Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за течните червила на Benefit?
Кои са най-популярните продукти за грим в момента?
Какви са отзивите за сенките на Makeup Geek в сравнение с тези на MAC?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за течните червила на Benefit?
Отзивите за течните червила на Benefit са смесени. Някои потребители оценяват лесното им приложение и естествения цвят, който осигуряват. Въпреки това, други смятат, че се изтриват бързо, особено когато се приложи балсам върху тях. Най-добрият начин да определите е да ги изпробвате лично и да видите как ще изглеждат на вашите устни.
-
Кои са най-популярните продукти за грим в момента?
-
Какви са отзивите за сенките на Makeup Geek в сравнение с тези на MAC?
Отзивите за сенките на Makeup Geek са предимно положителни, като много потребители отбелязват, че те са по-пигментирани от тези на MAC. Някои хора също така споделят, че сенките на Makeup Geek се прилагат по-лесно и имат по-добри цветове. Въпреки това има и мнения, че сенките на MAC превъзхождат качеството и текстурата си.
-
Кои са препоръчителните спирали с малка четка, които не са гумени?
-
Какви са препоръките за палитри сенки и четки за грим?




Купих си го заради една приятелка - тайландка, която зяпах със седмици, докато не се престраших да я питам с какво си маже скулите, за да изглежда като истинска снежанка - с бяла кожа и румени бузки, но сякаш руменината идва отвътре, а не седи на повърхността на кожата както при обикновените ружове
Това беше тайната й. Да, ама не и при мен! Първо ми е ужасно трудно да работя с това чудо - толкова е течно и не успявам хубаво да разнеса и става на парцали някак си на бузите. Цветът и той не е съвсем моят, въпреки че ми отива всякакво червено по принцип. Единствено съм носила на устни, за да подсиля естествения им цвят, защото моите са доста червени. Най-неприятно в цялата история ми е, че пръстите се боядисват при нанасянето и то трайно - много е силен пигментът





