Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за течните червила на Benefit?
Кои са най-популярните продукти за грим в момента?
Какви са отзивите за сенките на Makeup Geek в сравнение с тези на MAC?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за течните червила на Benefit?
Отзивите за течните червила на Benefit са смесени. Някои потребители оценяват лесното им приложение и естествения цвят, който осигуряват. Въпреки това, други смятат, че се изтриват бързо, особено когато се приложи балсам върху тях. Най-добрият начин да определите е да ги изпробвате лично и да видите как ще изглеждат на вашите устни.
-
Кои са най-популярните продукти за грим в момента?
-
Какви са отзивите за сенките на Makeup Geek в сравнение с тези на MAC?
Отзивите за сенките на Makeup Geek са предимно положителни, като много потребители отбелязват, че те са по-пигментирани от тези на MAC. Някои хора също така споделят, че сенките на Makeup Geek се прилагат по-лесно и имат по-добри цветове. Въпреки това има и мнения, че сенките на MAC превъзхождат качеството и текстурата си.
-
Кои са препоръчителните спирали с малка четка, които не са гумени?
-
Какви са препоръките за палитри сенки и четки за грим?
Информирах се вече от другата тема
и дано, защото всички го отбелязаха. Всички, т.е. дори и случайни непознати, което ми се случва рядко.


е моя, но е страхотен
А тук чета отзиви, че го няма този ефект 

И аз не веднъж съм купувала с идеята - взимам го и вече ще нося, ама не
До сега 1-2 пъти съм мацвала по малко цвят на някое момиче, но никога не съм правила цял грим.
Аз нямам палитра на Диор, защото супер се разочаровах от тестерите на тези, които си бях харесала. Но тази палитра днес е страхотна! Ще взема да си харесам и една за мен
Сенките на трайни, наситени и не се ронят така, както си мислех първоначално. Е, не че не се ронят въобще, но е съвсем поносимо 


Много искам да видя как ти стои това бургунди.