Дезинфекция на четки и гримове

  • 1 427
  • 1
Понеже съм малко маняк на тема хигиена, да попитам - какво е добре да се използва за дезинфекция на четки, на прахообразни сенки, пудри, ружове, хайлайтъри, бронзанти? Може ли да се дезинфекцират кремообразни продукти (напр. коректори в палитра)? Някакво спрейче например, с което да пръскаш продукта,и то да убива бактериите, вирусите и т.н. Както има такива дезинфектанти за ръце, но те са гелчета и няма как да ги сложиш върху грима, няма да попият.
Виж целия пост
# 1
   За четките- спрей за почистване на четки. Почиствам червилата и кремообразните продукти със суха кърпичка, но едва ли ще се получи при прахообразните сенки, например- просто ще се разронят  newsm78
 От чисто любопитство питам - нали все пак от всички сенки се взима с чета, ако четката е чиста, какъв е проблема? Нали не ровим с пръсти в тях  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия