Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за течните червила на Benefit?
Кои са най-популярните продукти за грим в момента?
Какви са отзивите за сенките на Makeup Geek в сравнение с тези на MAC?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за течните червила на Benefit?
Отзивите за течните червила на Benefit са смесени. Някои потребители оценяват лесното им приложение и естествения цвят, който осигуряват. Въпреки това, други смятат, че се изтриват бързо, особено когато се приложи балсам върху тях. Най-добрият начин да определите е да ги изпробвате лично и да видите как ще изглеждат на вашите устни.
-
Кои са най-популярните продукти за грим в момента?
-
Какви са отзивите за сенките на Makeup Geek в сравнение с тези на MAC?
Отзивите за сенките на Makeup Geek са предимно положителни, като много потребители отбелязват, че те са по-пигментирани от тези на MAC. Някои хора също така споделят, че сенките на Makeup Geek се прилагат по-лесно и имат по-добри цветове. Въпреки това има и мнения, че сенките на MAC превъзхождат качеството и текстурата си.
-
Кои са препоръчителните спирали с малка четка, които не са гумени?
-
Какви са препоръките за палитри сенки и четки за грим?
Може би вече съм се преситила на палитри и някак не бях толкова впечатлена, колкото очаквах, а и ми се правеше друг грим, но нали бяхме на зелена тема за днес 

Очната ти линия е перфектна
Защото ползвам една на МАС, която не бях затворила добре и връхчето изсъхна
За жалост писецът на МАС ми харесва повече и не се размазва. Имаше лек такъв дефект във вътрешния ъгъл на едното око, коригирах
Два пъти съм го ползваал и не се е случвало, но за такава линия писец е по-добре от тризъбец

{Тони}, мерси за отговора. Май за момента ще се въздържа от покупката им. Ще си помисля още малко.
Пак са ми "откраднали" патента!
Момичета,идеи за марка червило с този цвят.Това е Lime crime cosmopop