Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява джоланът и как изглежда?
Какво представлява режимът НВ-ВМХ?
Защо е вредно да се консумират много нискокалорични храни?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява джоланът и как изглежда?
-
Какво представлява режимът НВ-ВМХ?
-
Защо е вредно да се консумират много нискокалорични храни?
Консумирането на много нискокалорични храни може да доведе до намаляване на метаболизма в тялото, което води до умора, невъзможност за поддържане на имунната система и нарушаване на цикъла на тялото. Това може да доведе до проблеми с регулирането на температурата, поддържането на имунната система и нарушаването на цикъла, както и повишен риск от заболяване.
-
Какви са препоръките за упражнения при ограничен прием на калории?
-
Какви са препоръките за хранене при режим НВ-ВМХ?
филия цяла не съм изяла. Детето отделя коричките на хляба и аз да не се хвърлят мама мецанка ги омънах. От крема 2-3 супени лъжици+малко от карамела на дъното беше, но толкова сладко ми стана, че ми загорча чак. За това си вадя извода, че може и да съм ударила 100гр наред с останалите за деня въглени от зеленчуци и плодове.
. Както казах почвам генерални промени от днес. Остава да намеря въглехидратна храна из нас. Както е трудно от ВВ хранене да се мине на НВ, така и обратното. Всичките ми любими неща от преди години, са с ужасен вкус. А май само с плодове няма да стане, ще трябва и още нещо гадно да вкарам. Като за начало имам под ръка половин банан от вчера, който бях предвидила за протеина довечера. Но нали ще прескоча тренировка ще си го изям само него. Повече въглехидрати ще се опитам да хапна утре, че трябва и да купя подобни храни. Освен овес да добавя, но и него ненавиждам от дъното на душата си. Брях да му се не знае сега други чуденки почвам. Ей мира няма.
- шепа ядки, мазно сирене, домашно кисело мляко, песто, авокадо, някой плод /не банан/ - хапни 200 гр малини или боровинки, задушени броколи, моркови, тиква или салата - веднага съм над 50-80 гр въглехидрати на ден при около 1800 - 2000 ккал на ден





Значи ще карам на днескашното горе долу, а след известно време ще почна да вкарвам по още нещо. Тахан обичам и то много. Към него съм се насочила