Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 56 тема

  • 71 089
  • 746
# 630
Moмичета, благодаря за комплимента!  Hug
parusheva, може би това ще ти помогне:
http://m.youtube.com/watch?v=qJXArLUYpYY
И тук:
http://beauty.bg/tag/нос/
Виж целия пост
# 631
Пуснах я тука,за да чуя няколко мнения все пак. Естествено,че не ми е много комфортно.Аз ще ги махна след време.
Виж целия пост
# 632
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1266225752595&set=a. … ype=3&theater
Снимката не е много подходяща, но само очите са гримиани тук( т. е. нямам нищо на лицето).Само вечер хиодя без грим,а светлината не е мн подходяща за снимки.Нищо не става.Ако тази върши работа добре,ако не няма да Ви мъча повече.
Аленка , мислила съм да не слагам руж, но след фон дьо тена съм съвсем бяла.Прости може би да не го слагам до края на скулата  newsm78
Виж целия пост
# 633
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1266225752595&set=a. … ype=3&theater
Снимката не е много подходяща, но само очите са гримиани тук( т. е. нямам нищо на лицето).Само вечер хиодя без грим,а светлината не е мн подходяща за снимки.Нищо не става.Ако тази върши работа добре,ако не няма да Ви мъча повече.
Аленка , мислила съм да не слагам руж, но след фон дьо тена съм съвсем бяла.Прости може би да не го слагам до края на скулата  newsm78

Аз в момента не мога да отворя снимката, но по това, коеот описваш, трябва да си поиграеш с контурирането или по-точно с тъмната част при него  Wink
Не е вариант да махаш ружа, защото той привада и цвят и свежест на визията.
Според мен, трябва да си поиграеш и да видиш как ще ти стои добре, като наблегнеш на контурирането с бронзанта (или каквото ползваш за светлосенките) в областта на скулите и го изнесеш нагоре към задната страна на ушите. Не знам колко ме разбра  Crazy
Може да потърсиш и в нета, схеми за контуриране. Виждала съм много варианти за различна форма на лицето. Хващаш и почваш да пробваш, докато не докараш нещо, което ти харесва  Peace
Виж целия пост
# 634
parusheva  Blush втората снимка от предния линк, както и тази сега - явно са споделени само с твоите приятели и тук не се виждат, като линк към ФБ  Peace

За да се вижда - трябва с десен бутон да чукнеш на снимката и да копираш линка към изобрабението (url  към изображението). Според това какъв браузер ползваш- различно се изписва Simple Smile

Ще дам пример с първата ти снимка - ето твоя линк , той е към снимката в албума, вижда се името ти, ако албумът е публичен може да се разгледа целия ..... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2990272012674&set=a. … ype=3&theater

А това е линк към самата снимка https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/v/t1.0-9/ … ec7f64f580a58209b и като се отвори - се вижда само тя - без други детайли  Peace  Ако сложиш този линк в тагове за изображение - направо може да се види и във форума  Peace



От мен днес пак Tutu, мислях да съм без грим, но .... реших да е нещо леко Simple Smile После реших да подчертая ефекта на спиралата с очна линия Simple Smile  



По-детайлно:

Скрит текст:

Ползвах първия цвят за вътрешния ъгъл и централния (в ромба) за основен. Затъмних със светло кафявото то пролетната на Шанел - толкова леко, че на снимките почти не се вижда. И на живо не се вижда много  Blush

Харесва ми тази палитра. Много нежни гримове слагат и ММ я одобрява, много. Лилавият грим с нея му е много любим Simple Smile







Виж целия пост
# 635
Момичета, моля за  съвет - с каква четка ползвате пудрата на Нарс?

Пресованата или свободната?
Виж целия пост
# 636
Епона , тази:
http://www.amazon.com/NARS-Light-Reflecting-Pressed-Powder/dp/B00B49DLGG
Виж целия пост
# 637
Пресованата нанасям или с нейната гъбичка (то не е точно гъбичка, но нейното нещо, което беше в кутията), или с тази четка на Буржоа. Перфектна е като размер, жилавост на косъма и гъстота, за да вземе достатъчно продукт и да го нанесе хубаво. Гъбичката не се справя така добре, но е удобна за чанта.
Скрит текст:

Прахообразната пудра нанасям с четката за пудра на Риъл Техникс - голяма и пухкава, много ми е удобна за прахообразни продукти. Ето тази е
Скрит текст:
Виж целия пост
# 638
Макарон , благодаря.
Ще потърся четката на Буржоа.
Виж целия пост
# 639
Пресованата пудра на Нарс нанасям с метеоритната четка на Герлен или със Стиплинга на РТ. Peace
Виж целия пост
# 640
Спомням си, че някой ползваш Стиплинга на РТ  Peace Аз метеоритната  Peace

Мihaela_z, стиплингът на РТ по-малко ли взима от пудрата, спрямо метеоритната?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 641
ЦЦЦ мерси пак Аленка.Аз хем пробвах и се вижда ,ама явно другите не могат.Пробвам за последен път,че успамих темата с мойте глупости.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/ … 9a20887bfd8aded0f
 дано да съм успяла този път  Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 642
Спомням си, че някой ползваш Стиплинга на РТ  Peace Аз метеоритната  Peace

Мihaela_z, стиплингът на РТ по-малко ли взима от пудрата, спрямо метеоритната?  Rolling Eyes

Не мога да преценя дали по-малко взима от продукта, но стиплингът ми харесва повече от метеоритната четка, първо защото отпред е плоска и по-добре разнася продукта и втора, защото е по-мека. Хич не харесвам метеоритната четка /аз имам оригиналната/, много ми е твърда и груба.
Виж целия пост
# 643
Аз нанасям пресованата на Нарс с някаква четка от комплект на Екотуулс- за пудра изглежда да е.
Виж целия пост
# 644
И аз нанасям със същата четка, но не съм особено очарована. Ще търся други варианти, за  които сте писали  Hug
parusheva - много си хубава. Хората пари дават да си направят твоите скули.  Laughing
Виждала съм на такива скули, за да ги омекотят, да се слага блед руж като кръгче или облаче, а не като черта. Глупаво го обясних. Нещо като Сара Джесика Паркър в сериала, ако се сещаш.
Нямам претенции, че разбирам много, само асоциация направих. Нека някой с повече познания да каже.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия