Любители на Котки Тема 87

  • 47 491
  • 744
# 90
Bubbly,Проявява. Щото й го позволяваме. Mr. Green Laughing
"Едно време" не проявяваше своеволия, защото тук момчетата знаят: я ме е ядосала, я бой, бой, бой и после строг тъмничен режим. hahaha
Скрит текст:
да не се хванеш и ти. Wink закачка е.
Виж целия пост
# 91
Мелек, моя съвет е да приберете всичко, което може  да събори и да го нарани. А за тоалетната-за 5 дена ще оака банята, ама нищо де, ще му изчистите после Grinning
Виж целия пост
# 92
Не можах да се стърпя: https://www.facebook.com/photo.php?v=649999018402615&set=vb. … ype=2&theater
Чести праник на котките - поне според ФБ.
Виж целия пост
# 93
Ахахах, Мая, втори път не се хващам Laughing Whistling
Виж целия пост
# 94
Ееееей, мами - честит ден на котките! Той вече мина, но все пак - да са ни живи и здрави пухчетата и дъъъълги години да ни мъркат  Hug  (или в случая на Зарко - да се научат  Mr. Green )
У нас към момента е едно мазнене на "тати", а той се е забил да гледа Game of Thrones и хич не реагира, милият  Mr. Green
Виж целия пост
# 95
Аз напоследък забелязвам, че на Вики пишкането мирише повече и е по-жълто. Тази сутрин стоя няколко минути в тоалетната, а гледам после изпишканото беше сякаш по-малко. Може да си въобразявам (дано!),но искам да й направя изследвания, за да видим как са бъбреците. Къде в Пловдив да отидем?
Виж целия пост
# 96
Вода пие ли? Ако се е обезводнила, урината става по-тъмна и по-малко и мирише  още по-гадно...
Сменяй по-често водата и дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 97
Здравейте! когато мога разглеждам и се радвам на темата, реших да се включа отново, отдавна не съм писала  Hug Аз съм iguanka Мъжът ми имаше коте Сисьо Силвестър-персиец, но за жалост почина, т.като имаше тумор и проблеми с дишането и сърцето  Cry лекуваха го близо месец, но ... иначе имаше и 11г. Много ни липсва, но ...

При родителите ми сега е това бандитче, което по-старите читатели на темата може да помнят-Сенда


Обича да спи, ако не е на кеф те хапе и дере, става рано рано към 4ч  Tired ужас, поне при баща ми спазва ред и там го пращаме, че да се наспим ние, т.е спи в другата стая с баща ми, че иначе почва да ни буди още преди 5ч

Сега често се мотка навън, не може да я спреш... Наште са на вила и съответно тя е като свободна птичка, няма как да затворим навсякъде. Като огладнее бърза да се върне  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 98
Вода пие ли? Ако се е обезводнила, урината става по-тъмна и по-малко и мирише  още по-гадно...
Сменяй по-често водата и дано всичко е наред  Praynig

Да, пие, редовно сменям водата. И храната й не съм сменяла, нит се е стресирала. Дано само да си въобразявам. Но реших урината да изследваме на първо време. Ще отида и до ветеринаря ни - да видим какво ще каже той.
Виж целия пост
# 99
Лъки пак взе да ми препикава килимчето в банята...гадина долна плюшена...пък тоалетната му не мирише егати. Ще яде шамари Laughing
Виж целия пост
# 100
Еее, къде по-удобно е да си сложиш дупето на меко килимче Grinning
Виж целия пост
# 101
 Само да се похваля, че Мърти е добре.
Виж целия пост
# 102
Само да се похваля, че Мърти е добре.
Много се радвам за малкия бонбонко Simple Smile Heart Eyes
Виж целия пост
# 103
моята маца е вече доста по-добре ...
Виж целия пост
# 104
Ей, Калиопа, радвам се да те "видя"!  Hug Жалко за Сисьо.  Sad Поне не се мъчи вече, че болестта му е била лоша.  Sad  Сенда е хубавица.  Heart Eyes  Нищо не казваш за Алф. Как е той?

Bamzita, хубава новина! А няма ли да ни покажеш пухкавелката?

Касита, радвам се за сладура.  Hug  Само дето всички се паникьосахме и вече го виждахме безпризорен, мръсен и наръфан от побойниците в квартала.   Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия