Гърция ,почивки All Inclusive и HB

  • 127 819
  • 743
# 510
Благодаря, Блис!
Търсим спокойствие, затова ми се искаше малко, семейно хотелче, но ако това е невъзможно, съм отворена и на други предложения. Hug
Виж целия пост
# 511
Благодарение на пост на Блед, отсяхме тези хотели: xenios dolphin beach, Alkyonis Hotel Halkidiki и Simantro Beach Hotel. -------------------------
Бихте ли дали още предложения за семейни хотелчета на първа линия с хубав плаж (пясъчен и плитък), безплатни чадъри и шезлонзи, безплатен интернет, чисти стаи, прясна храна, НВ изхранване за до 150 лева на ден 2 възрастни и едно дете на 3 години за началото на септември? Миналата година бяхме в Лиотопи, Олимпиада и останахме доволни, но искаме да отидем другаде. Предната година бяхме в хотел в Коринос, до Паралия Катерини и от там пламна любовта по гръцкото море, -------------------------------------------

Лятo
С оглед на хотелите, които са ти харесали вече от предишни почивки има много други, дори по-хубави.
Даваш различни райони, ако тази година сте си определили къде искате да отидете, ще ти кажа кое е най-подходящо за вас точно там...
Ако ли не, избора ще е още по-голям...
Виж целия пост
# 512
Лято, я разкажи повече за Лиотопи.Как е плажът?
Виж целия пост
# 513
Блед, нямам претенции къде точно, само да е различно от Олимпиада и Паралия Катерини. Гледам Халкидики, без претенции къде из ръкавите, като това е най-далечната дестинация, на която сме склонни да отидем. Дори обмисляме дали да не направим 5 дена на едно място и 5 на друго.
Биби, доволни сме. Чистят всеки ден, кърпи и бельо сменяха по-рядко, ние бяхме в стаята до стълбите и интернетът беше силен и бърз. Ползва се плажа на хотел Германи (пясъчен и много плитък) и там вечеряхме, в таверната. Селцето е мн пенсионерско, няма забавления, няма изкушения за децата, всичко ти е на пешеходно разстояние. Пак бих се върнала, но искам да посетим др място.
Виж целия пост
# 514
Ако плажът и спокойствието са ти приоритет, от Халкидики избери Ситония и се откажи от храната.
Добри цени ще намериш в Торони, Сарти, Сикия.
В Никити и Вурвуру са по-високи, абсолютно неоправдано, разбира се Grinning

Не че няма хотели с изхранване, има, но не е това силната страна на този регион.

Виж целия пост
# 515
Аз препоръчвам Toroni Blue Sea
Директно връзка с хотела. Миналата година почивахме там - с храна, но може да хапвате навсякъде - цената си струва.
За съпоставка им писах и тази година - първо ми обяви доста по-висока цена, почти двойна, но накрая я свали на цената миналата година. Малко пазарлъци има, но самия управител George си го прави.
Ако му пишеш с цена и питаш какво може да ти предложи - няма да те изпусне.
Та против всякаква моя теория и логика - пак ще ида на същото място.
Поне има какво още да изследвам там.
А и islla....ох как искам да се къпя на този плаж!
Виж целия пост
# 516
Блед, нямам претенции къде точно, само да е различно от Олимпиада и Паралия Катерини. Гледам Халкидики, без претенции къде из ръкавите, като това е най-далечната дестинация, на която сме склонни да отидем. Дори обмисляме дали да не направим 5 дена на едно място и 5 на друго.
------------------------

Лятo

Ясно...
Това за 2 по 5 дена ми харесва, моя милост, не мога повече на едно място...

Като те чета внимателно ми се струва, че искаш хем да е спокойно, хем да не е диво, нали така ?
Да кажем не в суматохата на селище, а до него.
Това е малко трудно, а и другите изисквания са доста…
"хотелчета на първа линия с хубав плаж (пясъчен и плитък), безплатни чадъри и шезлонзи, безплатен интернет, чисти стаи, прясна храна, НВ изхранване за до 150 лева на ден"
И все ми се струва, че трябва да направиш компромис с нещо, защото в противен случай ще отидеш на по-високи цени.
Аз имам за себе си подобни избрани хотели, които следя и посещавам, ако са изгодни.
Не говоря за хитови-скъпи хотели/те са в друг списък/, а за по-достъпни, особено май и септември, както искаш.
Ще ти пусна списъка, нека е на лични, че е доста дълъг, да не става банално.
Ако си харесаш нещо, ще го коментираме...
Виж целия пост
# 517
Благодаря, Блед!
Писахме на Торони блу сий, предлагат 70е за студио и 50е за стая на нв изхранване. На мен добре ми звучи Thinking.
Виж целия пост
# 518
Лято за кога? И колко човека?
Цените там са супер. Морето е чисто. Изключително близо. Храната....става.
Виж целия пост
# 519
Благодаря, Блед!
Писахме на Торони блу сий, предлагат 70е за студио и 50е за стая на нв изхранване. На мен добре ми звучи Thinking.
И на мен много ми харесват тези цени. За кой период са? Можеш ли да ми кажеш, как е плащането - 100% предварително ли е? Ние сме с дете на 2 г. и винаги се може да се случи нещо неочаквано, та ми се иска да не рискувам с цялата сума за капаро.
Виж целия пост
# 520
Плаща се 50% капаро. След това, можеш до 21 дни преди датата да смениш резервацията си. И НЕ губиш отстъпките.
Аз миналата година запазих първо последната седмица на юни. ММ не успя да пусне отпуск и писах на хотела точно 21 дни бяха  Mr. Green
Веднага преместиха резервацията за началото на септември (така исках аз), нищо, че е малко по-скъп период, не ми искаха доплащане.
Иначе щяха да ми върнат парите.
Готини са в този хотел. Но не мисля, че тази цена включва деца....или е за средата на септември.
Ние с 1 дете началото на септемрви 80 евро H.B. (бебето изобщо не го бях коментирала тогава).
Сега пак се наместих на тази цена, но обещах да не я разгласявам много много  Joy
Виж целия пост
# 521
Ще им пиша аз да видя какви цени ще ми кажат. Ние сме с батко на 14 години и дете на 3 години ще бъде тогава.
Виж целия пост
# 522
Лято за кога? И колко човека?
Цените там са супер. Морето е чисто. Изключително близо. Храната....става.
може ли малко повече информация за храната и за плажа пред хотела, плитък ли е ?
Виж целия пост
# 523
Ще дам аз. Миналата година бях там - не е плитък. Дълбоко си е, но е чист!
Храната става - няма да умрете от глад, но не очаквайте нещо кой знае какво.
Ето една снимка на плажа. Ще потърся някоя с дете вътре.


Тук аз съм на брега. Съпругът ми е 1.90м
Виж целия пост
# 524
Ще дам аз. Миналата година бях там - не е плитък. Дълбоко си е, но е чист!
Храната става - няма да умрете от глад, но не очаквайте нещо кой знае какво.
Ето една снимка на плажа. Ще потърся някоя с дете вътре.


Тук аз съм на брега. Съпругът ми е 1.90м

толкова бързо ли става дълбоко, оле ужас #Crazy Аз вече резервирах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия