Гърция ,почивки All Inclusive и HB

  • 127 819
  • 743
# 525
Ще дам аз. Миналата година бях там - не е плитък. Дълбоко си е, но е чист!
Храната става - няма да умрете от глад, но не очаквайте нещо кой знае какво.
Ето една снимка на плажа. Ще потърся някоя с дете вътре.


Тук аз съм на брега. Съпругът ми е 1.90м

толкова бързо ли става дълбоко, оле ужас #Crazy Аз вече резервирах

аз гледах първата снимка
Виж целия пост
# 526
Не чак толкова. На първата идеята е да се види брега. Така е и на вътре. Дълбочината е на втората снимка  Joy
Ще споделиш ли за кога и на каква цена?
Виж целия пост
# 527
ОТ 03,07 ЗА 7 нощувки в стая супериор за 130 евро , закуска обяд и вечеря. Четох много коментари, че няма топла вода винаги, така ли беше при вас? А също, че водата от чешмата не става за пиене.
Виж целия пост
# 528
Не. Не сме имали изобщо проблем с водата. Може би веднъж - да....сега се сетих. Но не е било болка за умиране, даже не съм го запомнила.
Цената е доооста добра. Обяда бих отказала. Там има толкова хубави плажове на +-5 до 10 км. Така сме вързани само за плажа на хотела. И е все една и съща - ще омръзне яко. И е 20 евро обяда за стаята. Т.е. ако го откажете ще стане 110 евро за студио.
За 20 евро има доста какво да се хапне наоколо. Само размишлявам.
Виж целия пост
# 529
Има оферти от тези 5 хотела. Кой бихте ми препоръчали. Ще бъдем с деца и ми се иска плажа да е с пясък и да не става бързо дълбоко.
Aristoteles Holiday and Spa
Anna Maria-Касандра
Sonnia Village
Lily Ann Village
Lesse Kasandra

Виж целия пост
# 530
Не. Не сме имали изобщо проблем с водата. Може би веднъж - да....сега се сетих. Но не е било болка за умиране, даже не съм го запомнила.
Цената е доооста добра. Обяда бих отказала. Там има толкова хубави плажове на +-5 до 10 км. Така сме вързани само за плажа на хотела. И е все една и съща - ще омръзне яко. И е 20 евро обяда за стаята. Т.е. ако го откажете ще стане 110 евро за студио.
За 20 евро има доста какво да се хапне наоколо. Само размишлявам.
И аз мисля ,че е излишен обяда, но сме с две деца, за всеки случай. Пък и неочаквахме за такава цена да резервираме.
Виж целия пост
# 531
За две деца цената е върха. Ех, кефя се на този хотел. Хора давайте и други добри бюджетни места. Лагомандра ми искаха 2000лв. Ми тук е на половина. И условията са еднакви.
Виж целия пост
# 532
За две деца цената е върха. Ех, кефя се на този хотел. Хора давайте и други добри бюджетни места. Лагомандра ми искаха 2000лв. Ми тук е на половина. И условията са еднакви.
Че каза Лагомандра, аз и там бях изпратила резервация, но те не ми отговоряха и резервирах Торони Блу и преди малко получих имейл от Лангомандра, вече имам резервация!!! Ами сега, кой да избера? Не гледам парите, разликата е 700 лв.
Виж целия пост
# 533
Аз лично не бих сравнявала Лагомандра и Торони блу сии. Всичко е в полза на първия - храна, чистота, обслужване, спокойствие, природа (аз съм фен на зеленина и дървета). На втория само ценитеса му по-добри, но откакто вдигнаха и новото крило стана пренаселено и доста побългарено за моя вкус. Не ангажирам никого с това си мнение, но зависи какво търсите - по-бюджетно или по-добри условия. Разликата в цените за мен е абсолютно оправдана като прбивавала и на двете места.
Виж целия пост
# 534
Аз лично не бих сравнявала Лагомандра и Торони блу сии. Всичко е в полза на първия - храна, чистота, обслужване, спокойствие, природа (аз съм фен на зеленина и дървета). На втория само ценитеса му по-добри, но откакто вдигнаха и новото крило стана пренаселено и доста побългарено за моя вкус. Не ангажирам никого с това си мнение, но зависи какво търсите - по-бюджетно или по-добри условия. Разликата в цените за мен е абсолютно оправдана като прбивавала и на двете места.
Благодаря много, още не съм платила и много се радвам на такива мнения. Разбира се, че искам по добри условия, но защо в Торони блу сии изглежда доста по луксозно, а в Лагомандра - стари мебели... Е ние не сме от капризните.  Не искам 100 човека на главата, а ние ще бъдем в сезон.
Виж целия пост
# 535
Аз лично не бих сравнявала Лагомандра и Торони блу сии. Всичко е в полза на първия - храна, чистота, обслужване, спокойствие, природа (аз съм фен на зеленина и дървета). На втория само ценитеса му по-добри, но откакто вдигнаха и новото крило стана пренаселено и доста побългарено за моя вкус. Не ангажирам никого с това си мнение, но зависи какво търсите - по-бюджетно или по-добри условия. Разликата в цените за мен е абсолютно оправдана като прбивавала и на двете места.
Благодаря много, още не съм платила и много се радвам на такива мнения. Разбира се, че искам по добри условия, но защо в Торони блу сии изглежда доста по луксозно, а в Лагомандра - стари мебели... Е ние не сме от капризните.  Не искам 100 човека на главата, а ние ще бъдем в сезон.
| Да, новото крило е от 2010 или 2011 не зная точно, мебелите са нови, ма всичко друго е класа надолу - обслужване, качество и разнообразие на храната, чистота, басейн, отнношение към децата (много важно за мен). Плажовете са идентични, но в този на Торони ми е голо и душно. С две думи в Лагомандра бих се върнала, докато в Торони -не.
Виж целия пост
# 536
Някой да знае как най -евтино се превеждат пари към гръцка банка? И трябва ли първо да обръщам левове в евро?
Виж целия пост
# 537
Аз ползвах ОББ защото е гръцка. Не беше много солено. Но да, праща се евро, може по курса на самата банка, която прави превода.
Виж целия пост
# 538
На мен сравнението на bibi ми е от голяма полза.Не съм ходила на двете места и не мога да сравнявам обективно. Пак се върнах в изходна позиция - все още нищо не съм плащала, защото нямам потвърждение за датите от мм. И ако някой е ходил в Лагомандра и Соня вилидж би ли ги сравнил? Ще ми е от полза.
П.С. в Гугъл като написах Lagomandra Beach оферта ми излезе на първа страница оферта от 128 евро от началото на септември за студио. Отделно има намаление 15% до края на февруари.
Споделям, въпреки че чакам да ми пишат от тази агенция, на някой може да му е полезна посочената цена. И се извинявам, че пак е за прословутия хотел от споровете тук.
Виж целия пост
# 539
Най-евтин превод независимо къде в чужбина Transferwise.com. Изпробвано неколкократно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия