Кюретаж и забременяване след това - тема 54

  • 37 029
  • 712
# 630
Александра, добре дошла. Тази тема не е лоша, макар с негативния повод, поради който се записваш тук  Hug Пожелавам ти по Коледа за започнете с опитите и да получиш своето чудо  Peace
Виж целия пост
# 631
Благодаря ви много за милите думи.  Hug
Утре ме приемат, не съм си избрала лекар.
Попаднах на д-р Диков днес на прегледа - изключително мил и любезен, обясняваше ми всичко като на малко дете.
Казаха че е твърде вероятно да ме задържат една нощ там в болницата, но се надявам да не се стига до там.  Praynig Ами това е от мен - живот и здраве, утре всичко трябва да мине. Сега колкото повече наближава момента, толкова по-голям страх ме хваща.
Виж целия пост
# 632
Не се страхувай. И без това всичко минава изключително бързо и с пълна упойка. След това усещаш единствено дискомфорта като при всеки МЦ. После се обади как си. Мен ме пуснаха 2 часа след манипулацията. Леко ми беше замаено, но това беше защото сринах кръвното.Успех.
Виж целия пост
# 633
Оле колко бързо сте изписали 3 теми... Sad. Дано има по-малко новодошли момичета тук.

Аз преди 4 месеца се записах тук след спонтанен аборт и кюретаж, преживях и други разни гадории, но вече съм добре и мечтая за второ детенце, но все още страха е голям...
Пожелавам на всички сбъднати мечти и бебенца в ръцете скоро  Hug

Виж целия пост
# 634
Момичета,аз се поизгубих,но иначе ви чета,съжалявам за новозаписалите се и кураж.Аз съм много разочарована и незнам какво да мисля.Преди 10 дни ходих на преглед при Д-р Малчев да видим фоликул и  кога ще е овулацията,а той каза станал е на киста 25мм.,изписа ми Дуфастон и каза ела другият месец,обаче аз нещо жзех да се съмнявам в него и днес отидох при дуг лекар,който каза че нямам никаква киста и това изобщо не е било киста,също и като показах снимките от бременността ми с кухо яйце,че е избързал с диагнозата и че щяло по-късно да се появи ембриончето.След тези думи се разплаках,според вас възможно ли е,незнам как ще живея с тази мисъл.
Виж целия пост
# 635
Elito K Според мен намери трети лекар. Ти от къде си? Ако си от София мога да ти препоръчам да отидеш в репродуктивна клиника, или ако имаш наблизо такава отиди в такава. .Не се връщай назад да показваш снимките, лекаря е преценил че тази бременност не се е развивала правилно и я е прекъснал, лесно му е сега на този лекар да дава заключения базирани на снимки, или ако си имат някакава лична вражда.  Hug

Обещавам аз да направа следващата тема

maria90- роди ( ако може някой данните да ми изпрати)

Astined роди ( ако може някой данните да ми изпрати)

 
@Daniella@ роди ( ако може някой данните да ми изпрати)


С. Алекс ? не знам

alaskan summer ? не знам

elenna а дано докато направа темата да е   ylinfant

dessiss

svetleto85

Desss

maresr

Desɣ да ти сменям ли името че виждам че си вече Sweety Simple Smile

maceto85
-----------------

Перу да те добавям ли в списъка? Имаш ли новини?

Някоя забременяла освен Перу след мен? Пишете ми на лични че съм много разсеяна в момента  hahaha

Виж целия пост
# 636
В сряда съм на преглед и ще докладвам.
Виж целия пост
# 637
Маце, да, смени го. Как си ти ?  Hug

Ели, за лекар от Благоевград ли става въпрос?
Виж целия пост
# 638
Елито, и аз мисля че не е редно да се връщаш назад и да се обвиняваш заради предположението на един лекар направено само по снимка....Няма как да знае какъв е бил случая и как се е развивала Б ти само от снимка/и. Незнам в коя седмица си била, но едва ли ако е имало шанс да се появи ембрион биха те пратили на К.......не се трови сега с минали истории, няма как да върнем времето назад  Hug

Мацето, ей сега веднага ще кажа на Дани и Мимето да ти драснат данните за девойките им  Peace

Радвам се че всички Б сте наред, Перу, стискам палци за прегледа  Hug

Ето малко прашец от розовия, току виж попълним редиците след Перу   babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 639
оо, мерси за розовия прашец  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 640
Маце, докладвам!  Simple Smile
Бебе Цветелина, родена на 12.08.2014г, 3,000кг, 49 см  baby_neutral

Съжалявам за новозаписалите се!  Hug Не губете кураж момичета, след лошата развръзка, винаги има надежда и рано или късно добър финал!  Praynig Много ми беше тежко когато направих спонтанния миналата година...., обаче сега....като се обърна назад и си казвам, че ако не бях загубила предишната Б, нямаше да имам Цвети!  baby_neutral Не вярвах че ще го изрека някога, но факт!  Hug

Перу, имаш стиснати палци за прегледа в сряда! Simple Smile Успех!
Виж целия пост
# 641
Съжалявам,че не пиша,но още не съм влязла в ритъм с домакинство,ревящо бебе и учене Simple Smile

Искрено съжалявам за новозаписалите се и се радвам за всички с хубави новини  :* Надявам се да имам време да съм по-редовна,че сте ми много скъпи :*

Да дам данните: Бебе Дария,роденана 6.08, 3240 гр. И 49 см
Виж целия пост
# 642
Ние пък всички сме сополиви вкъщи, като се почна от бебе Боян Sad Уж няма много хрема ама като взема да дърпам с помпичката и излизат едни красоти, та засега и ваксини ни се разминават. Много гадно време и взехме да се натръшкваме, а той е още толкова малък и така ми е жал, защото като му вадя сополите пада голямо пищене и така жално плаче и след това. Дано минат скоро сополите и да не се усложняват нещата, че е толкова мъничък и чак ме хвана яд че правих Погача и сигурно лепнахме вирус от някого ( не че е дошъл някой болен, но то просто се носят вече), защото няма как да сме настинали всички.

Май щеше да ти е по-лесно на лични ама Simple Smile Бебе Боян роден на 21.08.2014 - 3700гр, 51 см.
Виж целия пост
# 643


Май щеше да ти е по-лесно на лични ама Simple Smile Бебе Боян роден на 21.08.2014 - 3700гр, 51 см.

аа и така ми е добре, запазвам ги в служебната поща  Joy

Дано бебо да се оправи бързичко, аман от тия вируси, в момента права справка колко болни имаме, ужас е направо, аз хода с маска и пия Биозин и не пускам никой в офиса си.

Sweetɣ добре сум дебеля ям , ти как си?
Виж целия пост
# 644
Съжалявам за новозаписалите се, няма смисъл от умуване какво е щяло да бъде, Божа работа е това, пред някои неща сме безсилни за съжаление Sad

Маце, яж сега, после ще отслабваме  Peace Мина ли първата ФМ, нещо не се отчиташ,  предполагам всичко е наред, а и гледам напредваш в седмиците  preggo
Перу, ще стискам палци за сряда, знам че всичко ще е наред  Hug Коя седмица стана ти и как си?
Асти, дано се оправите бързо с бебе Боян, сигурно е голям зор с болно бебе Sad И аз едвам се оправих от едно месечната ми хрема, обмислям противогрипна ваксина.
Миме, ти си герой щом намираш време за учене  Peace Аз обмислях да записвам един курс, но реално сега нямам време, догодина абсурд. Та ще се справям с мои знания и малко послъгване един ден като тръгна да търся пак работа ( не смятам да се връщам на сегашната).

Как сте другите Б?
Моя корем расте, скоро ще се пръсна, да знаете, ММ ми измисли нов прякор, бомбичка любимка  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия