Гърция ,почивки All Inclusive и HB

  • 127 819
  • 743
# 570
Дали? Като гледам какъв е огромен плажа...дали е все с камъни? Хора ще се включите ли? Блу долфин с камъни ли е?
Виж целия пост
# 571
Здравейте! Аз се спрях на Елинотел Аполомаре в Ханиоти на UAI. Надявам се да съм направила добър избор Praynig
Виж целия пост
# 572
Дали? Като гледам какъв е огромен плажа...дали е все с камъни? Хора ще се включите ли? Блу долфин с камъни ли е?

Аз няколко пъти го коментирах, има си от всичко по-малко, показах и мои снимки...
Ето повече ТУК

Здравейте! Аз се спрях на Елинотел Аполомаре в Ханиоти на UAI. Надявам се да съм направила добър избор Praynig

Добър избор, ако ти трябва информация питай....КЛИК
Виж целия пост
# 573
Здравейте! Аз се спрях на Елинотел Аполомаре в Ханиоти на UAI. Надявам се да съм направила добър избор Praynig
Плажът е леееко каменист и не блести с качества, хотелът е малък като територия и има доста братушки, но другото му е о.к.
Виж целия пост
# 574
furchi, този по-малкия плаж, който е непосредствено пред хотела, ние изобщо не сме ползвали, пътя до него е малко по-стръмен (има стълби), по-малък е и може за него да става въпрос, че има камъни. А плажът, който се пада на 2-3 мин. вдясно от хотела и който Bled е показала, е широка пясъчна ивица, шезлонги и чадъри, камъни във водата имаше само от едната страна в края на плажа, който е огромен и изобщо не бяха нещо фатално, просто гладки скали. И най-вече, че се виждат, никой не ходеше там, освен някой с подводни очила за да разглежда (като мъжът ми, който отиде да търси таралеж, но така и не намери Wink
Виж целия пост
# 575
Алегория, периода ни е 3-10 юли - 735лв на човек, детето безплатно. За четвърта година резервирам чрез Панда Травел. Просто първия път останахме доволни и не съм пробвала с други агенции.
Висока е цената! Реалната цена за делфина за този период е 625 лв. на човек.
Виж целия пост
# 576
Аз запазих с две деца за 640 евро от 01.09.
И приключих с прословутата драма. Дано да е ок и да има в близост други хубави плажове за миткащи като нас.
Виж целия пост
# 577
Аз запазих с две деца за 640 евро от 01.09.
И приключих с прословутата драма. Дано да е ок и да има в близост други хубави плажове за миткащи като нас.
Къде, за колко дни и колко са големи децата?
Виж целия пост
# 578
Едното не го броят, че тъкмо прави 2г. 6 нощувки от 01.09.
Цената е такава на много места. Проверявах я 100 пъти.
Плащането обаче е яко 20 евро капаро и 50% до края на март  Peace
Виж целия пост
# 579
Едното не го броят, че тъкмо прави 2г. 6 нощувки от 01.09.
Цената е такава на много места. Проверявах я 100 пъти.
Плащането обаче е яко 20 евро капаро и 50% до края на март  Peace
Ами не!  Grinning
597 евро как ти се струва!  newsm78
Виж целия пост
# 580
Кое как ми се струва? Цената ли? Може и по-малко, но искат плащане до края на януари. Аз нямам възможност.
Ако искаш сподели твоята оферта каква е била и коя е агенцията.
Говорим за фамилна стая, не за двойна или супериор  Peace
Виж целия пост
# 581
Говорим за фамилна стая, не за двойна или супериор  Peace
За фамилна стая, да!
Мога да кажа агенцията на лично, защото няма да е редно да я напиша тук!
п.п. Двойна супириор е с доста по-ниска цена!  Grinning
Виж целия пост
# 582
Аз лично не съм ходила на Блу Долфин, но доста теми изчетох, че има камъни и таралежи и че всички, които почиват там пътуват до други плажове. Затова се разубедих, защото не искам да пътувам непрекъснато.
 Alegoria дано да останете доволни, моля сподели мнение след почивката става ли плажа.
Виж целия пост
# 583
Разбира се ще споделя. След обсъждане на лични стана ясно, че цената 597 евро е при 100% плащане.
И не ме устройва, дано да няма много таралежи и камъни.
Гледах сума снимки, плажовете са няколко - и пясъчен и каменен.
Ние обичаме и да обикаляме. В Торони на плажа от 7 дни бяхме са  2  Mr. Green
Виж целия пост
# 584
Разбира се ще споделя. След обсъждане на лични стана ясно, че цената 597 евро е при 100% плащане.
И не ме устройва, дано да няма много таралежи и камъни.
Гледах сума снимки, плажовете са няколко - и пясъчен и каменен.
Ние обичаме и да обикаляме. В Торони на плажа от 7 дни бяхме са  2  Mr. Green
Къде ходихте на Торони, на плаж? Само да не се окаже, че този пред хотела не е хубав и трябва се пътува!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия