Гърция ,почивки All Inclusive и HB

  • 127 819
  • 743
# 480
Не е лошо някой да симулира резервация при тези отстъпки на Рейма. Преди дни ми се случи чрез друг туроператор да искам да направя резервация при изгодни условия. Отказаха ми с мотив, че хотела е пълен през този период. Е и в booking си имаше стаи за същия период, а и от хотела казаха, че са полупразни. Разбирате ме какво ви намеквам надявам се  Wink .
Виж целия пост
# 481
Момичета и аз се се интересувам от Лангомандра бийч, даже резервирах, но все още чакам отговор от тях. От цялото търсене стигах до извода, че на сайта на хотела, цените са най изгодни на мен ми излиза 17% отстъпка до 31.01. Забелязах също, че резервацията, която направих за фамилна стая за 2възрастни и две деца, от които едното го броят за възрастен, не е възможна на сайта на хотела, за нас може супериор или джуниър суит. А от агенцията искат да ни натъпчат във фамилна е как става това?
Виж целия пост
# 482
Момичета и аз се се интересувам от Лангомандра бийч, даже резервирах, но все още чакам отговор от тях. От цялото търсене стигах до извода, че на сайта на хотела, цените са най изгодни на мен ми излиза 17% отстъпка до 31.01. Забелязах също, че резервацията, която направих за фамилна стая за 2възрастни и две деца, от които едното го броят за възрастен, не е възможна на сайта на хотела, за нас може супериор или джуниър суит. А от агенцията искат да ни натъпчат във фамилна е как става това?

furchi
Не знам как става, но явно става, това исках да кажа и аз.

Само ще те помоля, ако може да споделиш периода, точната стая и цената.
Да можем да сравним с другите цени, благодаря.

Иначе и аз резервирам винаги без агенции.
Виж целия пост
# 483
Във фамилната са 1 спалня, 1 разтегателен диван (бая голям)  + едно единично легло в една самостоятелна ниша (има ги на снимкте ми). При нас имаше и кошара, защото малката тогава беше на 2,6 г. Писах им на мейла и те ме посъветваха да резервирам фамилна стая.
Виж целия пост
# 484
Сигурна ли си, че е било фамилна стая, да не са ви настанили в някоя по -голяма. Фамилните са 25кв., а по големите 32-35 кв.Иначе и ние сме с бебе на 1год, значи може да искам кошара.
Виж целия пост
# 485
Много време наистина чакам да помогнеш на хората с някоя ниска цена, ама не.

Блед, само поискей конкретна цена мила.

И най-после разбра, че има такива отстъпки и цени, браво.

Какво да разбирам? Някъде да виждаш 20 %отстъпка в таблицата? Да виждаш валидна отстъпка за този период?

С това аз приключвам въпроса и се насочвам към реалните неща във форума...

Реалните неща са точни оферти.
Поискай такава мила и ще ти бъде дадена.

Ще добавя, че пусканите цени от мен и оферти, въобще не парадирам да са най-най.
Аз също, но ще са реални и съобразени и с минималните престои!

Сега да кажа, че в Александрия травел има отстъпки до края на февруари. И предлагат цената от линка по- горе.
Цената е много близка до тази, която аз посочих и отстъпките наистина са до края на февруари, но като проценти и периоди посочени от мен в таблицата.

Блед, поискай цена мила.
Виж целия пост
# 486
Сигурна ли си, че е било фамилна стая, да не са ви настанили в някоя по -голяма. Фамилните са 25кв., а по големите 32-35 кв.Иначе и ние сме с бебе на 1год, значи може да искам кошара.
http://lagomandrabeach.com/images/Lagomadra%20Beach/Family/FAMILY%20ROOM%205.jpg ей тази беше. Срещу банята има ниша с още 1 единично легло. Superior family я водят май.
Виж целия пост
# 487
Сигурна ли си, че е било фамилна стая, да не са ви настанили в някоя по -голяма. Фамилните са 25кв., а по големите 32-35 кв.Иначе и ние сме с бебе на 1год, значи може да искам кошара.
http://lagomandrabeach.com/images/Lagomadra%20Beach/Family/FAMILY%20ROOM%205.jpg ей тази беше. Срещу банята има ниша с още 1 единично легло
Благодаря, дано и нашата да е такава. Как ти се стори хотела, шумно ли е, във водата бързо ли става дълбоко?
Виж целия пост
# 488
---------
Блед, само поискей конкретна цена мила.
---------------
Какво да разбирам? Някъде да виждаш 20 %отстъпка в таблицата? Да виждаш валидна отстъпка за този период?
----------
Поискай такава мила и ще ти бъде дадена.
----------------
Блед, поискай цена мила.

Добре, добре мила, ще поискам...

Разбира се, че има -20 %, всички го видяха, а ти пак не.
Утре ще проверя дали е реално.

Искам заради другите, на мен не ми трябва...

Цена за LAGOMANDRA BEACH, по-добра от:
DOUBLE SUPERIOR -140 евро 2+1
FAMILY ROOM -164,80 евро 2+2
HB
За август...и източника, ако може.
Не говорим за хотела-директно.
Благодаря предварително...
Виж целия пост
# 489
По- нагоре писах - едър пясък, бързо става дълбоко. Нарочно на снимките ги има и децата, за да си прецените. Хотелът е спокоен. На басейна денем е почти празно. Нашата стая беше близо до ресторанта и басейна и не беше шумна.
Виж целия пост
# 490
[quote author=Bled Периода е от 03.07 7 нощувки от агенцията ми искат за фамилна стая 2218 лв.Това е за 3 възрастни и бебе на 1 год.Като сина ми се води възрастен на 14 г.От хотела искат 2450 за супериор и 2500 за джуниър суит. link=topic=792772.msg32363709#msg32363709 date=1453032426]
Момичета и аз се се интересувам от Лангомандра бийч, даже резервирах, но все още чакам отговор от тях. От цялото търсене стигах до извода, че на сайта на хотела, цените са най изгодни на мен ми излиза 17% отстъпка до 31.01. Забелязах също, че резервацията, която направих за фамилна стая за 2възрастни и две деца, от които едното го броят за възрастен, не е възможна на сайта на хотела, за нас може супериор или джуниър суит. А от агенцията искат да ни натъпчат във фамилна е как става това?

furchi
Не знам как става, но явно става, това исках да кажа и аз.

Само ще те помоля, ако може да споделиш периода, точната стая и цената.
Да можем да сравним с другите цени, благодаря.

Иначе и аз резервирам винаги без агенции.
[/quote]
Виж целия пост
# 491
Аз резервирах- Посейдон Палас от 21.05. Simple SmileБила съм там, всичко е супер само плажа не става, ние ходихме на Ней пори.
Виж целия пост
# 492
По- нагоре писах - едър пясък, бързо става дълбоко. Нарочно на снимките ги има и децата, за да си прецените. Хотелът е спокоен. На басейна денем е почти празно. Нашата стая беше близо до ресторанта и басейна и не беше шумна.
Не мога да намеря къде си публикувала снимки.
Виж целия пост
# 493
Периода е от 03.07 7 нощувки от агенцията ми искат за фамилна стая 2218 лв.Това е за 3 възрастни и бебе на 1 год.Като сина ми се води възрастен на 14 г.От хотела искат 2450 за супериор и 2500 за джуниър суит.

furchi

3.07-9.07 попада в по-нисък период, тоест:
FAMILY ROOM
3 възр.+ 1 дете (0-14)      202 €-20% = 161.60 € x 7 = 1131.20 = 2205.84 лв.
FAMILY ROOM SUPERIOR
 3 възр.+ 1 дете (0-14)           258 € -20% = 206.40 € x 7 = 1444.80 = 2817.36 лв.   

Значи за фамилната цената е почти еднаква.
Но за по-скъпите е по-добре в хотела, разликата е значителна.
Резервираш директно...милите ми агенции, дано четат.

Няма да е лошо в темата да се цитират по този начин хотелите, които дават по-добра цена, отколкото по друг начин.
Виж целия пост
# 494
ХОТЕЛ PORTO MATINA 2*, МЕТАМОРФОЗИ, ХАЛКИДИКИ ще съм благодарна,ако някой има впечатления от този хотел и ги сподели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия