Февруарската дружина мина първата третина ! 5

  • 28 402
  • 748
# 315
Добре дошли на новите мами  Hug

Може ли пак да пуснете линка за ВЗ, статията беше интересна, искам да я дочета, ама не мога да я намеря сега Sad Мерси  Peace
Виж целия пост
# 316
Какво е ВЗ?
Виж целия пост
# 317
Видеозон, намерих я статията Simple Smile
Виж целия пост
# 318
Мина и моята ФМ.Всичко е наред,но не съм доволна от лекаря.Претупа ни за 5 мин.,не обяснява,добре че беше листа,който ни даде,за да разберем,че всичко е ок.Пол също не каза.Единственото,което говореше,защо съм нямало да правя кръвния тест тоест БХС,била съм играла на руска ролетка и т.нТова,че първото ми дете било здраво не означавало,че.и второто ще бъде.  Shocked Съжалявам за избора си...Все пак се радвам,че всичко с бебчето ми е наред.
Виж целия пост
# 319
лис - един прекрасен и незабравим ден ти желая .  bouquet
Пухче - честито и за момиченцето и за хубавите резултати . Peace
Гадене имам и аз все още и честичко , за щастие повръщането  е само сутрин - Sick
главоболието и то е налице #2gunfire
И аз тая сутрин бях на консултация  , но не ме гледаха на ехограф и нищо не знам за бебчето :cry
Качила съм 4кг  Embarassed уж нямам междинни хранения и не ям галеми порции, а пък  .......Изпадам в ужас какво ще се случва нататък Cry
Виж целия пост
# 320
И аз да споделя нещичко...
Първо нека и аз кажа ЧЕСТИТО за резултатите На Пухчето и момиченцето... Дай Боже всички да се похвалим със здрави бебета...  Hug
Аз утре имам час при гинеколога, дано всичко е добре... Второто ми дете е с рядко генетично заболяване и ужасно много ме е страх... Сега ще чакам втория БХС. Настоявах за амнио, но лекарката в Майчин дом категорично каза, че няма нужда и вероятността да се повтори проблема е много малка... Ама знае ли човек...
Някой питаше за лещите... Аз нося от 15 години и не мога без тях... свиква се лесно...Много са по-удобни от очилата. Shocked
Виж целия пост
# 321
Здравейте и аз да се включа след два дена невъзможност да седана и да пиша.

Добре дошли на новите майчета Hug

Пухче честито за хубавите резултати Hug И аз обмислям да правя този тест ако вторият биохимичен скрининг се окаже пак с лоши показатели. Избрах си обаче друго място. Имам много лоши спомени от Щерев.

Аз приключих с работата за тази седмица и подута като балон ще опитам да се занеса на гости.

Хубава и лека вечер на всички!
Виж целия пост
# 322
Аз пък с лещите така  и не свикнах- въпрос на удобство е май Peace
Виж целия пост
# 323
Здравейте!  И аз очаквам своето второ сладурче февруари- 14-ти ми е термина.
Казвам се Биляна Колева от София на  27г. Желая ви хубави емоции и много усмивки. Успех  Hug
Виж целия пост
# 324
Аз питах за лещите, благодаря за отзивите. Утре пак ще ходя до оптиката, че днес го нямаше лекаря, дано свикна с тях.

Мина и моята ФМ.Всичко е наред,но не съм доволна от лекаря.Претупа ни за 5 мин.,не обяснява,добре че беше листа,който ни даде,за да разберем,че всичко е ок.Пол също не каза.Единственото,което говореше,защо съм нямало да правя кръвния тест тоест БХС,била съм играла на руска ролетка и т.нТова,че първото ми дете било здраво не означавало,че.и второто ще бъде.  Shocked Съжалявам за избора си...Все пак се радвам,че всичко с бебчето ми е наред.
Къде ходи на ФМ? Вероятно си писала, ама да питам пак.
Аз съм решила, ако се заядат от вратата защо не искам БХС, да си стана и чао. Няма хем да плащам, хем да споря за правото си на избор!
Виж целия пост
# 325
Здравейте!  И аз очаквам своето второ сладурче февруари- 14-ти ми е термина.
Казвам се Биляна Колева от София на  27г. Желая ви хубави емоции и много усмивки. Успех  Hug
Добре дошла! Много бебета ще има февруари, което е чудесно! Край мен се оказа още 4 познати са бременни с термин февруари!  Grinning
Виж целия пост
# 326
Добро утро!

Да се запиша от рано, че днес ще идват да ми чистят къщата - прозорци, бани, всичко. Ще се спася с детенце някъде навън на прохлада.

Относно БХС, при първото ми забременяване - тогава бях на 28 г. изобщо не са ми го предлагали. Все пак беше преди 6 години и ако си спомням правилно тогава само правеха на жените над 30. Аз попълвах единствено въпросник. Моята кума - ние сме един набор с нея, роди 9 м. преди мен и също не са я карали да прави. Мисля, че сега препоръчват на всички. Естествено изборът си остава на майката.
Виж целия пост
# 327
За БХС - аз не съм правила нито предишната Б , нито сега... не са ме питали - предишната до 5тия м бях в СтЗ.. ходих и на частен там, не са ми го предлагали (знаех за него ).. Като цяло и да ми го предложат не искам да го правя.
Ако е безплатно ще се възползвам, не че сега парите ме спират.
Виж целия пост
# 328
Момичета, добро утро Simple Smile

аз да попитам активно работещите бременелки, до кога мислите да ходите на работа?
Аз предния път си обикалях из офиса съвсем до края, този път не знам...много бързо се изморявам, забравям, по-трудно ми е да се концентрирам, усещам, че не съм на 100%..
Виж целия пост
# 329
Добро утро  Sunglasses

Аз се надявам да мога да си работя до началото на Декември. Иначе и аз не се чувствам пълноценна, мързеливо ми е , не се концентрирам , но ни е простено  Blush
Да попитам мамите, какво ви е мнението за амниоцентезата. Има ли такива, които са я правили?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия