Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 56 тема

  • 71 091
  • 746
# 615
Цветовете са през 10 от 10 до 70, но има и 12 и 22, като те са бежово розови, а другите само бежови Simple Smile

Ако ще гледаш номер 20, то виж и 22 Simple Smile

Аз ползвам 30 от бронзъра и ми е малко по-тъмен, точно бронзиращ, но стои много естествено и се адаптира някак към кожата; не оранжевее, което много ме радва. Затова и ФДТ малко ме стресна, защото е видимо по-светъл от бронзъра - с който съм свикнала напоследък  Laughing , "белоса ме", спрямо това, което огледалото обичайно ми показва, но не е светъл до толкова, че да не мога да го нося.

Ако нещо ме затруднява в него - то е че е много покривен - не съм свикнала и че е толкова матов Simple Smile Може би, защото кожата ми е нормална и ББ-тата, които съм ползвал са по-сочни, матирам с пудри  Blush

Колагеновите блендери http://www.toptenwholesale.com/wholesale-products-essence-of-bea … unt-of-8-p1648421  Blush
Виж целия пост
# 616
Благодаря ти за информацията, Алена   bouquet да, определено ще пробвам и 22, от СС крема точно beige rose ми пасна също като цвят. Иначе да, матиращ е фдт-на, аз хем съм с комбинирана кожа и пак понякога ми идва сух Simple Smile През повечето време ще го оставям за поводи само Simple Smile
Виж целия пост
# 617
Някъде по- назад , някой питаше за фулмастер за очи. Аз ползвам и съм много доволна, че не ми се размазва , а и едновременно лесно се почиства. Не мисля, че този се продава в Бг обаче:

http://napoleonperdis.com/aus/makeup/eyes/eye-liner/two-faced-liner-power.html
Ето го и на мен / качеството на снимката е под всякаква критика, но аз не се справям в ролята на фотограф и модел едновременно:)/:
http://pgkt.snimka.bg/other/cosmetics.748871.34155761
Виж целия пост
# 618
Прекрасни очи!
Виж целия пост
# 619
И аз това си помислих  Hug
Виж целия пост
# 620
Някой може ли да ми обясни как да си прикрия малко скулите!По принцип знам,че там където искаме да изпъкне някоя част от лицето слагаме хайлайтър( Или я осветяваме).Скоулите ми са направо като на Анджелина Джоли в "Малефисънт"( попреувеличено разбира се).Леко стърчат сякаш от лицето ми .Не знам дали ме разбирате, но последно време мн започна да ме дразни.Бях понапълняла доста и сега,когато пак се вталих лицето ми пак се изпи.Та се чудя как да го прикрия някак. newsm78
Виж целия пост
# 621
Айде ти разказвай как се втали, прати ми снимка на лични да видя и ще ти кажа как да ги прикриеш Simple Smile
Виж целия пост
# 622
parusheva, ако сложиш хайлайтър на изпъкналата им част - ще изглеждат още по-изпъкнали  Peace
Виж целия пост
# 623
Именно.Там не слагам.Не контурирам,защото повече се вдлъбвам.Не съм слагала до сега хайлайтър.Много ми харесва, но не смея, за да не го сложа грешно.
преди
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2990272012674&set=a. … ype=3&theater
след
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1266225752595&set=a. … ype=3&theater
Режим и тренировки-така се свалят кг( 20+ при мене) Hug
дано стават тия снимки долу-горе
Виж целия пост
# 624
Здравейте,
да ви попитам доволни ли се от качеството на сенките на Шисейдо?...ако сте ги ползвали, гледам сега палитрите им трио
Виж целия пост
# 625
Здравейте,
да ви попитам доволни ли се от качеството на сенките на Шисейдо?...ако сте ги ползвали, гледам сега палитрите им трио

Аз страшно ги харесвам  Heart Eyes Имам 2 тройки и един руж и си ги ползвам с кеф. Много са мекички и "кадифени" и трябва да се работи по-нежно с тях, за да не се дълбаят и ронят  Grinning Но се получават много готини гримове  Peace
Виж целия пост
# 626
Подписвам се под изказването на Веси с две ръце.

Невероятна ткестура!
Виж целия пост
# 627
parusheva, втората снимка не се вижда  Rolling Eyes

Но, една грмьорка ме направи с топчето лице и без скули, като сложи розов хайлайтър в зоната между скулата и очите. Сложи го с въртеливи движения и като "кръгче", не като черта. Без руж, цветове и блясъци надолу  Peace
Виж целия пост
# 628
Момичета, моля за  съвет - с каква четка ползвате пудрата на Нарс?
Виж целия пост
# 629
Втората снимка не се вижда, снимай се без грим и ми го пусни на лични, че може така пред всички да не ти е удобно.
Ще разгледам и ще пиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия