Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 56 тема

  • 71 092
  • 746
# 570
Ел, като спомена ФДТ-на Стар на Диор, разноси ли го вече добре? Сподели мнение.
Аз съм още с ББ крема на Диор, но искам май нов фдт за есента. Няма да се разберем с последния Велвет на Шанел, че не е за суха кожа.
Интересен ми на на ИСЛ новия, но да го видя първо на живо.
Виж целия пост
# 571
Biancaneve., ти кой ББ на Диор ползваш? До колкото разбрах са 2 вида  newsm78 Ако съм разбрала правилно, не съм гледала сайта, но ще видя и там какво е показано  Blush
Виж целия пост
# 572
Благодаря ви за отговорите, момичета! Hug
Ходих в Сефора и промоцията е удължена до 08.10. сега. На мен също по телефона ми бяха казали до 30.09..
Намалението е два вида. 15% за старите им четки и 20% за новите им Про четки.
Та я взех Pro Small Shadow Brush #15, която се оказа мнооооого добра  Party
Радвам се да го чуя от теб, специално! Hug Взех си точно нея! Аз отидох, всъщност единствено за нея.
35лв е цената на четката с отстъпката платих 28лв.

Някой питаше за хубаво кабуки. Видях на Сефора такова малко червено сладко кабуки. Струва 30лв. Но за него ще има -15%. Peace
Виж целия пост
# 573
Благодаря ти ,Аленка!Отзивчива както винаги.А телефон за връзка някой може ли да предостави!
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 574
parusheva, в темата за Мак и Сефора Денси го е написала  Peace
028787055
Виж целия пост
# 575
Виждам, че се е отворила тема за новите сенки на Loreal - и аз се сдобих с един от матовите цветове. Over The Taupe май беше - харесва ми, интересна текстура, но на моята кожа сивото надделява сериозно над кафявата нотка, което не ми допада и ще ги използвам сигурно рядко.

Друга обаче покупка от този пазар е молив за устни на Bourjois - не знам нов ли е, рядко заглеждам дрогерийната козметика и не следя новостите, но този молив е просто великолепен. Дни преди това си бях купила молив за устни на MAC, но изобщо не мога да направя сравнение между двата - този на Bourjois е в пъти по-добър.
Виж целия пост
# 576
{Тони}, дрогерийната козметика обикновено е гадна, но има и наистина хубави продукти. Редки са, но се срещат.  Grinning
Аз случайно видях сенките на Loreal. Бях отишла за прах за пране и минавайки покрай сенките ги видях и реших да ги разгледам Heart Eyes
Аз си харесвам моите цветове, но наистина изборът не е голям и е възможно човек да не успее да намери цвят, който да му харесва.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 577
Момичета, пробвали ли сте ябълките на The Balm? Заслужават ли си? От много време им се чудя.
Скрит текст:
И ако някой е пробвал тази тяхна пудра, да сподели дали е хубава?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 578
Обръщам се с въпрос към дамите, притежателки на сянката Зодиак на UD: с каква база вадите най-близък до зеления цвят. Аз ползвам базата на Арт Деко от години и до сега не ме е разочаровала, но с тази сянка получавам само зацапано черен или сивкав цвят, частиците почти изцяло опадат и лицето ми се покрива със синкави и зелени едрички частички. Не знам от базата ли е, нея обвиних, не се получава красивия зеленикав цвят, какъвто е при проба на ръка. Или пък от четките - на Екотуулс специално пробвах с тази сянка, може и от тях да е. Не знам защо така, с такова желание и нетърпение я купих, а нещо не се получава. Трябва да има причина, защото определено има зелено в суочовете, които гледах, при мен няма.
Иначе добре се разнася, но е сива на моите очи.
Виж целия пост
# 579
Изпращам лятото с...
Виж целия пост
# 580
{Тони}, дрогерийната козметика обикновено е гадна, но има и наистина хубави продукти. Редки са, но се срещат.  Grinning

И за да не заблудя някой, да отбележа, че моливът е с надпис Contour Edition, а не от обичайните моливи, за чието качество нямам никакви впечатления.


Момичета, пробвали ли сте ябълките на The Balm? Заслужават ли си? От много време им се чудя.
Скрит текст:


Бяха ми изпратили един от цветовете с някоя от английските кутии. Който харесва кремообразни продукти, ще му допаднат. Аз лично не си падам по тях и съм го използвала едва няколко пъти. Разнася се лесно, получава се естествен резултат, с матов ефект, добра трайност.
Виж целия пост
# 581
Обръщам се с въпрос към дамите, притежателки на сянката Зодиак на UD: с каква база вадите най-близък до зеления цвят. Аз ползвам базата на Арт Деко от години и до сега не ме е разочаровала, но с тази сянка получавам само зацапано черен или сивкав цвят, частиците почти изцяло опадат и лицето ми се покрива със синкави и зелени едрички частички. Не знам от базата ли е, нея обвиних, не се получава красивия зеленикав цвят, какъвто е при проба на ръка. Или пък от четките - на Екотуулс специално пробвах с тази сянка, може и от тях да е. Не знам защо така, с такова желание и нетърпение я купих, а нещо не се получава. Трябва да има причина, защото определено има зелено в суочовете, които гледах, при мен няма.
Иначе добре се разнася, но е сива на моите очи.

Аз нямам подобен проблем с ронене  Thinking
Но за такава сянка е добре базата да е по-кремообразна. Тази на АртДеко е доста суха и е нормално да има леко ронене на частичките.
Четката трябва да е много плоска и да не е пухкава, за да не предизвиква допълнително ронене на частички. Може дори леко да я навлажниш.
И освен това, оставам с впечатление от описанието ти, че се опитваш да блендваш Зодиака. Ако е така - няма как да не ти се нарони всичко по лицето. Сенки с брокат не се брендират, няма как да се получи с тези частички.
Виж целия пост
# 582
Едно голямо благодаря  на veselina_s_p    bouquet
Веднага изтичах да пробвам съвета - използвах четката, с която нанасям блестящи пигменти на Инглот - е, няма такава красота на тази сянка. Чак сега видях, тъкмо обмислях на кой да я дам  newsm78 Не се получи ронене, защото четката е наистина плоска, както ме посъветва, и твърда. Нанесох само с потупване, почти никакво ронене нямаше. Аз нямах предвид, че блендвам, а само лекичко разнасям, за да не стои като отсечено. Сега и това не направих. Май е било от четката, явно и от техниката.
Остана само базата да заменя. Какво ще кажеш за базата на Сефора? Питам във връзка с конкретния случай, знам, че е коментирана вече Simple Smile С нея извадих страхотен цвят на новите МУФЕ, харесах я, но не я купих. Ако с нея ще стане добре, ще бягам да я награбя  Joy или с NYX да пробвам?
Виж целия пост
# 583
Снощи изпробах моята с черни сенки под нея. Нанесох я с четката с която нанасям пигменти и с потупващи движения. Не се рони и не падна докато не я свалих сама.
Виж целия пост
# 584
Едно голямо благодаря  на veselina_s_p    bouquet
Веднага изтичах да пробвам съвета - използвах четката, с която нанасям блестящи пигменти на Инглот - е, няма такава красота на тази сянка. Чак сега видях, тъкмо обмислях на кой да я дам  newsm78 Не се получи ронене, защото четката е наистина плоска, както ме посъветва, и твърда. Нанесох само с потупване, почти никакво ронене нямаше. Аз нямах предвид, че блендвам, а само лекичко разнасям, за да не стои като отсечено. Сега и това не направих. Май е било от четката, явно и от техниката.
Остана само базата да заменя. Какво ще кажеш за базата на Сефора? Питам във връзка с конкретния случай, знам, че е коментирана вече Simple Smile С нея извадих страхотен цвят на новите МУФЕ, харесах я, но не я купих. Ако с нея ще стане добре, ще бягам да я награбя  Joy или с NYX да пробвам?


Радвам се, че са се получили нещата  Hug
Базата на Сефора не съм я пробвала и не мога да кажа, но тази на Никс би трябвало да "лепне" идеално  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия