Февруарската дружина мина първата третина ! 5

  • 28 402
  • 748
# 240
Добро утро, милички!  Peace

За болките - при мен иманякакво опъване, чат-пат малко болки. Но-шпа пия само при необходимост, което аз считам ,че са по-силни болки като менструални.Предполагам,че си е напълно в реда на нещата особено за тези момичета, на които им е първа Б. Организма се шашка, матката се разтяга Simple Smile

katrandzhieva13 , само да помине малко и сме в Южния парк на разходка  Heart Eyes  Това го пиша и като покана за всички, които имат желание да дойдат   bouquet

Сема , радвам се, че ти хареса вчерашната закуска  Laughing Всяка сутрин докато си пия кафето , търся някоя красива снимка с ,която да Ви кажа "Добро утро"  Heart Eyes Всички сте прекрасни   bouquet

Kraskas , и аз съм -1кг отначалото на Б ,но това закръгляне го има. Допускам ,че е и водна задръжка покрай увеличаването на прогестерона в организма. Неизбежно е Simple Smile А при повечето жени това са си зоните, на които трупкаме било то мазнинка, било то вода Simple Smile Да я разкарваш тази параноя!  Hug Настрой се, че всичко е нормално, че всичко е наред. Радвай се на малкото човече в теб и не се затормозявай с лоши мисли  Hug

За закуската: аз ако не съм много гладна, започвам деня с едно 3 в 1. Като огладнея ям филийка с нещо. Напоследък за по 2-3 дена ям един вид сандвичи и после ми писват и сменям. При мен винаги са с нещо солено Simple Smile Гледам да не давам примери , за да не му се прияде на някой  Laughing

oskarmimi, аз също мислех, че ще имам проблем с чакването на кг, защото и аз съм свикнала да съм слаба и да се поддържам такава. Най-важно обаче е бебчето. Килограми се свалят! А ако качваш най-вероятно организма ти има нужда малко да качиш. Повечето по-слаби жени имат по-нисък процент мазнини в тялото. Мазнините пък участват доста активно в произвеждането на хормони. В момента на теб ти трябват тези хормони, за да си износиш бебчето. Не казвам,че много трябва да се качи, но явно си имаш нужда от една идея завишаване. Не ги мисли изобщо!  Hug

Krispy1303 , с малко закъснение ти казвам ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕНННН!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet Бъди много здравичка и нека всеки ден ти се случва по едно малко вълшебство, което да те кара да се усмихваш! Simple Smile

Gwendollin , и при мен има целулит, но само като стисна. Точно на дупето и бедрата е. Една такава по-пухкавичка се чувствам, а съм само +1кг. Аз все си мисля, че това е водна задръжка. Някак си не ми се вярва да е мазнина  newsm78

За качването на снимки: и аз мисля като Сема Simple Smile Засега се въздържам от качване и споделяне ,но може би по-натам. Ако аз не кача снимка на бебо, съм сигурна, че мъжа ми ще го направи веднага  Laughing Laughing Laughing

Аз днес ще отида на проучване в 29 ДКЦ. На 5 мин от нас ми е и реших там да е ЖК. Дано само да случа на добър доктор, който да има и свободни места. Стискайте ми палци  Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Добро утро!!! За пореден път се убеждавам, че няма майки,кучкари или други има прости хора и възпитани!
Ей това не мога да го разбера (надявам се никой тук да не го прави,но май е практика) все се чува дете блъснато от кола (не на пешеходна пътека, ами пресичащо си където не трябва) плач, гняв и тн., а в същия момент всеки можи ден гледам "майките" с малки деца и колички да пресичат като пълни ..... на 15-20 метра от пешеходната пътека! С колелца, триколки, топки, колички и тн. После как детето е решило да пресича там и защо го е блъснала кола!
Хора, аз съм си научила кучето да сяда и да ме чака на пешеходната пътека да пресечем, а на някои хора за децата им не им пука! Ти да видиш какво става ако им направиш забележка : псувни, викове, високомерие! Ужас, четири ленти и не им пука! Аз да ви кажа нямам добро впечатление за майките в София или по-скоро повечето майки, за това не се и очудвам за отношеието и в други теми от форума! Още един пример : аз на кучето си събирам, но до сега не съм видяла на някое детенце да му съберат.... все си ....! Много се дразня, в същия момент количките са бутат по 3 една до друга, за да не изпуснат клюките, а ти може и в канавката да влезнеш, щото виж са какво ми обясниха като ги помолих да се мръднат - "Еми ние сме на разходка"! Еми и аз съм на разходка Grinning
Пожелавам на милата ни страна едни млади, готини и възпитани мами, които да могат да възпитат читави хора!
Виж целия пост
# 242
Излизам чат пат със сестра ми /с 2 малки деца/ по площадките в квартала и направо се хващам за главата. Наистина е пълно със супер невъзпитани и глупави майки. Най-много ме дразни, тук в кварталите, как са си устроили някакви псевдо пейки или беседки близо до площадките и цяла вечер се люпят семки + бира, и се плюе по земята естествено. Sick Понякога и вечеря се вади. По-късно вечер идват и мъжете, спира се някоя кола наблизо отворена /да се чува чалгата/, и се правят мохабети до сред нощите. Stop Идилия. Направо ми се гади.
Виж целия пост
# 243
Добро утро маминки , виждам че се възмущавате по сериозни теми  Laughing . Отказвам да се включа за да не си развалям настроението Wink
Я се усмихнете , ако знаете каква жега ни чака днес  Mr. Green .

Я споделете какво работите / за тези които работят де /, по колко часа на ден и как се чувствате след работния ден ?
Аз почнах да имам подути крака вечер   , но пък аз съм 9 часа прикована в офис на стол , а и качените килца си оказват влияние .
Виж целия пост
# 244
Добро утро маминки , виждам че се възмущавате по сериозни теми  Laughing . Отказвам да се включа за да не си развалям настроението Wink
Я се усмихнете , ако знаете каква жега ни чака днес  Mr. Green .

Я споделете какво работите / за тези които работят де /, по колко часа на ден и как се чувствате след работния ден ?
Аз почнах да имам подути крака вечер   , но пък аз съм 9 часа прикована в офис на стол , а и качените килца си оказват влияние .
За съжаление момичетата по-горе са прави и темите съвсем не са за пренебрегване. Скоро ще се наслаждаваме с пълна сила на описаните гледки... а до тогава Simple Smile пазете се, бебето трябва да плува в щастливи хормони.
Аз работя в офис от 9:00-18:30, координатор на ИТ дирекция съм и си имам за обгрижване 350 човека. За моя радост имам поводи за ставане от бюрото, макар не достатъчно, пак е нещо. От както съм Б не ми се налага да ходя в командировка в страната, защото в тия жеги не си го и представям, а мъжа ми забрани да оставам след извън работно време да доработвам. Ще се опитам да си изкарам до крайна работа. За момента издържам, колегите са много внимателни и се отнасят с голямо разбиране.
Виж целия пост
# 245
По темата за майките мога доста да пиша, но не ми се захваща... Просто се събирайте с такива, с които мислите еднакво и възпитавайте децата си, та поне те като порастнат да е по-културна нацията ни.

В момента не работя, но като професия бях личен асистент на изпълнителен директор. Когато наближи момчетата да тръгват на у-ще решихме да спирам с търсенето на работа, че е по-важно и по-добре да съм край тях и да наблягам на второто си следване. Преподавам английски почасово, до скоро бяхме приемно семейство.
Ще се радвам, когато разхлади да започнем да си правим форумски срещи. Simple Smile

Хубав, слънчев и усмихнат ден ви пожелавам! (От 4 сутринта до 7.30 нон стоп пищя една аларма на кола, мъжът ми замина в командировка 2 дни, но съм се настроила за приятно време!:) )
Виж целия пост
# 246
Аз съм спедитор, по цял ден съм на стола. Само две момичета сме в нашия офис и поне тук ми е сравнително спокойно. Слава Богу, последните 2 месеца не са ставали гафове, защото ако стане проблем е много нерви и ядове с клиенти...

Амае, Честито юначе!  Hug
Виж целия пост
# 247
 Аз също съм в ИТ сферата  Crazy  , радвам се ,че се чувствате добре на работното си място .
Като изключа подуването на краката също съм си добре и ще си работя ако мога до края  Flutter.
Виж целия пост
# 248
Аз също като Сема - качвам снимки, но ги виждат само приятелите ми, понякога заключвам папките смао за себе си, за д асъхраня снимките. Тъй като вече ми с еслучи да ми се счупи компютъра, добре че бях позаписала няколко диска. Но сега пък този няма двд и снимките на сина ми са на дискове, които не мога да пусна...  #Cussing out

Работех като маникюристка. Есента изкарах курс и от декември до момента в който разбрах, че съм Б това работех. НО тъй като в салона мирише на химия.. АГ-то ми препоръча да си взема болничен, отделно че ми ставаше лошо от задуха - сешоара, боята, лакове и какво ли още не.
Виж целия пост
# 249
Аз до януари бях в ит сферата, но напуснах с идеята да карам второ висше и да си търся работа, като графичен дизайнер. И преди да забременея бях тръгнала на стаж, но го спрях понеже бяхме много близо до машините, а те бяха вредни за бебо. Сега чакам октомври за да почна в университета .
Виж целия пост
# 250

Работех като маникюристка. Есента изкарах курс и от декември до момента в който разбрах, че съм Б това работех. НО тъй като в салона мирише на химия.. АГ-то ми препоръча да си взема болничен, отделно че ми ставаше лошо от задуха - сешоара, боята, лакове и какво ли още не.


О, това е много яко, винаги съм искала да искарам курс за маникюрист!
Виж целия пост
# 251
Добро утро момичета,

аз днес ходих да си пусна късния скрининг, че ранният съм го пропуснала и за първи път на касата ми казаха-нека майката да мине първа Grinning !!! Ох, толкова хубаво ми стана!

Относно работата-аз също работя в офис и стоя по цял ден на стол, но нали имах кървене в началото и лежах в болница, реших да си остана вкъщи и да си почивам! Е, пробвах се няколко дни да поработя, но след 14ч. почва адски да ми се спи, а до вечерта и кръста ме заболява!

Пожелавам ви много прекрасен ден и само хубави мисли и емоции   bouquet
Виж целия пост
# 252
Krispy, честит рожден ден на патеричка bouquet Бъди много щастлива, спокойна и обгрижвана и извини разсеяния ми бременен мозък, че забравих вчера да ти честитя Hug

Това с неправилното пресичане явно е повсеместно явление. И на мен ми прави много лошо впечатление, защото децата се учат от примера, който им дават възрастните. Забелязвам го както при майки с колички, така и при баби с внучета и това още повече ме шокира, защото се замислям дали майката на детето има представа как бабата го подлага на риск докато тя е на работа.
Не мисля обаче, че това е характерно само за софийските майки. Безхаберието е навсякъде, просто тук е събрана по-голяма маса хора и прави по-силно впечатление. Дразня се и на шофьорите, които не дават предимство, а си минават най-спокойно през краката ни докато чакаме на пешеходна пътека Tired Всеки ден ми се случва.

koricimu, и аз работя в офис, но на 6-часов работен ден. И все пак се изморявам много. Дори още от самото ми затътряне на работа в най-голямата жега. Забелязах, че като седя неподвижно 1-2 часа, коремът ми става на камък и започва да ме боли. Ще работя до октомври, поне така съм решила. После ще си остана вкъщи, за да имам повече време за децата, за дома и за почивка Simple Smile
Виж целия пост
# 253

О, това е много яко, винаги съм искала да искарам курс за маникюрист!
[/quote]

По принцип е яко, особено ако си си шеф сам на себе си - независим си, определяш си сам раб. вр, ням акой да те командва.. и т.н. СТига работа да имаш, ч емного маникюристки вече станаха (и фризьори в тва число) - при мен не потръгна и тъкмо бях решила да с еотказвам, защото 6 м ни напред , ни назад... и то бебето взе, че стана. Иначе щях да се откажа и да търся някаква др работа

Предишната Б, работех в магазин Reebok .. там тр да сме прави по цял ден, склада беше на долния етаж.. та падаше за 1 кутия маратонки голямо търчане по стълби на горе на долу.. и си мисля, че от това Б ми беше проблемна. ТО не може цял ден на крак да седиш и да изкачваш стълби като луд, да бързаш, че клиента се изнервя. Накрая ме вкараха в болница и като излязох си пуснах болничен.... За това сега реших да гледам да не си причинявам мъки. Пък каквото Господ ми писал..
Виж целия пост
# 254
О да! Аз дадох пример софийски, защото нямам наблюдение за други Simple Smile А относно дали знаят, ами според мен да, защото и те го правят! Лощ пример и другото е, че ако иска тя да си пресича, но застрашава и друг живот, а това е наказуемо, но не съм видяла някой да отнесе глоба! Иначе за правата си на майки са първи! Въпрос на възпитание, нито ще си водя детето на пейката пред блока, нито ще пресичам така, нито ще газя хората по улицата, но уви не всеки мисли така!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия