Февруарската дружина мина първата третина ! 5

  • 28 402
  • 748
# 300

Пий в шуслерова сол номер 7, по 5 таблетки разтворени в гореща вода, така няколко пъти през деня.

На мен лекарката ми изписа точно тази шуслерова сол, но 3 пъти по 2 таблетки половин час преди хранене във връзка със стягането на корема ми. То си е магнезий, а приемът му се препоръчва както при крампи и контракции, така и при системно главоболие.

На мен ми е последен работен ден преди едноседмичната почивка. Нямам никаква работа, а времето все едно е спряло. На всичкото отгоре и дългоочаквания ми преглед при АГ-то се отложи чак за по-следващата седмица.
Виж целия пост
# 301
Здравейте на всички бг мами.Чета Ви с голям интерес и много ми помагате.  Hug
 Аз съм в края на 12 г.с. Аз също работя в офис и съм  9 часа на ден на стола.
 Живот и здраве се надявам да мога да си работа до 6-7 месец. Тази седмица правих ранния БХС и другата Сряда чакам резултатите от кръвните . Вие правихте ли ги вече и доверявате ли се на резултатите . Какво е мнението Ви за амниоцентезата , заслужава ли си риска, ако все пак резлтатите от БХС са добри.  newsm78
Виж целия пост
# 302
Да не ви плаша, но на моя приятелка гаденето и започна в 3тия М и беше от тия повръщания, където са най-брутални..продължи някъде 2 м.. до към 5тия може би. Пийте, яжте неща от които да ви е добре, рано или късно ще спре.  Hug
Виж целия пост
# 303
Тази седмица правих ранния БХС и другата Сряда чакам резултатите от кръвните . Вие правихте ли ги вече и доверявате ли се на резултатите . Какво е мнението Ви за амниоцентезата , заслужава ли си риска, ако все пак резлтатите от БХС са добри.  newsm78
За мен БХС е пълна глупост, но го правих понеже докторката ми настоя.А защо смятам че е глупост понеже има хора с едно на 5 за Даун и здрави бебета и такива с едно на нз колко хиляди и после има проблем. Да има и верни резултати,но все пак е проста статистика. Амниоцентеза е кофти понеже има риск и понеже резултата излиза към 20 гс. Т.е. ако има проблем си в много напреднал стадии. Аз лично предпочитам прена теста, но той е скъп и трябва да имаш сериозно основание да дадеш тези пари. Като цяло е до избори и възможности.
Виж целия пост
# 304


Gwendollin и аз това се чудя за гаденето, не е спирало, че понякога е и с екстри. Уф. От друга страна ми е успокоително, че хормоните действат и бебето се развива.



И аз това четох, че е добре за бебето. Другото, което пишеше, че природата чрез гаденето ни предпазва да ядем храни, които може да се отразят зле на бебето. Също и миризмите от препарати ни отблъскват, защото са вредни. Скоро ще ме обявят за царицата на сухарите вкъщи  Laughing
Виж целия пост
# 305
Здравейте!
Да се разпиша и аз тук...
Чакам бебче през февруари   ylinfant
До тук съм направила само БХС и след консултация ми казаха, че резултатите ми са доста добри за възрастта - 37г. Утре ми предстои преглед при гинеколога и се надявам всичко да е ОК.
Пожелавам от сърце лека бременност и здрави бебчета на всички мами!
 Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 306
Здравейте на всички бг мами.Чета Ви с голям интерес и много ми помагате.  Hug
 Аз съм в края на 12 г.с. Аз също работя в офис и съм  9 часа на ден на стола.
 Живот и здраве се надявам да мога да си работа до 6-7 месец. Тази седмица правих ранния БХС и другата Сряда чакам резултатите от кръвните . Вие правихте ли ги вече и доверявате ли се на резултатите . Какво е мнението Ви за амниоцентезата , заслужава ли си риска, ако все пак резлтатите от БХС са добри.  newsm78

Можеш да си провериш резултата на следващият работен ден след 12.00 часа в сайта на Майчин дом по име, рожденна дата и дата на правене на скрининга. Ето тук, най-отдолу.
Виж целия пост
# 307
Аз да си кажа днес ми излезнаха резултатите от прена теста бебчето е здраво и се изпуснаха и за пола, ще си имаме момиченце stork-girl. Много съм щастлива, най-вече че е здрава Heart Eyes
Виж целия пост
# 308
MagiR, много благодаря! За маслото за нокти на Икаров не се бях сетила, хем ползвам другите им масла за косата.

При мен гаденето продължава да намалява. Гади ми се след някои храни, но поносимо. Започнах по малко прясно мляко и таратор да пия и проблема с WC-то отмина, за което съм направо щастлива! Blush

Някоя от вас носи ли лещи? Бързо ли се свиква? Навих се да пробвам, но малко ме е шубе как ще я слагам и свалям.
Виж целия пост
# 309
Аз да си кажа днес ми излезнаха резултатите от прена теста бебчето е здраво и се изпуснаха и за пола, ще си имаме момиченце stork-girl. Много съм щастлива, най-вече че е здрава Heart Eyes
Честито!  Grinning
Виж целия пост
# 310
Аз да си кажа днес ми излезнаха резултатите от прена теста бебчето е здраво и се изпуснаха и за пола, ще си имаме момиченце stork-girl. Много съм щастлива, най-вече че е здрава Heart Eyes

Честито и от мен за двете прекрасни новини. Simple Smile В коя седмица го пусна теста?
Виж целия пост
# 311
Аз да си кажа днес ми излезнаха резултатите от прена теста бебчето е здраво и се изпуснаха и за пола, ще си имаме момиченце stork-girl. Много съм щастлива, най-вече че е здрава Heart Eyes

Това онзи тест дето се плаща много ли е? Само кръв ли даваш за него, разкажи подробности, къде го прави, какво показват резултатите.
Много хубава новина за момиченцето, аз също тайно се надявам за още едно момиче, но следващият път ще разберем.

На мен ми излезе микробиологията на вагиналния секрет, имам стафилококус ауреус. Ще ги боря. Дано се разкарат бързо.
Виж целия пост
# 312
Да това е скъпия тест -пуснах го за трите основни тризомии и 4-те вида полови аномалии(максималния пакет). Правих го във Щерев, но реално си дойдоха представители на теста, информираха ме, взеха ми данни и кръв. Пуснах го в началото на 12 седмица. Може от 9-та, но понеже прокървих и АГ настоя да мина БХС и тогава да го правя.Затова чак в 12 седмица. За цена има 3 варианта, като най-евтиния е само с  първите три (18,21,13) и е 1500, а този който аз правих е 2100. Знам, че са много пари ,но вече имам един кошмар заради аномалии и предпочитам да ги дам.
Виж целия пост
# 313


Gwendollin и аз това се чудя за гаденето, не е спирало, че понякога е и с екстри. Уф. От друга страна ми е успокоително, че хормоните действат и бебето се развива.



И аз това четох, че е добре за бебето. Другото, което пишеше, че природата чрез гаденето ни предпазва да ядем храни, които може да се отразят зле на бебето. Също и миризмите от препарати ни отблъскват, защото са вредни. Скоро ще ме обявят за царицата на сухарите вкъщи  Laughing

И аз като ям нещо нездравословно и ми се засилва гаденето, явно си права   Peace
Виж целия пост
# 314
Аз да си кажа днес ми излезнаха резултатите от прена теста бебчето е здраво и се изпуснаха и за пола, ще си имаме момиченце stork-girl. Много съм щастлива, най-вече че е здрава Heart Eyes
Пухче и аз съм много доволна от теста,надявам се да го пуснат безплатно че да може всички мами да се възползват от него. Ние също от него разбрахме че чакаме момиченце  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия