Гърция ,почивки All Inclusive и HB

  • 127 820
  • 743
# 540
Eee, къде е Лагомандра, къде е Соня Вилидж!
Въобще няма място за сравнение, нито хотел, нито плаж, нищо.

Относно Торони блу сий - неговото предимство е главно, че е в населено място и човек има избор от заведения (ако е без изхранване или на ХБ), и пространство за разходка. Дето се вика един плод да отидеш до магазина да си купиш, без да се качваш на колата.
Иначе в Торони няма нещо по-особено като развлечения - и на Лагомандра има детска площадка, и на Лагомандра има бийч бар.
Всичко друго е както го е написала Биби. По-хубав хотел, по-хубав плаж, борова гора.

Иначе ако човек е склонен да мръдне няколко км с колата, и около Лагомандра, и около Торони има няколко други чудесни плажа.
Виж целия пост
# 541
Eee, къде е Лагомандра, къде е Соня Вилидж!
Въобще няма място за сравнение, нито хотел, нито плаж, нищо.


Абсолютно подкрепям, от личен опит....Лагомандра е класи над Соня вилидж във всяко отношение. Peace
Виж целия пост
# 542
Благодаря тогава. Аз не мога да преценя точно. Блу Долфин, Соня вилидж и Лагомандра ми изглеждаха подобни.
Ще пробвам за Лагомандра тогава. Цената е почти двойна, но явно си заслужава.
Благодаря ви
Виж целия пост
# 543
Ние решихме тази година да почиваме в Торони блу сии, днес внесох капаро през ОББ излезе 6лв, ако имаш сметка. Дано да останем доволни, ще споделя... Но следващата почивка ще е в Лагомандра. Благодаря на всички, които пишат тук, много ми помогнахте.  bouquet
Виж целия пост
# 544
Някой да знае как най -евтино се превеждат пари към гръцка банка? И трябва ли първо да обръщам левове в евро?

И аз препоръчвам TransferWise. Многократно сме го използвали, както за Гърция, така и за Италия и Англия. Тук има повече инфо: http://knowhow.company/smarter/nadhitrete-bankite-po-sveta-i-u-nas/
Виж целия пост
# 545
Здравейте! Четох назад из темите и направо съм изумена. Вие сте по-добри и трип адвайзора  Shocked
Ние трето лято ще бъдем на море в Гърция и пак изпаднах в голямо чудене. Миналата година бяхме в Александрос Палас, а предната в Медитерениан Принцес. Сега се колебая между Дион Палас на Ривиерата, Блу Долфин и Менди newsm78 То е ясно, че ще се правят компромиси в едно или друго отношение, но съвсем се обърках. Според вас има ли съществена разлика между тях?
Виж целия пост
# 546
Rin@,Може ли да споделиш мнение за медитераниан принцес,че и аз го заглеждах Thinking
Виж целия пост
# 547
Ами на нас (тогава бяхме 4 двойки без деца) много ни хареса. Хотела беше хубав, храната разнообразна и вкусна, плажа пясъчен и спокоен, на половин час разходка и в двете посоки по шосето се стига до населени места с много заведения, магазини, навалица и тн. Единствено плажа е на 400м пред хотела и гледах, че хората с деца идваха с колите.
Виж целия пост
# 548
Rin@,Може ли да споделиш мнение за медитераниан принцес,че и аз го заглеждах Thinking
И аз с такава молба. Най-вече как е плажът-чисто ли е, има ли много вятър и вълни.
Виж целия пост
# 549
Сега ММ ми припомни, че следобяд имало доста вълни. Съвсем съм го забравила това, значи никак не ни е притеснило това положение. Ние бяхме там началото на юли и всички дни си бяхме на плажа. А той самия е много широк, чист и с пясък. 2 дни следобяд се появяваха водорасли във водата и по брега, които сутрин ги чистеха. Май е това Wink
Виж целия пост
# 550
ха да видим сега дали ще ме нахокате или окуражите:
 -изчетох доста тук и на други места и си платих като пич 1070лв. за седем нощувки в messonghi beach
за юли месец(до 20.07).
 -че ще видя Палеокастрица и още два ,три bg mamma плажове е ясно(дай боже де)
 - че мисля да водя детето(и майка му Grinning) на Аквапарка и това ясно.
 -а че не ми отговорихте къде на Корфу има таверна по българските разбирания ,със сиртаки,чинийки ,розички и т.н. .....е това не го разбирам.?А не може да не посещавате подобни места!щото на нашта mamma така и се играе,че........
 -и дано всеки намери мечтаното си кътче за почивка(или веселба,знам ли)
Виж целия пост
# 551
Rin@,Може ли да споделиш мнение за медитераниан принцес,че и аз го заглеждах Thinking
И аз с такава молба. Най-вече как е плажът-чисто ли е, има ли много вятър и вълни.

Подкрепям Rin@, Mediterranean Princess е един от малкото хубави хотели в района на Паралия.
Не го пропускайте, видите ли добра цена, дори малко нагоре.
Всъщност вижте сами това, което ви интересува, както хотела, така и плажа пред него...
КЛИК

Има оферти от тези 5 хотела. Кой бихте ми препоръчали. Ще бъдем с деца и ми се иска плажа да е с пясък и да не става бързо дълбоко.
Aristoteles Holiday and Spa
Anna Maria-Касандра
Sonnia Village
Lily Ann Village
Lesse Kasandra

Хотелите са твърде различни, един с плаж, друг не. Голям или по-малък, спокоен или не.
Няма такъв за който да кажем, да това е. Много е важно какво се търси...
Тези с четири звезди, вече не са толкова. С по-малкото звезди отговарят на това, но си имат негативи.
Ако вече не сте избрали мога да ви кажа и по-подробно...

ха да видим сега дали ще ме нахокате или окуражите:
 -изчетох доста тук и на други места и си платих като пич 1070лв. за седем нощувки в messonghi beach
за юли месец(до 20.07).
 -че ще видя Палеокастрица и още два ,три bg mamma плажове е ясно(дай боже де)
 - че мисля да водя детето(и майка му Grinning) на Аквапарка и това ясно.
 -а че не ми отговорихте къде на Корфу има таверна по българските разбирания ,със сиртаки,чинийки ,розички и т.н. .....е това не го разбирам.?А не може да не посещавате подобни места!щото на нашта mamma така и се играе,че........
 -и дано всеки намери мечтаното си кътче за почивка(или веселба,знам ли)

Приятно изкарване, щом вече е факт, лошо няма.
Твоята най-близка таверна е Minori, но за хапване.
За повече може да се разходите до Kinopiastes в таверна Tripa.
Виж целия пост
# 552
Толкова се запалих по тия почивки, че резервирах още една за май на остров Тасос, без деца  Party. Някой бил ли е в хотел Лулудис?
Виж целия пост
# 553
    Момичета и момчета, влизам с въпрос. Много обичам Гърция, но сме ходили само октомври, май и февруари, не на море. По случай семеен празник бихме искали да отидем някъде наблизо, за 3-5 дни, в периода 10-13 юни. С трима тийна, но не ни интересуват никакви развлечения, те да се плацикат, ние със съпруга може да попътуваме наоколо. С изхранване, че да не го мислим и търсим. Е, и ако е по-евтино, по-добре.  Simple Smile Какво бихте ми подсказали?
Виж целия пост
# 554
В зависимост от късмета, на тези дати може да имате прекрасно време, а може и да не успеят да се плацикат нито веднъж.... "С трима тийна" означава на практика настаняване за 5 възрастни, нали така? (обикновено за "деца" в хотелите се смятат до 12 г. максимум)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия