Бъдете силни, наши две късметчета - първите ни ОКТОМВРИйски бебчета - TEMA 10

  • 35 396
  • 761
# 60
Момичета днес си взех изследванията и искам да ви попитам,при леко завишени левкоцити,какво ви казват вашите доктори,опасно ли е(защото моя е вече отпуска и се чудя дали да му звъня или може да почака до 20.08) дайте съвет,моля..? newsm78  Sad
Виж целия пост
# 61
Стискаме палчета и за двете ни бебенца, дано няма повече подранили.

Аз да ви се оплача, от вчера съм на антибиотик Sad((( От 2 седмици кашлям и то здраво, така не помня някога да съм кашляла, пробвах с всякакви билкови истории, но уви....
Дано други мамчета няма с подобна кашлица, че е мноооого гадна.
Виж целия пост
# 62
Момичета днес си взех изследванията и искам да ви попитам,при леко завишени левкоцити,какво ви казват вашите доктори,опасно ли е(защото моя е вече отпуска и се чудя дали да му звъня или може да почака до 20.08) дайте съвет,моля..? newsm78  Sad

И при мен левкоцитите са ми леко завишени, но по време на бременност е нормално. Доста момичета бяха споделили за завишени стойности на левкоцитите, мисля че не е повод за тревога, ако не е голямо отклонението.  Wink
Виж целия пост
# 63
black_pearl_30 не мисля,че шантал има време да влиза тук ... пиши на ,която и да е от Фб групата с линк към профила ти ,всеки може да те добави ... Hug
Виж целия пост
# 64
Момичета днес си взех изследванията и искам да ви попитам,при леко завишени левкоцити,какво ви казват вашите доктори,опасно ли е(защото моя е вече отпуска и се чудя дали да му звъня или може да почака до 20.08) дайте съвет,моля..? newsm78  Sad

И при мен левкоцитите са ми леко завишени, но по време на бременност е нормално. Доста момичета бяха споделили за завишени стойности на левкоцитите, мисля че не е повод за тревога, ако не е голямо отклонението.  Wink


и моите бяха леко завишени, док каза: нормално е по време на бременност.
Виж целия пост
# 65
Момичета днес си взех изследванията и искам да ви попитам,при леко завишени левкоцити,какво ви казват вашите доктори,опасно ли е(защото моя е вече отпуска и се чудя дали да му звъня или може да почака до 20.08) дайте съвет,моля..? newsm78  Sad

И при мен левкоцитите са ми леко завишени, но по време на бременност е нормално. Доста момичета бяха споделили за завишени стойности на левкоцитите, мисля че не е повод за тревога, ако не е голямо отклонението.  Wink
Мерси,така каза лаборантката''леко завишени''..мхм.. дано всичко е ОК,до следващия преглед! Praynig Услех на всички при изследванията,да няма проблеми! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 66
И аз това се ядосвам..... Weary newsm17 Вместо да се радваме и честитим за първите бебенца, ние се притесняваме дали ще оцелеят  newsm61 Дано не само оцелеят, ами бъдат едни здрави и хубави девойки с прекрасните си имена. Пожелавам и на двете мами много кураж и сили  smile3525
Виж целия пост
# 67
Миличките бебчета, дано се оправят по-бързичко newsm17 newsm17 newsm17
Виж целия пост
# 68
Разплаках се, когато прочетох заглавието на новата тема... Закъде са се разбързали тия бебоци? Господ си знае работата и съм сигурна, че двете Маринки ще порастнат здрави дечица!
  bouquet
Виж целия пост
# 69
Как няма да се разплачеш  newsm45 newsm45 newsm45 много тъжно ми стана така ли трябва да почват да се показват наще октомвричета? Shocked Shocked Shocked
Нека си седът на дупетата и  да изчакат поне 9-ти месец  newsm17 newsm17 newsm17
И аз днес много се стреснах като станах по приинцип бебчо ме събужда със ритници но днес беше различно доста време след като станах не мърдаше и се уплаших но сега така мърда,че не е истина Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 70
записче в новата тема Simple Smile
black_pearl_30,моля се за дъщераичката ти.Радвам се,че се подобрява.
Съжалявам да прочета за още едно подранило бебе.
Ще стискам палци и на тази малка душица Praynig
Виж целия пост
# 71
Включвам се и аз и се моля за двете ни бебета !  Praynig
Дано всичко е с щастлив край...
Виж целия пост
# 72
Ех, тъкмо се зарадвахме на добрите новини за едната Маринка, а сега се оказва, че още една малка душичка се мъчи... Sad Тъжно започва и новата тема, но дано да е за кратко и дано и двете ни бебченца се оправят скоро! Мили мами, не спираме да мислим и да се молим за вас и за малките съкровища!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 73
Izgrqvashto Slance, не се плаши от такива неща, явно има дни, в които бебетата са изморени. И моята бебка понякога е мудна, ама в следващите дни си наваксва за седмици напред  Joy
И понеже моето бебе е много чувствително и днес като ми мереха тоновете заради контракциите и тя не се спря да блъска по този корем, имах чувството, че ще излезе през него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И само да ви се похваля, че ние сме вече цели 1800 гр! А интересното е, че този месец аз не съм качавала нито грам. Много ми е странно  newsm78

А за двете бързащи девойки много сили им пожелавам! Всички сме с тях  Hug
Виж целия пост
# 74
Дано и чакаме всеки ден хубави новини!!!! И майката която е с другото бебоче моля ако пише нещо във ФБ и тук да драсвате какво се случва че аз нямам ФБ Cry((
 Стискамм палци и се моля за бебенцата който са избързали да се борят със всички сили защото техните майчета ги чакат да ги гушнаттт!! А за останалите бебоци изчакайте пони септимври дее ние ви чакаме не бързайте Wink)))
Да дам отчет по темата с пазаренето платихме направо платихми кошарката. В средата- края на август ще е готова Wink))))) после ще дам линк каква е.
 Хубав ден на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия