да свирка Outta Joint
Виж целия пост
# 548
Доживях 11.00ч  Grinning Всичко ОК - камък ми падна от сърцето, та да почерпя   bouquet


Вече съм изцяло на уикенд-вълна  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 549
Качили са и Доктор сън в МБ  Mr. Green Толкова се чудих дали да го поръчвам, реших да пропусна  Crazy
Виж целия пост
# 550
Скарамушче, прекрасни снимки си качила  Heart Eyes
Антония е малка прекрасница!  Hug
А четох и за розовия слон ...  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

Качили са и Доктор сън в МБ  Mr. Green Толкова се чудих дали да го поръчвам, реших да пропусна  Crazy

Но на английски  Whistling
Виж целия пост
# 551
О, благодаря, Миж! Blush Голяма е позьорка Антония, днес сутринта я изпратих на море с баба и дядо и цял ден си мисля как пътуват.

И да ти кажа, Миж, разчитам на теб да се познаем утре, нали сме се виждали веднъж. Wink Аз съм такъв слаб физиономист, че понякога се усещам как ходя като муха без глава на срещи...

Виж целия пост
# 552
Качили са и Доктор сън в МБ  Mr. Green Толкова се чудих дали да го поръчвам, реших да пропусна  Crazy
Но на английски  Whistling
Ъ, защо пише бг отстрани тогава  Crossing Arms
Виж целия пост
# 553
Мери, ти няма ли да дойдеш утре?  Crossing Arms

Виж целия пост
# 554
Мери, ти няма ли да дойдеш утре?  Crossing Arms
Не съм в София  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия